Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek, adjatok tanácsot! fórum

Segítsetek, adjatok tanácsot! (beszélgetős fórum)


1 2 3
63. mydnight (válaszként erre: 62. - Emi1206)
2012. ápr. 18. 12:14

Szép dal. Sajnos ilyesmire mindig is süket volt.

Ha lenne rá füle, szeme, a verseimből már rég tudná mi a baj...

62. emi1206 (válaszként erre: 1. - Mydnight)
2012. ápr. 18. 11:45

Szia!


Hallgattasd meg a pároddal ezt:


[link]


Hátha megmozdul benne valami, bár az ilyen fajta ötletek nem nagyon szoktak bejönni, csak most nem tudok jobbat. :S

61. mydnight (válaszként erre: 60. - 39694c0c70)
2012. ápr. 18. 09:37

No, ezt én is osztom.


A következőgondolatom meg az volt, hogy vajon hány éves lehet?

60. 39694c0c70 (válaszként erre: 59. - Kisnagy lány)
2012. ápr. 16. 15:53

Mondd, lehet erre értelmesen is válaszolni?

Az első, ami eszembe jutott, mindössze annyi, hogy:

ATYAÚRISTEN!!!!

2012. ápr. 16. 15:28
Szijasztok szörnyű dolog van készülőben nálam. . . Ami miatt nagyyon szégyenlem magmam. . . Van egy párom lassan 3 éve nagyyon szégyenlem magmam. . . Van egy párom lassan 3 éve akivel neten ismerkedtem meg. . . Sose volt köztünk nagy szerelem. . . A gyengédség se nagyon jellemeztte kapcsolatunkat Csináltuk már 3masban is 4*. . . 2* az ő legjobb haverjával 2* Csináltuk már 3masban is 4*. . . 2* az ő legjobb haverjával 2* meg az én két bnőmmel. . . Együtt lakunk már 2 éve. Tegnap előtt buliztunk a legjobb haverjával. . . Ittunk elég sokat aztán egyszer csak azt vettem észre hogy simogatja a hátam ami nekem nagyon jó volt. . . Én is simogattam mind ezt úgy hogy ott volt a barátom is!!!! De nagyon vágytam az érintéseire. . . Annyira gyengéd volt meg hát, hogy titokban csináltuk ez méginkább fokozta a hangulatomat. . . Egész éjjel amikor csak tudtuk és ahol csak értük egymást simogattuk a másikat. Majd aludtunk és én nagyon kész voltam mert rájöttem hogy nekem a gyengédség nagyon hiányzik. Másnap egyedül ültem a konyhában ő bejött elkezdte masszírozni a vállam és belecsókolt a nyakamba amitől még most is görcsbe ugrik a gyomrom ha rá gondolok. . . . Naggyon szégyenlem magam. . . Hogy lehetek ilyen? Meg aztán a legjobb haverjának van élettársa meg 3om gyereke. . . Nagyon meg vagyok ilyedve és össze vok zavarodva nem tom mi van velem hisz sose gondoltam úgy rá pedig már 2 éve ismerem. . . Nem jön be meg mikor a 3ast csináltuk az se volt kiemelkedő de most folyton a tegnapelőtire gondolok. . Nem akarok!!! Nem akarok tőle senmit mert nem akarok megbántani senkit. . . De közbe mégis akarom. . . Jajjj segítsetek lécci hogy töröljem ki az emléket?? Mit tegyek?? most folyton a tegnapelőtire gondolok. . Nem akarok!!! Nem akarok tőle senmit mert nem akarok megbántani senkit. . . De akarok tőle senmit mert nem akarok megbántani senkit. . . De közbe mégis akarom. . . Jajjj segítsetek lécci hogy töröljem ki az emléket?? Mit tegyek?? közbe mégis akarom. . . Jajjj segítsetek lécci hogy töröljem ki az közbe mégis akarom. . . Jajjj segítsetek lécci hogy töröljem ki az emléket?? Mit tegyek?? SEGÍTSETEK :((((
2012. márc. 2. 20:39

Holnap kirándulás, gyerekkel, barátnővel.

De már jobb a kedvem. Örömet okozott nekem egy barátom. És most ez az öröm még melenget :)

Vasárnap meg lehet, hogy konditerem, de ha jó idő lesz még, akkor bicikli a gyerekkel. :)))

57. 39694c0c70 (válaszként erre: 56. - Mydnight)
2012. márc. 2. 17:07
Ma és holnap séta, vasárnap kondi?
56. mydnight (válaszként erre: 54. - B2bf08afb6)
2012. márc. 2. 15:48
Lehet, hogy elmegyek konditerembe vasárnap, hogy legalább kifáradjak.
55. mydnight (válaszként erre: 53. - 39694c0c70)
2012. márc. 2. 15:46

Az lesz, mert most alig látok a feszültségtől :(

És nem akarok így élni, meg folyton rettegni a hazameneteltől :(

54. b2bf08afb6 (válaszként erre: 52. - Mydnight)
2012. márc. 2. 15:46
Szegénykém! Próbálj megnyugodni. Tudom,hogy nagyon nehéz,de muszáj. Így teljesen tönkre teszed magad!
53. 39694c0c70 (válaszként erre: 52. - Mydnight)
2012. márc. 2. 15:45

Csak annyit tanácsolhatok, hogy menjetek ki a szabadba és töltsetek a jó levegőn, a napfényben fürödve minél több időt a kis sráccal.

Feltöltődtök, megnyugszol energiát és türelmet gyűjtesz és máris szebben látod a holnapot.

Kívánom, hogy így legyen!

2012. márc. 2. 15:41
Megint itt a hétvége, és már szabályosan robbanásfokon vagyok a feszültségtől :(
51. 39694c0c70 (válaszként erre: 48. - Mydnight)
2012. márc. 2. 15:15

Szó nincsen arról, hogy baj lenne az, ha valaki nagyon szerelmes, és szereti a párját/társát/férjét!

De ez csupán szükséges és nem elégséges feltétel.

Ahogy írtam, egy harmonikus kapcsolat létrejöttéhez, megtartásához, vagy éppen tönkretételéhez is 2 ember szükséges.

Itt - be kell látnunk - csupán egyedül erőlködtél.

Ketten voltatok ugyan, de szinte kezdettől fogva mégis egyedül voltál.

Legalábbis az első kettő fázisban. Az utolsóban már csatlakoztál hozzá te is, így lettetek ketten.

50. mydnight (válaszként erre: 47. - 39694c0c70)
2012. márc. 2. 15:14

Kérdezhetek valamit?


Ha neki kisebbségi komplexusa van, azt miért nekem kell helyette helyrerakni, megszenvedni? Attól boldogabb lenne, ha feladnám az egyetemet?

49. mydnight (válaszként erre: 48. - Mydnight)
2012. márc. 2. 15:06
Az imádást már sajnos múltidőbe tehetjük :(
48. mydnight (válaszként erre: 47. - 39694c0c70)
2012. márc. 2. 15:05

Mondd csak, ha az ember imád egy férfit, és mindent megtesz érte, az kevés?

Óvtam, harcoltam ezért a kapcsolatért. Akkor is, amikor ő csak és kizárólag elvesz belőlem.


Én igen, úgy érzem, hogy ki merem jelenteni, hogy mindent megpróbáltam.

Ennél jobban már nem lehet lemondani a saját igényeimről, sajnos. Azt már megszoktam, hogy nem szeretnek.

És nem akarom tovább ezt érezni, hogy értéktelen vagyok. Nem jó ember.


Felnőtt fejjel visszagondolva akkor kellett volna sarkon fordulni, amikor két hónapja jártunk együtt és lerendezett egy idióta jelenetet. De felnőtt fejjel bele se kezdtem volna.


A sikereimet. Meglehet. Csak tudod, bennem sosem volt elvárás, hogy ő több legyen. Lehetőséget adtam neki rá, de nem vártam el.


Amikor a fiam megszületett rám hárított minden felelősséget, anyagi és minden tekintetben. Mindenért én állok helyt és én intézem. Innét nehéz valaki fölé jobban fölé kerekedni.

De akarta ezt a fene.

Azt viszont, amikor ezt számonkéri, mint főnök a beosztottját, hát nem tudom arról elhinni, hogy normális párkapcsolati elem :(

47. 39694c0c70 (válaszként erre: 44. - Mydnight)
2012. márc. 2. 15:00

Minden módszert kipróbáltál?

Ezek kombinációit is?

Nem lehet, hogy azokkal kezdted, amiket te szeretnél kapni?

Vajon annak nincsen köze a dolgok megváltozásához, hogy tanulni kezdtél?

Nem attól fél, hogy "fölébe kerekedsz"?

Nem a sikereid irigyli?

2012. márc. 2. 14:57

Azt vettem észre, hogy mindent elkövet, hogy önértékelésileg padlón legyek.

Külsőre nem vagyok rossz. Állítólag. Neki mégis nem elég jó. És ezt érezteti is sokszor.

A munkámat nem ismeri el, nem tartja tiszteletben, de ha nem dolgoztam az is baj volt.


Próbáltam ösztönözni, hogy ő is tanuljon, fejlődjön, ő nem akar. Pedig azt nem mondhatja, hogy én nem voltam támogató ebben.

45. b2bf08afb6 (válaszként erre: 40. - 39694c0c70)
2012. márc. 2. 14:54

Köszi.Kedves vagy,küldöm az e-mail-em.

:)

2012. márc. 2. 14:53

Átért.

De olvastam.


Az öt szeretetnyelv. Igen, próbáltam. Az a helyzet, hogy nálunk én vagyok bújós, szeretgetős.


Írok, tehát nem vagyok egy érzéketlen állat.


Nálunk ez úgy zajlik, hogy én adok, figyelmet, kedvességet, szeretgetést, törődést, érintést. Azt, amire én is vágyom.

De a viszonzás elmarad.


Azt mondja azért, mert ő ilyen, képtelen az érzelmek kimutatására.


Értsd úgy: nem érint meg, csak akkor, ha szeretne velem lefeküdni, azt is úgy, ahogy - bár hiába kísérlem meg megmutatni mire vágyom - szerinte jó. Azért amikor szex közben leállnak az ember lányával vitatkozni, hogy tulképpen nem is rossz az, amit csinálnak vele, csak benne van a hiba, mert nem elég laza... na, az mindent visz :)

Ez mondjuk az utóbbi évek eredménye volt :)


Nincs beszélgetés, mert én hiába akarom, ő nem akarja, hacsak nem őt érdeklő dologról van szó. Nincs minőségi idő, mert nem tud, nem képes velem lenni.


És nem ilyen volt a legelején. VAgy akkor játszott jól, nem tudom.

43. 39694c0c70 (válaszként erre: 41. - Mydnight)
2012. márc. 2. 14:49

Szerinted működésképtelen a dolog?

Próbáltad?

2012. márc. 2. 14:48
Átért?
2012. márc. 2. 14:39

Chapman könyvét olvastam.

Sőt, elég sok pszichológiai természetű könyvet.


De még mindig azt vallom, hogy egy ember kevés ahhoz, hogy fenttartson valamit.


Kevés vagyok hozzá. Ennyi nem szégyellem bevallani.

Szerintem már az önmagában baj, hogy lelkileg kiszipolyozva érzem magam egy-egy ilyen mentőakció után :(

40. 39694c0c70 (válaszként erre: 38. - B2bf08afb6)
2012. márc. 2. 14:37
Az előző könyvet neked is ajánlanám. (Ha elolvasod, rájössz, hogy miként is működnek a dolgok)
39. mydnight (válaszként erre: 38. - B2bf08afb6)
2012. márc. 2. 14:33

Nem akarom bántani, nem akarom tönkretenni, ha tehetném, úgy ültetném át más mellé, boldogságba, mint egy virágot.

Én lennék a legboldogabb, ha szerelmes lenne, vagy megismerne valakit.

Mert bár velem képtelen bánni, és nem illünk össze, ettől még megérdemli, hogy boldog legyen.

Csak mással.


Ugyanakkor mostanában már annyira robbanásfokon vagyok, hogy kezd előjönni a nagyon rosszabbik énem :(

38. b2bf08afb6 (válaszként erre: 33. - 39694c0c70)
2012. márc. 2. 14:29

Nem minden esetben így van, saját tapasztalat:

az én párom egy végtelen türelmes,kedves,gondoskodó,érzékeny ember.Tele érzelmekkel amiket ki is mutat,hangoztatja is.

Én nem ilyen vagyok. Egy kicsit hűvösebb típusú. Az utóbbi időben elhanyagoltam,amit Ő türelmesen megpróbált kezelni,de az Ő türelme is véges.

Hullámvölgybe került a házasságunk,amiről Ő nem tehet,csakis én.

Nem okolhatom Őt semmiért,én vagyok a hibás.

2012. márc. 2. 14:27
Basszus, nagyon nagyképűen hangzott az előző :D
2012. márc. 2. 14:27

Ügyvédnek tanulok, és hihetetlenül diplomatikus vagyok. Ez az egyik legnagyobb tehetségem. A beszélőkém.

De szerintem a konstruktív beszélgetéshez befogadó is kell, nem?


Kíváncsi vagyok a szakirodalomra, mert szeretek tanulni.

35. 39694c0c70 (válaszként erre: 34. - Mydnight)
2012. márc. 2. 14:25

Az ilyen lényeges beszélgetéseket nagyon körültekintően szabad csak kivitelezni!

Ha valaki nem jól kommunikál, akkor nem csupán eredménytelen lesz a továbbiak szempontjából, hanem még csak ronthat a helyzeten.

Ezt el kell sajátítani, ha kell begyakorolni. Szükség esetén elpróbálni, vagy leírni, jegyzetet készíteni.

Rendkívül fontos, hogy ennek "szabályai" vannak.

Aki úgy gondolja, hogy ezeket képtelen betartani, az jobb, ha bele se kezd.

Ha érdekel, ezzel kapcsolatban is tudok egy-két tanáccsal szolgálni.

Itt nem fejtem ki bővebben, mire is gondolok.

Ha bízol bennem, privátban írhatok, vagy elküldök egy kis "szakirodalmat" a kapcsolat megjavításához.

2012. márc. 2. 14:17

Én tudom, hol és mikor hibáztam. Vagy, hogy döntöttem rosszul.

És bizony, el is ismerem neki! De hányszor volt, hogy leültettem, beszéljük meg. Az ő hibáit nem lehet felhozni, mert azokra úgy reagál, hogy azt hittem már megbeszéltük, minek hozod fel... de az enyémekre... azokon még évek múltán is rágódik.

Igen, minden két emberen múlik. Nekem a legnagyobb hibám, hogy szerettem és eltűrtem mindent, csakhogy család legyünk. És most itt állok. És nekem megint bűntudatom van, mert vagyok olyan rohadék, hogy szakítani akarok. Na, kb. ennyi :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook