Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fehérje diétát meddig szabad csinálni? fórum

Fehérje diétát meddig szabad csinálni? (beszélgetős fórum)


11. bba4279fac (válaszként erre: 10. - AlBundy)
2012. máj. 1. 17:30
Szia Rendben köszönöm szépen!
10. AlBundy (válaszként erre: 1. - Bba4279fac)
2012. ápr. 24. 08:24

Szia. Ha már ilyen drasztikus diétára szántad magad, keress rá erre: ciklikus ketogén diéta.

Kivéve ha a felesleg nem zsír formájában van rajtad (ami meg szerintem nem felesleg), felejtsd el, hogy havi 10 kilót fogsz fogyni. 4-6-ot kb zsírból, a több meg izom lesz.

9. tanti59 (válaszként erre: 4. - Amaal1)
2012. ápr. 23. 21:22
Rég jártál nálunk!
8. bba4279fac (válaszként erre: 7. - 91d4989ab9)
2012. márc. 4. 09:41
ha nem tudsz értelmesen megnyilvánulni, akkor minek írsz ide???idióta...
2012. márc. 3. 22:50
amíg fehér nem leszel
6. bba4279fac (válaszként erre: 5. - Amaal1)
2012. márc. 3. 19:11
Rendben akkor azt fogom csinálni köszönöm szépen!:)
2012. márc. 3. 18:55
Ja, és jobb, ha napi 5 étkezést tervezel, hogy az anyagcseréd ne lassuljon be. És sok folyadékot, mert nagyon megterheli a vesét a sok fehérje. De ezt bárhol elolvashatod a neten, rengeteg cikk született már a témában. :)
4. amaal1 (válaszként erre: 3. - Bba4279fac)
2012. márc. 3. 18:54

Én is dukánozok. :) Szerintem ha már csinálni akarod, akkor kezd Dukanba vagy Atkinsbe és legalább konkrét szabályok szerint csinálhatod. Könnyebb, ha van valami támpont.


Az tény, hogy nem túl olcsó és aki nem rajong a húsért, annak nem is túl könnyű, ráadásul elég monoton, mert nem túl sok dolgot ehetsz. Ja, és fontos mellé szedni valami vitaminkészítményt! És rostot, hogy az emésztésed rendben legyen.

3. bba4279fac (válaszként erre: 2. - Amaal1)
2012. márc. 3. 18:45
én ezt a fehérjediétát úgy értettem hogy napi 3x akarok enni fehérjedús ételeket nincs megszabva hogy konkrétan mit, lényeg hogy az legyen .Jaja most olvastam utána a Dukan diétának, valami olyasmire gondolok.
2012. márc. 3. 18:38
Ez a fehérjediéta más, mint a Dukan vagy az Atkins, vagy ezek gyűjtőneve?
2012. márc. 3. 18:30
Lehet hogy buta a kérdés, viszont nem vagyok tisztában vele,hisz most értesültem csak róla így felteszem a kérdést.Sok jót olvastam a fehérje diétáról.Tervbe is vettem hogy elkezdem csinálni.Ha csak fehérjedús ételeket eszek, és zöldségeket, mellőzve a cukrot és a szénhidrátot teljesen, akkor ezt meddig folytathatom?Úgy értem lehet ennek valamilyen kellemetlen mellékhatása, mint pl más diétáknak?Szeretnék végre lefogyni a nyárra és ez jónak bizonyul , és éhezni se kell sokat.Számításaim szerint olyan 3 hónapig ennék szénhidrátmentesen/cukormentesen amennyire csak lehet, mert olyan 30 kiló felesleg van rajtam sajnos:(.Nem lesz bajom annyi időtől?Köszi előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook