Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fogászati szakasszisztens tanfolyamról van valakinek tapasztalata? fórum

Fogászati szakasszisztens tanfolyamról van valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)

2012. márc. 1. 20:42
Én ugy tudom hogy egyet húzol mindegyik tantárgyból,és abból írásbeli,szóbeli,gyakszi.
2012. márc. 1. 20:37
Nekem 2 éves volt a tanfolyam, nem tudom, hogy a tételek ugyan azok-e. Elvileg fent vannak kidolgozva valahol, de még nem néztem utána. Pedig nem ártana mert májusban lesz a vizsga. 6 modul van, és mindegyikből van szóbeli, írásbeli és gyakorlat is. Tehát az 18 vizsga :S Az írásbeli központilag van összeállítva, szóval olyan mint az érettségi, csak a vizsga napján derül ki, mi a kérdés.
2012. márc. 1. 20:30
Akkor abban h milyen teszt van,sajnos nem tudsz segíteni. Ez amúgy 9 hónapos. Nehéz? A tételeket letudom tölteni vhonnan majd?
2012. márc. 1. 20:28
Aham, de nem olyan drága, 17 ezer 1 félév. Vannak több százezres tanfolyamok is.
2012. márc. 1. 20:27
Munkanélkülin keresztül megyek,de előtte leválogatás lesz. Te önköltségesen jársz?
2012. márc. 1. 20:26
Mire vagy kíváncsi? Én most májusban fogok végezni, 2 éves OKJ-s tanfolyamra járok, mi érdekel? :D
2012. márc. 1. 20:26
:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook