Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fémallergiára milyen kezelés javasolt? fórum

Fémallergiára milyen kezelés javasolt? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 8. 20:18
Bőrgyógyászat.Állapítsák meg, hogy cróm vagy nikkel allergiád van-e. Engem a fogorvosom küldött el alergia vizsgálatra, mikor mondtam, hogy valamelyikre allergiás vagyok. Annó nem állapították meg melyik az, csak azt mondták kerüljem mind a kettőt. Nikkel allergia, összes amalgán tömés cseréje a legrövidebb időn belül, pedig volt jó pár darab. Műtétnél mikor mondtam, teljesen más anyagból készült eszközökkel kellett műteniük. Jó ha tudod mire vagy allergiás. Néhány vitamint és táplálékkiegészítőt sem lehet fogyasztani.
9. zsutta (válaszként erre: 2. - Pimpike68)
2012. márc. 5. 11:36
elocom kenőcsöt szoktam rá használni, de Ű"Kizárólag orvosa kifejezett utasítására használja ezt a készítményt"
2012. márc. 5. 11:33
Nekem is fémallergiám van, mindenféle bizsutól kiütéses leszek (a nikkelmentes viszont nem okoz gondot). Mindenképp bőrgyógyásztól kapott kenőcsöt használj, amíg nem jutsz el, addig az előzőekben felsoroltak mind jók, tényleg gyorssegélynek. A farmer gombjára varrj egy kis szövetdarabot belülről, és akkor az már nem fog irritálni. Aminél ez nem megoldható, körömlakkal kend le.
2012. márc. 5. 11:33
Minél előbb fordulj orvoshoz, mert később a fogtöméseknél is problémád lehet, valamelyik ötvözettől.
2012. márc. 5. 11:20
Kalcium Sandoz pezsgőtabletta, Fenistil csepp vagy Calcimusk injekció segít. Mindhárom iható formában :) Fenistil gél szintén jó.
2012. márc. 5. 11:07
Gyorssegélynek fenistil vagy hasonló krém, de jobbat valóban a bőrgyógyász tud felírni.
4. 11c89165be (válaszként erre: 2. - Pimpike68)
2012. márc. 5. 11:06
Bőrgyógyászhoz menj el, ő ad majd rá krémet. Ezentúl pedig kerüld a bizsuk használatát, csak nikkel mentes dolgokat viselhetsz.
2012. márc. 5. 11:05
Több fórum is van ebben a témában, keress rá.
2012. márc. 5. 10:53
Fémallergiám van, egy 1 napig hordott lánctól kivörösödött, hólyagosodott a nyakam. Ha van valaki akinek szintén ilyen panaszai szoktak lenni, tud segíteni, hogy mivel lehetne kezelni, amitől eltünne és a viszketés is elmúlna?
2012. márc. 5. 10:52
Fémallergia

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook