Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Női konditermet keresek Szegeden! fórum

Női konditermet keresek Szegeden! (beszélgetős fórum)


8. fiabesca (válaszként erre: 7. - Julie18)
2012. márc. 5. 10:44
nem is gondoltam, hogy minden gyúrós pasi meg csaj olyan, nekem is vannak rendes ismerőseim :) meg amikor Kecskeméten jártam, már sikerült megszoknom a környezetet, így szerintem nem lenne gáz :) meg emellett szól egyenlőre, hogy lakótársam is oda jár, így nem lenne kifogás, amikor ő megy, akkor megyek én is :)
7. julie18 (válaszként erre: 5. - Kattint)
2012. márc. 4. 19:17
:) Igazából nem kell velük foglalkozni. Az elején én is paráztam, hogy majd kinevetnek, hogy mit keres a konditeremben egy "bálna", de nem számít. Ha már lementél edzeni, tettél magadért valamit. Nem születhet mindenki 50 kg-osnak. És ha látják, hogy rendszeresen jársz, elismerik a munkádat. Amúgy van gyúrós ismerősöm, és közülük sem mindenki olyan, mint amire gondolnál, engedd el a sztereotípiákat ;)
6. fiabesca (válaszként erre: 5. - Kattint)
2012. márc. 4. 13:35
pont egy ilyen helyet kerestem :) szerintem meglátogatom majd :)
2012. márc. 4. 13:16

ha nem jön be, én a Csongrádi sgt-ra járok Solar Fittnes a terem neve. kicsi, csak nők vannak,és nincsenek órák, csak terem. (én az ilyet szeretem) lehet ücsicsekkel fizetni, 5,5 ezer a havi bérlet 5 ezer a 10 alkalmas.

le a kalappal julie18 hogy oda jársz, ahol pasik is vannak..engem a "gyúrós" pasiktól eleve kiráz a hideg:S:S

4. fiabesca (válaszként erre: 3. - Julie18)
2012. márc. 3. 17:37
köszi :) úgy néz ki a forma1-be fogunk járni lakótársammal. ő oda jár és szereti :) csak ha lenne valami hasonló, mint ahova jártam, annak örülnék :) ilyen téren még nem nagyon sikerült felfedeznem Szegedet, csak a nagyobb konditermeket ismerem. de biztos jó lesz ez is :)
2012. márc. 3. 17:20

A Forma1-nek és a Fit World-nek van külön, csak női fitnesz stúdiója. Előbbinél a Petőfi Sándor sugárúton van, de nem tudom, hogy van-e ott konditerem része is. A Fit Worldnek pedig a Punch terme van kifejezetten csak nőknek.

Én a Forma1-be szoktam járni, az Attila utcába. Igaz, oda pasik is járnak, de ez ne gátoljon meg soha. Ha edzel, nem azt kell nézni, hogy ki van ott. Csak magadra koncentrálj, mintha egyedül lennél és csináld szépen a feladataidat :) Amúgy a FW-ben jobbak a gépek, de nagyobb is a tömeg :) Hajrá!

2. 66e4928eb8 (válaszként erre: 1. - Fiabesca)
2012. márc. 3. 16:06

Ez az!!!

:)

2012. márc. 3. 15:32

Sziasztok!

Valamilyen kicsi, hangulatos, lehetőleg csak női konditermet keresek Szegeden.

Ha bárki tudna ajánlani, azt nagyon megköszönném :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook