Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkaügyi által szervezett tanfolyamot van aki már elvégzett? fórum

Munkaügyi által szervezett tanfolyamot van aki már elvégzett? (tudásbázis kérdés)

13. luc22 (válaszként erre: 12. - Luc22)
2012. márc. 5. 12:10
Mármint logisztikai ügyintéző-angol.
12. luc22
2012. márc. 5. 12:08
Én logisztika-angolra jelentkeztem. Nincs munkám már egy fél éve, és nem hiszem, h a közeljövőben lesz, ezért én nagyon örülök ennek a lehetőségnek. Mint ahogy Filemon79 is leírta: addig is közösségbe járok, ismerkedek, valamennyi pénzt is kapok. És biztosítva is leszek? Ezen már gondolkodtam, mert most magam után fizetem a tb-t. Szerintem megéri.
2012. márc. 5. 12:05

persze, hogy megéri, ingyen van, csak a javadra válhat

egyetlen hátránya, hogy addig nem tudsz elmenni dolgozni, ha esetleg közben találnál munkát


Én annak idején angol alapfokúra jártam, le is nyelvvizsgáztam!


Nem mellesleg ott az egyik tanfolyamtársamnak köszönhetően lett munkahelyem :D

2012. márc. 5. 12:03
társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadó és a pénzügyi számviteli ügyintéző amire jelentkeztem, de még nincs semmi hír hogy melyik fog indulni...
2012. márc. 5. 11:58

Csatlakozom.

Én 3 éve a munkaügyi hivatal által indított tanfolyamon végeztem el a logisztikai ügyintéző tanfolyamot.

Érdemes....de csak olyat amivel el tudsz helyezkedni (már amennyire ma ez lehetséges),na az én szakmám nem ilyen!

2012. márc. 5. 11:56
Amúgy most indulnak a munkaügyis képzések? Mert 2 hete még nem tudtak semmit, mikor én bent voltam érdeklődni.
2012. márc. 5. 11:55

Attól függ, mi a célod. Ha pár hónapig szeretnél biztosított lenni, egy kevés pénzt keresni, nem mellesleg közösségbe járni és tanulgatni, akkor nagyon megéri. Ha az itt kitanult szakmában akarsz elhelyezkedni, akkor már kevésbé... Nekem sajnos az a tapasztalatom, hogy mivel gyakorlat szinte nincs is, használható tudást nem szerezhetsz. Max. némi alapot, amiből továbbfejlesztheted magad.

De én nem bántam meg, hogy jártam, jó társaságba kerültem, és persze tanultam is ezt-azt. Ha nincs munkád, és remény se nagyon van, hogy a közeljövőben elhelyezkedj, akkor érdemes megpróbálni.

2012. márc. 5. 11:49
Milyen tanfolyamra?
5. luc22 (válaszként erre: 3. - Kiraroli)
2012. márc. 5. 11:42
Én most jelentkeztem tanfolyamra a munkaügyin keresztül. Miért ne lenne érdemes?
2012. márc. 5. 11:40
Engem is érdekel a téma....
2012. márc. 5. 11:40
érdemes?
2012. márc. 5. 11:39
már ... bocs..
2012. márc. 5. 11:39
Munkaügyi álatal végzett mér valaki tanfolyamot?...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook