Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit tennétek?:(( fórum

Ti mit tennétek?:(( (beszélgetős fórum)


1 2 3
75. csgybzs (válaszként erre: 1. - Zsuzsu 13)
2012. márc. 5. 13:05
Én a páromat választanám!!
2012. márc. 5. 07:32

Igen nehéz és komoly dolog:(

Mindig úgy vagyokk talán jobb hagyni alakukljon valahogy talán ez az élet van megirva ki tudja:( :)

Köszönöm a válaszokat:)

73. f1e23b97ee (válaszként erre: 72. - Porzellanpuppe)
2012. márc. 4. 23:09
Persze.Mi csak tanácsot adhatunk a döntés az ő kezében van. Bár én sem hagynám ott az az embert akit szeretek.
72. porzellanpuppe (válaszként erre: 71. - F1e23b97ee)
2012. márc. 4. 23:07
örülök neki hogy egyet ertunk...szerintem ez lenne a helyes..dehat o dont majd...
71. f1e23b97ee (válaszként erre: 70. - Porzellanpuppe)
2012. márc. 4. 22:58
Teljesen egyetértek ezzel és az előző hozzászólásoddal is.
70. porzellanpuppe (válaszként erre: 68. - Zsuzsu 13)
2012. márc. 4. 22:55
amit ebben az uzenetben irtal szep es nagyon igaz...szerintem az elet hozza magaval majd kialakul minden...de ha kilepsz lehet banni fogod egesz eletedben:(
69. 1dc16653d6 (válaszként erre: 65. - Zsuzsu 13)
2012. márc. 4. 22:43

No szóval igen én így értelmeztem,hogy a gyermekvállalás terén ő elég határozott állásponton volt.


Nehéz helyzetben vagy. Azt tudod ő mit tud nyújtani neked,és ha vele maradsz el kell engedned egy vágyadat.Ha elmész tudod mit veszítesz,de még nem tudod mit nyerhetsz.Az élet olyan kiszámíthatatlan...mi van ha a gyermekre teszed az életed és se partnert nem találsz hozzá vagy tegyük fel neked sem jön olyan könnyen a baba...a mai világban sok a meddőség.

Viszont az is igaz,hogy azért mert most jól működik a kapcsolat,az nem jelenti egyben azt hogy 10 év múlva is jól fog...és akkor valóban a biológiai órád a végén lesz,ami szintén csökkenti a teherbe esés vagy kihordás esélyeit.Annyi "ha" van....nem lehet mindent számításba venni.


Véleményem szerint ezt csak akkor tudod meglépni,hogy elmész,ha olyan erősen jelentkezik nálad a baba iránti vágy,ösztön,hogy egyszerűen felülírja a hozzá fűződő érzéseidet és akkor könnyebben is fogsz tudni lépni.

Ha ez nem következik be,akkor biztos vele maradsz.

2012. márc. 4. 21:55
Igen bár úgy lenne, hogy képes lenne ilyet"áldozatot"hozni a kapcsolatunkért de tudom nem fog:(Nem mert nem szeret annyira hanem Ő egyszerűen nem akar nem tudom máshogy mondani.Van, hogy egy nevelt gyerek jobban törődik a szülővel mint a vér szerinti:(Ezt mondtam neki is el is ismerte, hogy van ilyen de ennyi.Én is félek ha elhagyom és lesz majd babám oké lesz örülök de lehet elfeledni nem tudom majd párom:((Ez olyan rossz lehet akkor azt mondanám bár nem így döntöttem volna.Ez az amikor talán hagyni kell had alakuljon az élet úgy ahogy.
2012. márc. 4. 21:48

oszinten en nem tudnam elhagyni azt az embert akit szeretek es aki a tarsam mert az eletemet jeleni...azert mert babat szeretnek...


viszont egy volt ferfi tanarom azt mondta hogy egy no akkor teljesul be es lesz igazan no es boldog mikor a vilagrahoz egy gyermeket..


hatt van benne valami...de lehet jo lesz babad matol viszont nem leszel szerelmes es akkor is fel embernek erzed majd magad...hmm nemtudom mi a jo dontes...

de a masik ha paroddal ennyire jo s igy megvagytok hogy hogy ilyen konnyen elengedne...nekem ez itt nem ok valahol..en mindent megtennek hogy ne veszitsem el a tarsam nem hogy meg mondanam neki menj nyugodtan

66. f1e23b97ee (válaszként erre: 65. - Zsuzsu 13)
2012. márc. 4. 21:45
Lehet önzőség, de jobb ez így azt gondolom, mintha úgy nevelné az a gyereket, hogy nem szereti igazán.
2012. márc. 4. 21:41

Igen anno megismerkedés idején párom célzott arra, hogy lehet donor baba igaz ezt csak egyszer mondta sosem többet.

Aztán eltelt 1-2 év nem jött szóba ez a gyerek ügy annyira majd miután 1-2 év után rákérdeztem mikor már szerettem volna babát akkor mondta, hogy lehet, hogy mondott ilyet már nem emlékszik rá de Ő nem neveli más gyerekét...Szóval akkora már ez a gondolat ami anno lehet csak úgy mondta tárgytalanná vált.

Azt mondta a párom még, hogy biztos lenne olyan nő akár fiatal is aki elfogadná ezt felvállalná(gyerek nélküli életet).Biztos van ilyen nem mondom.Vagyis nem láncol magához elenged ha menni akarok.

Azt tény, hogy nagyon csak a rosszat látja egy örökbefogadás vagy donor szó hallatán a jót nem látja vagy nem akarja észrevenni.Makacsul ragaszkodik ahhoz ha nem lehet saját gyermeke akkor így fog élni mást nem vesz igénybe.Mondván már 30 éve is lehetett volna örökbe fogadni de akkor sem akart.

Igen megért és nem fog rám haragudni vagy ilyesmi ha azt mondom ennyi volt...Azt mondta tisztában van ezzel de ezt nekem kell eldönteni mit szeretnék.

64. spinneli (válaszként erre: 62. - 6b006fc769)
2012. márc. 4. 18:59
Én is így értettem.
63. 1dc16653d6 (válaszként erre: 62. - 6b006fc769)
2012. márc. 4. 18:59

Később ezt is írta a fórumindító:


"Kicsit önfejű és amit kigondol abból nem enged:((Ez van a gyerek témánál:(Sokszor beszéltünk erről és bizony nem hajlandó semelyik módot választani. Mondván más gyerekét nem neveli ki tudja milyen vér lakozik benne, neki senki sem fogja azt mondta nem vagy az apám nem fogják a barátok ismerősöm mondani milyen szép gyerek tiszta apja. . :(

"


Igazából persze mi nyilván itt nem látjuk,hogy volt a valóságban,milyen párbeszédek zajlottak.

Nekem olyan érzésem támadt ahogy elolvastam ezeket,hogy ő vállalja vállalta ezt.....szerencsétlen egybeesés,hogy a nő szeretne babát.Nehéz lehet ilyenkor döneti.

62. 6b006fc769 (válaszként erre: 61. - 1dc16653d6)
2012. márc. 4. 18:54

azzal indított a fórumindító, hogy a férfinek nem lehet babája, de azt monda, hogy majd igénybe vesznek donor babát... "Páromat 5 éves ismertem meg lassan 30 éves leszek. Mikor megismerkedtünk tudtam, hogy nem lehet gyerek azt mondta nem fog megharagudni ha ezért elhagyom tisztában vele, hogy szeretnék majd egyszer babát de Ő ezt sajnos nekem nem tudja megadni de mit sem törödve éltünk boldogan. Még párom mondta is, hogy majd donor babát igénybe veszünk. "

volt néhány elírás de nekem ebből az jön le, hogy nem lehet a férfinak saját gyereke, de nem zárkózik el más megoldástól. Majd meggondolja magát. Nekem ez nem tiszta játék.

61. 1dc16653d6 (válaszként erre: 58. - 6b006fc769)
2012. márc. 4. 18:45

Nem felejtettem el elolvasni. Az összes hozzászólást elolvastam mielőtt írtam.Az első hozzászólásban egyértelműen az van írva hogy ő nem tud gyermeket vállalni...,de ők mégis együtt maradtak,majd későbbi hozzászólásban 1 mondattal igen van rá utalás,hogy régebben felhozta,de aztán végülis tagadta.Összeségében nézve ez mellett állt a férfi,lényegében ő ezt képviseli...

Nem volt itt kettősség ebben a történetben...

2012. márc. 4. 18:41
a cél a fontos, mindkét esetben lenne egy olyan gyerekünk aki az egyikünknek és a másikunknak is a vér szerinti rokona
59. 91d4989ab9 (válaszként erre: 56. - Bcicus)
2012. márc. 4. 18:40
nekem ez tök mindegy lenne
58. 6b006fc769 (válaszként erre: 57. - 1dc16653d6)
2012. márc. 4. 18:39
azt elfelejtetted elolvasni, hogy korábban nem zárkózott el sem a donortól, sem az örökbefogadástól.
57. 1dc16653d6 (válaszként erre: 47. - Zebracsikó)
2012. márc. 4. 18:32

Ez a férfi senkit nem kárhoztat semmire!

világosan leírta a fórumindító az első hozzászólásában,hogy úgy indult a közös kapcsolatuk,hogy a férfi elmondta mire képes mit tud vállalni kettőjükkel kapcsolatban.Ez az álláspontja azóta sem változott.Nem árult zsákbamacskát,felvállalta önmagát!Amibe valóban lehet egy sérülés,de ő ilyenné vált....

A párjának kellett volna akkor jobban átgondolni,nyilván nem tette elvitték az érzései...,de most hiányzik valami az ami SOHA NEM VOLT MEG ebben a kapcsolatban....szóval egyáltalán nem hibás ez a férfi.Annyi a hibája,hogy önmagát adja...Itt a nőnek kell dönteni.A pasi megmondta neki,hogy ha többre vágyik elmehet...megfogja érteni.

56. Bcicus (válaszként erre: 55. - 91d4989ab9)
2012. márc. 4. 18:29
Hát azért nem mindegy, hogy neked rakják be a testvéred petesejtjét, vagy neked a férjed testvérének a spermáját rakják be.
55. 91d4989ab9 (válaszként erre: 54. - Bcicus)
2012. márc. 4. 18:14
ennyit a pasikról
54. Bcicus (válaszként erre: 53. - 91d4989ab9)
2012. márc. 4. 18:12
Igen nőknél van. Pasiknál én még soha nem halottam ilyenről.
53. 91d4989ab9 (válaszként erre: 49. - Bcicus)
2012. márc. 4. 17:06
hát simán van olyan hogy az anya vagy a hug petesejtet ad a tesojának vagy a lányának...
52. Bcicus (válaszként erre: 50. - Szila5)
2012. márc. 4. 17:04
Ha hosszú rendszertelen ciklusaid vanank, miért nem vizsgáltaadtod ki magad? Annak tuti hormonbetegség áll a hátterében?
51. szila5
2012. márc. 4. 16:12
Jav: állítólag, akkor is
50. szila5
2012. márc. 4. 16:10

Csak egy ötlet: természetes gyógymódok kipróbálása, mondjuk egy évig, ha segít, akkor jó, ha nem, akkoris megpróbáltátok. Pl. Aviva torna ffi-nak, álítólag csodákra képes, mellé gyógyteák, aloe vera, maca, zeller, barnasör...stb. Olvastam már lehetetlennek kikiáltott esetekről, melyek happy enddel végződtek. Lehet egy próbát megér.

Az én uram is issza a bükki füvesember, Gyuri bácsi teáját, pedig még nem voltunk spermavizsgálaton. Mi egy éve próbálkozunk, eddig semmi, de sztem nem találtunk csak be kellő időben, ritkán szeretkeztünk, és hosszú, rendszertelen ciklussal nehezebb, PÉ tünetek ide vagy oda.

49. Bcicus (válaszként erre: 46. - 91d4989ab9)
2012. márc. 4. 14:52

Nagyon nem jellemző, hoyg a donort rokon adja sperma esetében és nem is jó ötlet az egész családot tönkre teheti.

Én teljesen megértem a párját, teljesen normális ahogy viselkedik. Én utána járnék mégegyszer hogy tuti nem tudnak e sehogy spermát kreálni neki legalább biopsziához és ha nem eldönteném, hogy akarok gyereket vagy nem.

48. 6b006fc769 (válaszként erre: 47. - Zebracsikó)
2012. márc. 4. 13:03
igen... ráadásul úgy, hogy korábban nem zárkózott el a másféle megoldástól. bennem ez összetörné a szerelmet (ahogy már történt is ilyen az életemben)
47. zebracsikó (válaszként erre: 29. - Zsuzsu 13)
2012. márc. 4. 13:01

Önfejű és sértődött az életre, mert nem tud gyermeket nemzeni - ezt még el is lehetne fogadni, ha ennek a dolognak és a döntésének nem lenne hatása egy nő életére!

Csakhogy ő az önfejűségével nem csak magát kárhoztatja gyermnektelenségre, hanem egy nőt is!

Ronda dolognak találom, hogy csak megvonja a vállát és azt mondja: akkor neked se legyen....



Én ezt nem tudnám elfogadni.

46. 91d4989ab9 (válaszként erre: 45. - Zsuzsu 13)
2012. márc. 4. 12:56

miért érdekes téma? vesd fel neki igy legalább közös a vér, ha eddig ez volt a baja. bár szerintem csak kifogásokat keres.



mond neki hogy igy vérrokon lenne a gyerek és utána kéne megkérdezni tesokat hogy vállalná e valaki, aztán meg keressetek dokit aki megcsinálja a babát kémcsőben:D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook