Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki tudja, hol lehet csipkebogyó (hecsedli) lekvárt kapni? fórum

Ki tudja, hol lehet csipkebogyó (hecsedli) lekvárt kapni? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 8. 10:51
Köszönöm a tanácsokat! Vettem már boltokban, való igaz, hogy nem a régi Nagyi íz, most megpróbálom a "biot", mert nálunk a piacon nincs az idén.
2012. márc. 4. 18:28
Mindegyiken rajta van, hogy miből készült, nem hiszem, hogy a bolti szerves polimerekből állna. Azt el tudom viszont képzelni, hogy több benne a cukor és van benne sok zselésítő és egyéb anyag a hecsedlin kívül - ami mondjuk az egésznek ~20 %-a. Én csak olyant vennék, aminek a címkéjén százalékos elosztásban szerepelnek az összetevők és számomra kielégítő ez az arány -de azt bárhol.
2012. márc. 4. 18:19

Nálunk a piacon a mamiknál igazi bicskelekvár van.

De termelői piacokon, heti piacokon, vásárcsarnokokban szinte mindenütt van. Nehogy boltit vegyél, az műanyag.Főleg ne multiktól.Ha nincs piac a közeledben, akkor inkább bioboltból.

9. 2100
2012. márc. 4. 18:18
Viszont a legtobb helyen nem biztos, hogy a keresett izhatast kapod, ezzel en is igy jartam, altalaban azok nem igazi csipkebogyo lekvarok. Az nagyon ritka, ha valahol igazi csipkelekvart tudsz venni, talan tenyleg bioboltban probald meg. (en, amit a lentebb emlitett nagy uzletlancokban vettem kiprobalasra, nem kozelitettek meg meg tavolrol sem az igazit :) ) (ez csak az en velemenyem volt, lehet, hogy nem mindenki azt a fajta igazit keresi, mint, amit a nagyik annak idejen a bogyobol keszitettek)
2012. márc. 4. 18:18
szlovákoknál mindenhol... :) (Sipak a neve)
2012. márc. 4. 18:11
Bioboltokban van a legjobb, én imádom, mindig onnan veszem :P
2012. márc. 4. 17:48
Köszönöm,megnézem!
5. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Anibani53)
2012. márc. 4. 17:47

Szerintem ahol lekvárt árulnak, szinte mindenhol!

De már mü. poharas is van a Pennyben és a Lidlben is.

2012. márc. 4. 17:45
az árgép tudja
2012. márc. 4. 17:43
szinte bárhol
2012. márc. 4. 17:38
nagyobb bevásárló központokban, tesco, Cora, Metro, esetleg még a német boltokban.
2012. márc. 4. 17:36
Ki tudja, hol lehet csipkebogyó (hecsedli) lekvárt kapni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook