Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pasi fizet első randin? fórum

Pasi fizet első randin? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
935. jstefan (válaszként erre: 1. - Kinga2468)
2017. ápr. 14. 20:00
A pasi fizet az első randin!!! Ha meghív egy lányt a pasi egy üdítőre, kávéra vagy bármire akkor ő fizet ez a normális!!! Ha elkezd vakarózni hogy otthon felejtette a pénztárcáját akkor az ilyen sóher genetikai söpredéket azonnal el kell felejteni!!! Nem tévesztendők össze a rendes,becsületes nőkkel azok a lehúzós prostik, akik már az első alkalommal igyekeznek a szexpiaci áraknak megfelelő összeget magukra költetni a lúzer pasikkal, az ilyen barátság felejtős!!!
934. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 933. - Epresturmix)
2017. ápr. 9. 14:08
Bingó
2017. ápr. 9. 05:24
Az összesen!
932. massalhangzo (válaszként erre: 919. - Böce)
2017. ápr. 5. 15:45
de attol egy no sem lesz tutibb, ha ragaszkodik ahhoz, hogy a sajat fogyasztasat o fizesse. szerintem normalis es ertekelendo gesztus, ha elso randin a no felajanlja, hogy fizeti a reszet, a ferfiak is biztos ertekelik, es nem erzik ugy, hogy a no le akarna tepni az o tokeiket :D
931. gyöngy:) (válaszként erre: 179. - 17edc27aec)
2017. ápr. 4. 17:48
Erről a fórumról mindig te jutsz eszembe, nagy vihart kavartál:D
930. Hanami (válaszként erre: 928. - Böce)
2017. ápr. 4. 16:55
Dehogy érted, csak provokálsz, meg görbe tükröt tartasz az emancipuncik elé.
2017. ápr. 4. 16:49

Ha a barátnőmmel meghívjuk egymást egy kávéra, fagyira, mindig az fizet, aki éppen hív. Azé az ötlet és a költségek is :)

Általában felváltva tesszük ezt.

Ha én hívnék egy pasit randira (ami teljességgel kizárt), akkor magaménak érezném a költségeket.

Ha ő hív engem, akkor az övé.

Nekem ez így tiszta sor.

(Bár biztos kiugrana a szemem, ha engedné, hogy fizessek, de megkísérelném.)

928. Böce (válaszként erre: 923. - A.manus)
2017. ápr. 4. 16:38

Értem, tehát attól férfi a férfi, hogy ha a nő elvárja, akkor fizessen.


Egyébként gibbon. Világos.

927. Böce (válaszként erre: 924. - A.manus)
2017. ápr. 4. 16:38
Lehetséges.
926. Hanami (válaszként erre: 923. - A.manus)
2017. ápr. 4. 08:11

Egyetértek, korábbi hozzászólásomban bővebben kifejtettem, gondolnom nem olvastad el.


Boldog boldogtalan alatt pedig az akarkit értettem,szóval akárkit ne hívjon el :)

925. Hanami (válaszként erre: 920. - Böce)
2017. ápr. 4. 08:06
Erre írtam én, hogy olyan helyre kell szervezni a randit ,aminek a költségeit el tudja könyvelni járulékos veszteségként :D
924. a.manus
2017. ápr. 4. 04:55
Jah és ez nemcsak az első randira érvényes hanem a többi randira is, majd ha összekötik az életüket akkor átbeszélik, hogyan tovább a közös kaják, kávék stb. dolgában...persze lehetséges, hogy én is maradi vagyok...
923. a.manus (válaszként erre: 917. - Hanami)
2017. ápr. 4. 04:50
Boldog a boldogtalant ne hívja randira! :) Szerintem a férfi fizesse a fogyasztást, azért férfi, nem pedig egy töketlen gibbon...Ha már nincs egy randira pár ezer forintja akkor, ha összejönnek, hogyan osztják maguk között a fizetnivalót? - ez csak olyan plátói, nem is várok választ...Szóval ha randi van, mindegy ki volt az ötletgazdi, a férfi fizessen.... :)
922. 31bc25d879 (válaszként erre: 921. - Böce)
2017. ápr. 4. 01:35

Már miért lenne bűn? Nálam ez nem a bűn kategória.

Az, hogy meg maradi? Ugyan. Vannak dolgok amelyek nem mennek ki a divatból.

921. Böce (válaszként erre: 916. - 31bc25d879)
2017. ápr. 3. 23:01
Lovagias, de maradi, nem emancipált. Vagy ilyenkor ez nem is bűn?
920. Böce (válaszként erre: 915. - Hanami)
2017. ápr. 3. 23:00

Társkeresős ismerkedésnél például lehet sok első randi. Mert lehet, hogy ott már az első randin kiderül, hogy vagy mást írt magáról a partner, mint ami a valóság, vagy mást képzelt bele esetleg.


Szóval ilyesmi szitura értem a sok első randit.

919. Böce (válaszként erre: 918. - Arón1)
2017. ápr. 3. 22:58

Nem úgy értettem, hogy a nő fizesse a férfiét, hanem hogy külön fizessenek, ki-ki a saját fogyasztását.


Nyilván egy üdítő vagy kávé nem tétel, de egy-két koktél valami jobb helyen azért elég drága tud lenni. Pl. Budapesten azért vannak húzós árak - néhol még kávéban is :-)

918. Arón1 (válaszként erre: 914. - Böce)
2017. ápr. 3. 15:31
Ez inkább abból fakad, hogy eleve a férfi hívja randira a nőt, a férfi vesz virágot vagy szórakozóhelyen ital küld, tehát a férfi udvarol. Én soha nem kérdeztem meg, hogy fizessem- e a részem vagy az övét. Nekem ez olyan fura. Persze első randin soha nem mentem senkivel vacsorázni, de olyan kínos egy kávéra vagy üdítőre rákérdezni. Pláne ha a pasi még el is fogadja.
917. Hanami (válaszként erre: 914. - Böce)
2017. ápr. 3. 15:22

Boldog boldogtalant ne hívjon randira! :)


Olyan helyet válasszon,amit ki tud fizetni,ami nem esik nehezére, ha ne adj Isten mégis "bukta" az akció, és nem lesz foly.köv. :D


Mire személyes találkozásra kerül a sor,addigra azért kiderül,hogy boldog-e vagy boldogtalan :)

2017. ápr. 3. 15:12
Nyugodtan fizetheti, de felesben vagy mindenki a sajátját. Mondjuk én régimódi klasszikus gondolkodású vagyok e tekintetben. Inkább fizesse a férfi:) Az olyan lovagias:)
915. Hanami (válaszként erre: 913. - Böce)
2017. ápr. 3. 15:10

El van nézve, és szintén elnézést a "herélésért" :)


Kicsit velem is elszaladt a ló.


Minden kapcsolat,legyen az egy éjszakás, egy életen át tartó ,egy első randival indul.

Annak, hogy az első randin a férfi kifizeti a számlát, burkolt jelentése, jelzésértéke van."Jól éreztem magam Veled,értékellek"


Azt azért senki nem gondolja, hogy egy nő, aki elfogadja a randevú meghívást, az azért megy, mert egyedül nem tudja kifizetni a kávéját ;)


Sok első randi? Férfiként azon is elgondolkodnék,hogy miért nincs folytatás? Mennyire érzi magát velem jól a nő?

914. Böce (válaszként erre: 912. - Massalhangzo)
2017. ápr. 3. 14:43

Így igaz, sokféle nő van. És sok első randi lehet, és állandóan csak a pasi fizet boldog-boldogtalannak?


Hol van itt az egyenjogúság, hölgyek? Tényleg csak akkor kell, ha nekünk kedvez?

913. Böce (válaszként erre: 911. - Hanami)
2017. ápr. 3. 14:42

Oké, elnézést, kicsit erősen fogalmaztam.


De első randin minek fizetne? Lehet, hogy annyi is volt, és kész. És ha sok ilyen első randi van? Kész anyagi csőd :D


Viccet félretéve, mi a csodának kellene gondoskodnia egy vadidegen nőről?

912. massalhangzo (válaszként erre: 910. - Böce)
2017. ápr. 1. 22:08

szerintem ugy fair, ha egy elso randin a no felajanlja, hogy kifizeti a reszet, a ferfi meg lovagias, ha ezt nem hagyja


nem feminim gondolatbol, de egyetertek abban, hogy legalabb a szandek legyen meg a noben fizetesre. egy elso randi barhogy elsulhet, lehet, hogy nem lesz folytatas. ettol fuggetlenul, ha egy pasi hagyja, hogy a no kifizesse a felet, hat... gaz


persze sokfele no van, meselte egy pasi egyszer, hogy elso randin a no a vacsoraja melle kert meg egy adagot becsomagolasra, hogy hazavigye :D

911. Hanami (válaszként erre: 909. - Böce)
2017. ápr. 1. 21:42

Egy kávé, vagy egy üdítő kifizetése már élősködés? Nem rendelek homárt az első randin, a későbbiekben pedig meg lehet ezt beszélni, de értékelje,hogy neki szentelem az időmet.


Ne szaladjon már el veled annyira az a ló!


Nem, nem attól férfi,hogy kifizet egy kávét, szerinted élősködöm rajta, attól férfi mert Ő ettől Férfinek érezheti magát! Gondoskodhat a nőről.

910. Böce (válaszként erre: 907. - Hanami)
2017. ápr. 1. 20:42

Azzal nem heréled ki, hogy elvárod, hogy kivegye a részét a házimunkából? Meg a pelenkázásból?


Csak ha fizeted a részed, azzal heréled ki? Érdekes.

909. Böce (válaszként erre: 907. - Hanami)
2017. ápr. 1. 20:39

Szóval ha elvárod, hogy fizessen, ha élősködsz, ő attól férfi?


Ejha! És mi van a fene nagy emancipációval? Válogatsz, ami jó belőle jöhet, egyébként pedig a régi rend szerint?

908. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 907. - Hanami)
2017. ápr. 1. 18:47
:)
907. Hanami (válaszként erre: 905. - Böce)
2017. ápr. 1. 18:46
Így van! heréljük ki a férfit!, Had érezze,hogy egy vacak kávé kifizetésére se képes!
2017. ápr. 1. 18:38
naná
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook