Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elektrolux EWT 10120 mosógép tapasztalatok fórum

Elektrolux EWT 10120 mosógép tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2014. dec. 7. 08:34
21. moonlight13 (válaszként erre: 20. - Csillag2012)
2014. dec. 7. 08:30
2014. dec. 6. 22:46

Sziasztok

Szivesen megneznem en is azt elecrtolux ewt bekotesi videot,de nem talalom,vagy ha valaki segitene megkoszonnem,hol van a szallitasi rogzito csavar,hol talalom meg?

19. moonlight13 (válaszként erre: 18. - Szemu)
2013. márc. 8. 19:05
kérdezz meg egy szerelőt!
18. szemu
2013. márc. 4. 17:06

Segítsetek, ha van tapasztalatok!

A műszálas programnál a light és a daily módok futása alatt megáll, pirosan villog a led, nem megy tovább a mosás.A bemenő víz szűrője tiszta!

Köszönöm.

2011. ápr. 19. 09:44

Nekem egy Elektrolux felültöltős gépem van. Mosni szépen mos, bár a "gyorsmosás" 1 óra, a "normál" mosás 2 óra a programokon.

A centrifuga hangja olyan, mintha épp egy repülőgép a következő percben fel akarna szállni...

A másik gondom, hogy egy-egy darabot nem hajlandó kicentrifugálni (erről egyik használati utasítás sem szólt), mert nem érzékeli a gép a súlyát! Hát ez azért jó kis visszafejlődés! Ilyet még egyik gépem sem csinált!

16. mandula23 (válaszként erre: 15. - Muzlas)
2010. aug. 5. 21:06

Szia!


Először is köszönöm a válaszod, valamiért csak most vettem észre, hogy írtál!


Eddig csak pamutprogramon mostam a super gombbal, ez is azt hiszem pont 60 perc. Holnap kipróbálom ezt a 'karácsonyfásat is! :) Köszi a tippet!


Más fórumokban olvastam korábban, hogy a probléma, amit írtál arra utal, hogy el van tömődve az a rész, ami felszívja az öblítőt. Bár gondolom azóta már megoldódott ez a probléma..

15. muzlas
2010. jún. 19. 10:48

Mandulának válasz: az utolsó eco program alatti (karácsonyfaszerű ikon), és a ruha piszkosságára utaló (daily, light, stb.) gombnál a light (ez a napi viselet piszkossága, nem szénbányász kosz) nyomásával viszonylag gyors (1 óra körüli) mosással lehet "gyorsmosni". Én is szenvedtem egy darabig, mire erra rátaláltam.


Más: a mosás után az öblítőszer vízzel felhigítva benne marad az öblítőtartályban. Biztos, hogy valamennyi jut a ruhákra is, mert érezni rajtuk, de eddig semmi nem maradt ott, így nem értem, mi lehet a hiba. Tapasztalt már valaki hasonlót? És esetleg tud rá megoldást? Előre is köszönöm a választ!

14. 15defe00af (válaszként erre: 13. - Vkj77)
2009. febr. 9. 19:51
Igen, a Whirpoolról én is sok rosszat hallottam. Korábban nekem is az volt, 8 évet bírt ki. Szuper ez a kivehető és rendesen kitakarítható mosószertartály. Könnyű kinyitni is. Nem akartam ilyen drágát, de nagyon "beleszerettem". Tényleg szerencsém volt, hogy a csavarok miatt nem lett gond. Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a típust.
13. vkj77
2009. febr. 7. 22:53
Szerencséd van,mert ez komoly gondot okozhatott volna.Nekem a time manager tipusa van.Imádom.Egy éves.Előtte Whirpool volt,Kb. egy éves korába öngyilkos lett.Kinyilt az ajtaja,máig nem értem hogy.Mert el sem tudtam volna indítani,ha nincs beakasztva.Továbbá az öblítő sokszor benne maradt.A tartályt pedig lehetetlen volt normálisan kimosni.A mostani tartálya a dob mellett van.(felültöltős)Nagyon jó.A wirhpoolt a szerelők sem ajálják,mert már nem olyan,mint régen.
2009. jan. 8. 14:52
Fejlemények! Ma fel akartam hívni a márkaszervizt, hogy mi lehet az ugrálás oka, és hogy mennyire normális, de nem vették fel. Ezért elkezdtem keresgélni, és eljutottam a honlapjukra. Itt van egy videó bemutató. arról, hogyan kell bekötni. Itt derült ki, hogy van benne 3 dobrögzítő csavar, amit ki kell szedni. A dob rendesen forgott ezekkel is. Megcsináltuk. Azóta nincs gond. Ma már kimostam 2 adagot. Gyönyörűen és csendesen dolgozik centrifugálás közben is, és nem mászkál.
2009. jan. 7. 14:16

Ma már két adagot kimostam, most tettem be a harmadikat. Szépen mos, ezzel nincs gond. Viszont ami gondot okoz, az az, hogy amikor centrifugál, akkor vándorol, és nagyon hangos. az előző gépem egy

Whirpool volt. Az ezt nem csinálta.

2009. jan. 6. 20:21
OK! Nincs gond, melegíti a vizet, de ilyen sokára? Nálatok ez hogy működik?
2009. jan. 6. 19:12
Mi épp ma vettünk egy ilyen típusú gépet. Épp megy az első (ruha nélküli) mosás. A gondom az, hogy nem melegíti a vizet. Teljes programra állítottam. Most nem tudom, hogy mi a fene van vele.
2008. dec. 18. 21:10

Sziasztok!

Nekünk mindig is felültöltős mosógépünk volt. Az a sípoló hang vagy fütyülés, amit hallotok, az csak a centrifugálásnál jelentkezik. Ez a szénkefe hangja. Új mosógép esetén be kell koptatni, de ahogy kicsit bekopik, úgy fog halkulni.

Ne aggódj, 5-10 mosás után, már nem lesz olyan hangos :)

7. Mergi (válaszként erre: 6. - Astra12)
2008. okt. 20. 10:54
Halihó, van itt még valaki? :)) Nekem 13620 W van, kb. 2 hónapos, a napokban kezdett igazán fütyülni, rettenetes. Centrizésnél csinálja, úgyhogy én hívom a szervizt. Előtte 5 évig egy elöltöltős 6. érzék Whirpool-om volt, imádtam, de elköltöztünk, és a régi gép nem fért be az új házba.... :((( A boltban azt mondták, hogy a mai Whirpoolok már nem túl jók, és ezt ajánlották. Hát nem szerettem bele, és most pláne nem vett le a lábamról.
2008. máj. 5. 14:33

Sziasztok!

Tengericsillag: tényleg hangos a mosógép? Én is ezt néztem ki magamnak. A mosás is hangos vagy csak a centrifugálás?

Kösz: Astra12

5. tengericsillag (válaszként erre: 4. - 533bb4d1fe)
2008. jan. 1. 18:33

Köszi hogy végre írt vki!

Halk--Jaj de irigylem!Az enyém mint egy űrhajó.

2008. jan. 1. 18:32
Hát az enyém nem teljesen ilyen,hanem előltöltős,de elektrolux,és nekem is azt mondták,hogy súlyérzékelős,és valóban kevesebb vizet használ kevesebb ruhánál.Én nagyon meg vagyok vele elégedve,és az enyém is nagyon szép,és HALK
2007. dec. 20. 19:08
Senkinek sincs ilyen?
2007. dec. 20. 13:09

Sziasztok!

Most cseréltem le a 7 éves Wpool mosógépemet erre a szépségre.4.napja használom,kicsit meglepődtem hogy milyen hangokat ad ki magából,főleg centrifugálásnál,mint egy űrhajó fel és leszállás.Az üzletben rákérdeztem van-e rajt félprogramm,erre azt mondták az már nem divat,ez a gép is érzékeli mennyi vizet kell használnia,ennek ellenére én egy szót sem olvastam erről a használati utasításban.ezért kipróbáltam hogy csak félig pakoltam,de nem vettem észre hogy kevesebb vizet használt volna,bár nem látok bele a lelkébe.

Ha vkinek esetleg épp ilyen csodája van ,kérem szépen írja meg tapasztalatait!Előre is köszi!Puszi!

2007. dec. 20. 12:58
Elektrolux EWT 10120 mosógép tapasztalatok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook