Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik az az önbarnító, ami nem hagy foltot és természetes színt ad? fórum

Melyik az az önbarnító, ami nem hagy foltot és természetes színt ad? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 11. 09:27
Ja még annyi,valamilyen szinten "érteni is kell "ahhoz sztem,hogyan kend fel magadra az önbarnító krémet,mert ha már vhol nem teljesen egyenletes,egyből meglátszik majd....+előkészületeket igényel,pl:testradírozás,ki kell küszöbölni a bőrszárazságot,mert ahol száraz jobban befogja ésatöbbi,szóval kicsit bonyolult...legalábbis számomra:-)
8. csajszika890721 (válaszként erre: 7. - Csajszika890721)
2012. márc. 5. 16:23
Persze a radírozás az nem csak az első használat előtt, utána 2hetente radíroztam. Egyébként egy másik oldalon olvastam, hogy azt írta valaki, hogy ő rendes testápolóval kente be magát és arra a barnítót. Lehet így még jobb, én ki fogom próbálni így is. Remélem segítettem. Nem akarlak lebeszélni, de szerintem ne menj szoliba, meg ne is feküdj ki a tűző napra a nyáron. Az Alverde márka termékeinek ellenőrzött, jó összetevői vannak, nem drága, ha valamiért nem válik be, akkor sem dobtál ki több ezer Ft-ot.
7. csajszika890721 (válaszként erre: 6. - 7123a77f32)
2012. márc. 5. 16:18

Szia!


Én az Alverde önbarnítóját használtam. Nekem bevált. Először is az első használat előtt leradíroztam a bőröm luffa szivaccsal, és vékonyan kentem a bőrömre a testápolót, egymás után két-három nap este fürdés után. Ekkor már elértem a megfelelő színt, és utána heti 2-szer, 3-szor kell kenni. Nem szabad túl vastagon kenni, meg túl sokszor, mert akkor olyan természetellenes a színe.

2012. márc. 4. 17:45

Hmm.. nekem nagyon sok az anyajegyem és időm sem lesz napozni, és hófehér sem szeretnék lenni :(

De ha ilyen véleményetek van az önbarnítókról, akkor inkább felejtős..

2012. márc. 4. 15:35
Nekem szépen fogta be a bőröm, a gond a lekopásával volt, akkor lettem foltos. Evégett nem használok többé.
2012. márc. 4. 15:26
a,arrol meg nembeszélve egy ismim használt önbarnító krémet,az még durvábban fogja az ember bőrét összevissza:S
2012. márc. 4. 15:25

Önbarnító helyett sztem tanácsos inkább szolizni meg napozni.

Az önbarnítókat nagyon nehéz úgy használni,hogy egyenletes színt kapj,mert ha pl már egy pici területen szárazabb a bőröd,mint a többi helyen,már másképp fogja be,vagy:nem kened szét elég egyenletesen,máris meglátszik,aztán várhatod míg lekopik.

Én egyszer önbarnító testápolót használtam,előtte bőrradírozó tusfürdőt+halál egyenletesen kentem el,mégis itt ott sárga lettem,ittott nagyon befogott,úgyhogy megfogadtam,nekem többet nem kell,én nem kinlódok vele,nem hiszek abban hogy van kivétel,mind egyforma,hiába márkásak......

2012. márc. 4. 15:20
amit a táncosok használnak,por és bele kell szórni a testápolóba!
2012. márc. 4. 15:18
Melyik az az önbarnító, ami nem hagy foltot és természetes színt ad?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook