Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Felüléstől csak a "háj" alatti rész izmosodik, vagy egy idő után megy le a hasból is látványosabban? fórum

Felüléstől csak a "háj" alatti rész izmosodik, vagy egy idő után megy le a hasból is látványosabban? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 4. 13:24

A 2. válasz rövid és velős:) Én január óta tornázom, direkt hasazást 3 hete iktattam be, mégis ment le elég sok a hasamból:):)

zumba, térded hasadhoz húzod, rugások - beachbody tornák, meg taposógép, elipszis izé gép, és úgy megy le a hasad, hogy észre se veszed:)

2012. márc. 4. 13:05
Az egész tested meg kell mozgatni, méghozzá úgy, hogy jól felpörögjön a szíved és verejtékezz rendesen. A felülés nagyon hatásos, gyönyörűen formálja a hasad. A hasprés csak a hasad felső és középső részét formálja, a teljes felülés az alsó hasad is. Én személy szerint rengeteg felülést csináltam, napi szinten 3X70 teljes felülést, gyönyörű hasat eredményez, csak persze idő kell hozzá és soha nem szabad abbahagyni, hogy meg is maradjon a szép has. :) Mint ahogy a többi mozgást sem szabad abbahagyni.
15. spinneli (válaszként erre: 1. - 7f9bae9389)
2012. márc. 1. 17:11
helyi fogyasztás nincsen, kardio mozgást illetve az étrendbe diétát is be kell iktatnod.
2012. márc. 1. 17:00

elöbb le kell fogyni és utána hasizmozni

sajnos én is hiába csináltam a felüléseket semmi,pedig éreztem az izmot,mert terhesség elött szép lapos izmos hasam volt.inkább a szoptatás alatt híztam meg.

így elöbb kardio,diéta aztán hasizmozás


ami leviszi a hasat a hullahopp+a futás,ugrókötél

hát én biciklizek,de lassan de megy le

szedek l karnitint 2ezer mg-ot+1000mg C vitamin+zöld tea

2012. márc. 1. 16:59
szerintem ugrálj sokat, aerobic ilyesmi, az jól megmozgatja az egész hasat, és ahogyan azt már írták is, ha már lement a háj akkor kezdj el felülésezni, akkor szép lesz. tapasztalatból mondom, én is rögtön felülésekkel kezdtem,de nagyon nem tetszett a látvány, mert az izom beékelődött a háj közé. először a hájat kell ledolgozni, aztán jöhet az izmosítás.
2012. márc. 1. 16:53
Értelme ugyan van a felüléseknek (inkább a haspréseknek), de csak kardióval kiegészülve. Mástól nem tűnik el a háj a pociról. :)
11. bd55e3f068 (válaszként erre: 4. - Nikletty)
2012. márc. 1. 16:07
Amitől pörög a szived, vele együtt a légzés is szaporább, az egész keringés gyorsul. A kardiológus az az orvos, aki a szív működésére specializálódott.
10. Nyrn (válaszként erre: 9. - Anni?)
2012. márc. 1. 15:54
Csak ügyesen! :)
9. anni? (válaszként erre: 8. - Nyrn)
2012. márc. 1. 15:53
No akkor viszont csak fojtatom úgy ahogy elkezdtem
8. Nyrn (válaszként erre: 7. - Anni?)
2012. márc. 1. 15:51
Nem! Van értelme, mivel mozogsz és kalóriát égetsz, nem mellesleg fejlődik a hasizmod és minél több az izom a testeden, annál több kalóriát használ fel a tested nyugalmi állapotban is. És ha lefogysz, már látod is az eredményt.
2012. márc. 1. 15:47
Hú ez a téma engem is érdekel szóval ha jól értelmezem akkor csak fogyás után van értelme hasazni?Én eddig azt gondoltam,hogy a hasazás "égeti " a zsírt a hasról.De ezek szerint csak akkor van értelme,ha lefaragtam róla jó pár kilót?
2012. márc. 1. 15:44
volt nekem is egy idoszak mikor feluleseztem napi 20 percet Rekaval es 2 honap utan mar volt latszata.Szules utan lefogytam aztan a hasam megmaradt olyan lotyi volt :\ Viszont most meg nem akartam mar fogyni es 3 honap alatt lement 10 kilo na oke ez a sresztol :\ nekem bejott a haspres es az a napi 20 perc nem is annyira nagyon megerolteto 2x-ra mar siman vegigcsinaltam
5. Nyrn
2012. márc. 1. 15:27

Helyi fogyás nincs! Ha fogysz, akkor mindenhonnan fogsz és előbb-utóbb a hasad is sorra kerül, attól függően hol volt a sorban, amikor rátelepedett a zsír.


Felüléstől pedig a hasizmod (leginkább a felső, középső) fog izmosodni, de csak akkor fog igazán látszani, ha ledolgozod róla a zsírt.

4. nikletty (válaszként erre: 2. - Agis)
2012. márc. 1. 15:27

az milyen?


engem is érdekelne a téma

2012. márc. 1. 15:23
Felüléstől csak a derekad fog fájni, lépcsőgép, ellipszis tréner stb. jók arra.
2. agis
2012. márc. 1. 15:16
Cardio mozgastol fog a haj teljesen elolvadni a hasrol...(is)
2012. márc. 1. 15:14
Felüléstől csak a "háj" alatti rész izmosodik, vagy egy idő után megy le a hasból is látványosabban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook