Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Facebook-on rá lehet valakire keresni születési dátum, lakhely alapján? Hogyan? fórum

Facebook-on rá lehet valakire keresni születési dátum, lakhely alapján? Hogyan? (tudásbázis kérdés)

12. Csirivirir (válaszként erre: 7. - 6ee0ffb012)
2012. márc. 5. 22:03
Nekem is név szerint keresi, nem szűkíti. Ez szó szerint egy sz_r, jól írtátok. :(
11. Fiatal nő (válaszként erre: 1. - Csirivirir)
2012. márc. 5. 07:44
Nem lehet, mert a FB egy sz*r. X-D
2012. márc. 5. 07:35

Szerintem nem, születési dátumot letiltottam. Ezen az úton nem talál meg senki!

Mivel a többi adatomat csak az ismerősök láthatják, így azt hiszem " alapba a lakhely, születési hely, és azt hiszem az iskola látszik ".

( ezt annyira mélyen nem néztem hogyha csak az ismerős láthatja az adataim, milyen adat látszik )

2012. márc. 4. 23:14
Vagy úgy, hogy beírom, hogy Debrecen... utána jobb oldalt arra kattintot, hogy emberek, és akkor feljön három féle szűrő, ami alapján keresni lehet. :)
8. Jossie (válaszként erre: 7. - 6ee0ffb012)
2012. márc. 4. 23:12
Nekem működik. :) Hogyha pl. beírom, hogy "Kovács Debrecen", akkor ott vannak a találatok között a debreceni Kovács vezetéknevűek. :) /Most csak találomra írtam nevet és helyet./
7. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 4. - Jossie)
2012. márc. 4. 22:53
Nekem ez így soha nem működött,mindig névként kereste tovább.Sztem erre nem is jó.
6. Csirivirir (válaszként erre: 4. - Jossie)
2012. márc. 4. 22:52
Ezt megnézem, köszi! :)
5. Csirivirir (válaszként erre: 3. - 46d5d530ab)
2012. márc. 4. 22:52
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, feladtam. Annyira sok van belőle. :)
2012. márc. 4. 22:49
Ha beírod keresőbe - oda, ahová a nevét szoktad - a nevét és a lakhelyét (várost vagy falut, pontosabbat nem fogad el), akkor kiadja a találatok között az adott helyen lakó, megfelelő nevű személyeket. :) A születési dátum alapján viszont nem lehet. :/ De munkahely alapján lehet, azt hiszem, hogy szintén igen. Viszont ezeket csak akkor, ha azok számára is láthatóak ezek az adatok, akik nem ismerősei. :)
2012. márc. 4. 22:42
Ezzel nem mégy semmire, de van egy vezeték és egy keresztneve is, nézd végig az azonosakat, ha szerencséd van és van fent kép akkor nyertél v. ha estleg van róla valami adat irva, v. hogy hol lakik, mit csinál.
2012. márc. 4. 22:36

Nem vagyok egy FB őrült, de szeretnék valakire rákeresni, de túl gyakori a neve. Az e-mailét nem tudom, csak azt mikor született, hol él, hol dolgozik.


Hogy keressek rá?


Köszi!

2012. márc. 4. 22:35
Facebook-on rá lehet valakire keresni születési dátum, lakhely alapján? Hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook