Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Energiavámpír fórum

Energiavámpír (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6
2014. szept. 3. 16:58
van is egy ilyen ember körülöttem, de az a baj hogy családtag és így nem tudok mit tenni
2012. aug. 19. 22:23
Érdekes ez a fórum. Én vonzom az ilyen embereket. :)
2012. jún. 9. 11:01

Hu.....nekem is volt egy vámpírom.

És mondhatom szörnyű érzés.

170. Kurotabou a Gyilkos Pap (válaszként erre: 169. - Antipink)
2012. febr. 17. 04:02
Így kell elszívni mások energiáját. Az energiavámpírnak az energia olyan mint a filmekben az igaziaknak a vér. Ez csak egy módszer az energianyelésre, a panaszáradat. Mivel én is energiavámpír vagyok így tudom ezt.
169. antipink (válaszként erre: 168. - Betyárninja)
2011. jún. 30. 22:46
Hát ez őrület!A húgom szórul-szóra ilyen.Mintha csak róla szólna ez a bejegyzés!Már nem is csodálkozom a dolgain ezek után!Itt a hoxán is folyton panaszkodik...
2011. máj. 6. 21:45
nagyon jó kis bejegyzés az energiavámprokról: [link]
2011. febr. 7. 16:09
köszi
166. c9cd845d08 (válaszként erre: 165. - Babubaba)
2011. febr. 7. 15:53

Ha pár perc múlva legyengít vagy rosszul érzed magad mellette akkor biztos hogy energia vámpír, mert elszívta az energiádat.

Hagyd ott azonnal, mert meg is betegíthet.

2011. febr. 7. 15:40
igazából kik az energiavámpírok?aki feldühít?vagy csak érzed hogy erőtlen vagy melette?valaki konkrétan meg tudná fogalmazni?
2010. dec. 21. 17:42

Talán ide illik ebbe a fórumba, most találtam...nekem tetszik :)))


[link]

2010. jan. 13. 09:03
Elegem van a barátnőmből. Olyan szinten szívja az energiámat, hogy borzalom. De emellet sajnálom is, meg már öngyilkosságról is beszélt. Próbálom finoman a tudtára adni, hogy kicsit már hanyagoljon engem, de nem érti. Most lépjek fel durván vele szemben? Rajtam kívül szinte senkije nincs:(
2009. jan. 9. 20:44

Tudtok linket adni a topic címben szereplő témáról?

Aki ebben jobban benne van,olyan cimkézzen.

161. Livia38
2009. jan. 9. 20:22
a legnagyobb energiavámpir az ember saját magának, saját energiáját szivja, - és mindezt a "kellemetlen" gondolatain keresztül.
2008. dec. 11. 13:09

De jó,hogy rátaláltam az oldalra...

Volt egy főnököm ,tuti energia vámpír volt,teljesen lefáradtunk az üzletben,ha bent volt.

Ahogy elment teljes megkönnyebbülés jött,ahogy így vissza gondolok,nem tudom,hogy bírtam annyi éven át...

Örülök,hogy írtok megoldásokat,hogy lehet védekezni. Sok az energiavámpír ember.

159. winny
2008. dec. 11. 11:41

Amikor ilyen emberrel találkoztok a megoldás a követkető:

Fogd össze a karod.

Tedd át egyik lábad a másikra.

Amennyiben állsz úgy tedd át mintha pisilni kellene.

Ez a testbeszéd taszító jele.

Nagyon rövid időn belül tovább áll!!!

158. évi75
2008. nov. 17. 21:12
kár hogy a teljes cikk nem olvasható. ez engem is érdekelne bővebben.
2008. nov. 17. 21:02

Hm. Attól tartok az aktuális "kiszemeltem" rendesen csapolja az energiámat... Kb. 2 hónapja találkozgatunk. És észrevettem, hogy mostanában sokat vagyok rosszul. Hányinger, gyomorfájdalom, vesegörcs, hasmenés. Már kezdtem megijedni, hogy valami komoly gondom van, aztán utánaszámoltam. És hát nem mindig akkor jöttek ezek elő, mikor raniztunk?! Még utána nap is totál le voltam mindig merülve.

Aki ért hozzá kérem segítsen, hogy lehet ez ellen védekezni? Mert amúgy jól érzem (érezném) magam vele.

2008. szept. 28. 20:09
nekem is van egy ilyen kis vámpirkám-úgy hivom, hogy szippancs.
2008. szept. 28. 19:44
nekem ez új. most szállt meg az ihlet , hogy utána nézzek a dolognak mivel anyum pediküröse közölte h energiavámpír vagyok. o.O ahogy itt olvasgatok kb annyi stimm az egészből h nincs nap hogy ne veszekednék vkivel vmi kis apróságon, és olyankor mindig nyüzsgök, lese lehetne lőni utána. nálunk ez a dolog úgy merült fel, h tőlem az elektromos cuccok behalnak. otp automata, pénztárkassza,számítógép,tv,mobil... számológép..megmég sok más is...elég sűrűn. erre mondták nekem h energiavámpír vagyok. de ahogy olvasgatok itt a neten, ez egy hülye kijelentés volt,mert mindenhol azt írják hogy emberektől lopják az energiát. akkor én mégis miért szívnám elektromos ketyeréktől? létezik ez vagy csak behülyítettek? =D
154. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 153. - 3b4055e2b2)
2007. febr. 8. 14:22

Koszonom az otletet! Az energiavampir neni utan en is igy probaltam elni, igaz a parom azota is mondogatja, hogy milyen bunko lettem :))

egyetlen helyzet van csak, ahol keptelen vagyok kezelni es megtartani az energiaimat. Valtozo ez, legtobbszor ha egy bevasarlo kozpontba megyunk, elejen elvezem, imadok mindent megnezni, aztan egy ido utan keresem hova ulhetek, elfaradok, a szemeim veresek lesznek majd tiszta karikasak, asitozok, masfel ora utan mar hiszteria kerulget es rangatom a ferjem kabatjat hogy menjunk mar, csak el innen. Nincs tomegiszonyom, nem panikolok, egyszeruen leszivnak. Valtozo mikor mennyire erzem ezt, van hogy keves ember is eleg hozza, van hogy nagyon sok kell. Uzletekbe neha ugy erzem annyira leszivnak, hogy mar vegul az eleteromet szivjak el. Izaelben a boltokban mindenki ehet ihat, nem szolnak ra mert senki nem verne at senkit, mindenki a kiurult uveget vagy dobozt a kasszahoz viszi a tobbivel es fizeti (sosem lattam elhajitott dobozt, zacskot, barmit), az anyuka a gyerek kezebe adja a chipset vagy csokit, es akkor nincs orditas. Viszont itt nem lehet, amikor kozben ettem nem ereztem ezt annyira. Eloszor allati pofatlan szokasnak tartottam, aztan teljesen megszoktam, sokkal humanusabb, nem veletlenul van ez, ha eszel turelmesebb vagy stb.

2007. febr. 8. 08:43
Az energiavámpirokkal szembeni tapasztalataimat szívesen megosztom veletek.Kb. 14 évvel ezelőtt még Én is hajlamos voltam rá,hogy engedjem lemeríteni az energiám.Mások iránti tiszteletet tanultam és mindig segíteni akartam azokon akik nekem öntötték ki a lelküket,vagy hagytam,hogy rajtam csattanjon az ostor.Persze ilyen esetekben mindig lemerültem testileg,lelkileg.Majd amikor elvégeztem a reikit rájöttem,hogy csak rajtam múlik megtanulni kezelni ezeket a helyzeteket.Nem tiszteletlenség ha nem akarok részt venni mások ilyen jellegű játékaiban.Ha számomra lehangoló az illető viselkedése vagy kérése,akkor őszintén nemet mondok.-Nézd nekem erre nincs szükségem!Amikor látja határozott döntésemet,egyszerűen leszáll rólam.Nem védekezem senki ellen,csak kinyilvánitom véleményemet.Egyszerűen hangzik és ilyen egyszerüen lehet kezelni is.Mükődik.
152. Ancsika000 (válaszként erre: 150. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 6. 11:43
Ez amolyan szellemi felfrissülés. Ez már sajnos a lételememmé vált, de küzdök ellene! Szeretem, ha az az ember, akit nem kedvelek, nem szeret engem, mert így van indok összevitázni, és persze az a legfontosabb, hogy ő kössön belém. Barátokat nem szoktam bántani, bár, már volt arra is példa, hogy a legjobb barátnőmből szívtam ki az energiát, pedig csak beszélgettünk. De ez nem jellemző és hál' Istennek nem vette zokon tőlem!
151. Rika1
2007. febr. 3. 04:49
Én is tapasztaltam már:(
150. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 149. - Ancsika000)
2007. febr. 3. 01:19
Erezhetoen feltoltodsz tole?
2007. febr. 2. 22:11
Én is energiavámpír vagyok, de nem tudatosan! Nekem a viszály az ami energiát ad, legalábbis egy önismereti tanácsadó ezt mondta. Azóta figyelek, hogy minél kevesebb energiát vegyek el másoktól!
148. pepsy
2007. febr. 1. 17:18
Köszi nektek, h írtatok. Ez mindjárt több erőt ad az egészhez. Először is ki fogom próbálni a keresztbe tett végtagokat. Még állva is keresztben lesznek a lábaim. A burkot is megpróbálom odaképzelni.Az a baj, h elkerülni nem tudom a munkám során. ( Óvónő vagyok, és ő a társam a csoportban. Belőlem táplálkozik.) Pedig elég erős egyéniségnek tartom, tartottam magamat.Ő is állandóan mosolyogva beszél. Mindenről meg van a véleménye, persze negatív formában.
147. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 144. - Mókica)
2007. febr. 1. 01:09
Valoszinuleg eros vagy. En sem ereztem ezt meg senki masnal, csak ennel a banyanal. Furcsa, mert en orommel adok energiat, de akkor nem orommel adtam, csak hihetetlenul sokat mosolyogott, es be sem allt a szaja. Az orvosa meg nyugtatot is adott neki utana, hogy tudjon ulni a hatsojan a 85 eves okamaszsaga. Mar nem kell tennem szerencsere semmit, minimum 2500 km-re van tolem, ha nem tobb. Azert ha visszagondolok egy szelutesbol 2 het alatt ujra 100%-osra felepulni nem kis teljesitmeny, en meg minden nap sajnaltam es mentem szegenynek segiteni, biztatni, aztan egyszercsak jottek a duhrohamaim, ha mar a ferjem mondta hogy menjek kovetkezo nap is, sirva orditottam, o meg csak nezett.
146. Mókica
2007. febr. 1. 00:59
és közben sunyiba leszivtak:DDD
145. Mókica
2007. febr. 1. 00:58
Ja és szerintem ők nem tudják, hogy ezt csinálják, max azt érezhetik, hogy ha pl találkoznak veled,utána jól érzik magukat...de nem tudják miért:O
144. Mókica (válaszként erre: 143. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 1. 00:57

Az lehet, hogy engem nem tud leszivni senki?? Én sose érzem:DDD


Nem tudom, akkor mit kéne tenned ha a kersztbe tett lábak,karok sem használnak..azt hittem ez mindenkinél beválik:(

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook