Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Napok óta fáj a bal mellem, mi lehet az oka? fórum

Napok óta fáj a bal mellem, mi lehet az oka? (tudásbázis kérdés)


8. Vikica76 (válaszként erre: 7. - Cservenák Vali)
2012. márc. 5. 16:58

Persze, mindenképpen menj orvoshoz, ha nem szűnik a fájdalom! Itt pár tanácsot kaphatsz, esetleg tapasztalatot leírunk, de fontosabb, hogy lásson az orvos!

Inkább mondja azt, hogy feleslegesen mentél, minthogy későn...


Viki

7. Cservenák Vali (válaszként erre: 6. - Vikica76)
2012. márc. 5. 11:34
Kivülről nincs semmi baja a mellemnek,nem látszik semmi és nincs is megduzzadva csak egyszerűen fáj és nem is minden percben hanem érzem,hogy van mellem és fájdogál egy kicsit idegesít,hogy mitől lehet,csak az ember nem szalad mindjárt az orvoshoz,ha még a mai napon is fog fájni akkor elmegyek a körzeti orvoshoz,hogy nézze meg. szerinted jó ötlet? szia.
2012. márc. 5. 10:02

Szia!


Tavaly volt ilyen Nekem is, úgy kezdődött, hogy olyan kellemetlen érzés lett a melltartó...

Aztán annyira fájt, majd tök piros is lett az egész és nagyon kemény.

Bazi nagy gyulladás lett benne, (35 éves voltam, 2 gyerek után, akik már "nagyok" tahát nem szoptattam réges rég...)

Meg is akarták műteni, de kikönyörögtem egy nagyon erős antibiotikumot, és szerencsémre az lehúzta a gyulladást. Meg jegeltem.

Talán nálad is egy ilyen gyulladás lesz "csak"...

5. Cservenák Vali (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2012. márc. 5. 09:52
55 évesen lehet ez?
2012. márc. 5. 09:45
Nekem meg a jobb fájt péntek, szombat. Benyilalt oldalt, de aztán elmúlt. Én se tudom mitől lehet. Ha nem múlik el menj el dokihoz!
2012. márc. 5. 09:43
Tejmirigy gyulladás?
2012. márc. 5. 09:42
Napok óta fáj a bal mellem,és nem tudom,hogy mi lehet ennek az oka,igaz tavaly szeptemberben voltam mellrák szürésen és akkor inden rendben volt vagyis nem kaptam levelet,hogy visszakell mennem.A napokban mult el a menstruációm és 55 éves vagyok, Irjatok,hogy szerintetek mi lehet az ok.
2012. márc. 5. 09:39
Napok óta fáj a bal mellem !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook