Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akinek nőgyógyász a férje/barátja, milyen ember a párkapcsolatokban? fórum

Akinek nőgyógyász a férje/barátja, milyen ember a párkapcsolatokban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2013. jún. 6. 13:52
Milyen szerencse, hogy női orvoshoz járok.
160. a81a1b9451 (válaszként erre: 24. - 39694c0c70)
2013. jún. 6. 13:28
Hát ez nagyon jóóóó!
2013. jún. 6. 13:08
A nővérek szexisek és izgalommal tölt el bennünket, a kórházi közeg pedig csak tovább fokozza az izgalmat.
158. Mamagirl (válaszként erre: 157. - Bebagi)
2013. jún. 6. 12:54

Nem, nálunk abszolút nem a komunikáció hiánya a probléma, és mint utólag rájöttem, mondom, nálam nem szerelemről van szó a dokim felé. Nem keresek benne olyat ami hiányzik a férjemből, ha lenne egy tökéletes párom, tökéletes férjem, valószínű, hogy akkor is izginek találnám az orvosokat, ennyi:)


Ahogy sok férfi izgalmasnak találja a nővérkéket...

157. bebagi
2013. jún. 6. 00:15

Szia Mamagirl!


Nem reméltem, hogy ilyen hamar írni fogsz. Örülj, hogy nem történt semmi! Főként, ha a házasságod menthető. Bár semmiért sem adnám azt a 9 hónapot, de ami utána következett...


Szerintem az egészségügy, a kórház egy külön Világ... azóta beszélgettem más orvos ismerőssel is, aki elmondta, hogy bizony az ügyeletet igen sok mindenre ki szokták használni... (felesége van, két gyereke).


De a lényeg, hogy természetesen minden szakmában sokféle ember van, és nem feltétlenül szexmániás minden nőgyógyász, csak talán ők közelebb tudnak férkőzni egy-két kérdéssel, hogy képet kapjanak, hogy szabad-e a pálya. Talán... És van aki bátran bepróbálkozik.


Én magamon még azt éreztem, hogy nem volt Vele szemben semmilyen fenntartásom. Mert orvos. Kis Isten. Jó hírű sebész. Ő műtött. Fantasztikusan bánt velem végig... Mindenki nagyon tiszteli... Meg sem fordult a fejemben, hogy nem kerek a pasi.


De visszatérve a házasságra. Talán Csernusnak hallgattam egy előadását és abban volt szó megcsalásról, válásról és, hogy hol romlanak el a kapcsolatok. És ami nagyon tanulságos volt számomra (mert én is így rontottam el az én házasságomat), hogy nem mondtam el a páromnak, hogy mi a problémám. Nem mondtam el, csak tipródtam és próbáltam egyedül boldogulni, aztán eltávolodtunk, aztán kívül kerestem a megoldást. De a probléma megoldása ott kezdődik, hogy leülök a párommal és megbeszélem vele, hogy baj van! Még mielőtt elmérgesedik. Sajnos ezt nekem 15 évvel ezelőtt kellett volna megtennem... De Neked Talán még nem késő. :)


Egyébként meg hadd essen jól, ha észrevesz egy kedves orvos. :)


Vigyázz Magadra!


Remélem nem ugyanaz a dokink. :)))

156. Mamagirl (válaszként erre: 155. - Ca90c66023)
2013. jún. 5. 18:12
O azt hiszem, azt a reszet elvezi, hogy levetkozom:))))
2013. jún. 5. 17:39
Lehet olyan nőgyógyász, aki élvezi a vizsgálatot és plusszt is nyújt? Pld. medical exam?
154. Mamagirl (válaszként erre: 153. - Bebagi)
2013. jún. 5. 15:43

Szia, megmondom hova vezetett. Már ilyen régen írtam?:)


Nem történt semmi, igazából tetszik, igen, nagyon tetszik és érzem is, hogy én is neki, de nem teszi meg azt a lépést, egyébként ha megtenné, akkor sem mondana ilyet, hogy szeret, van vonzalom, de már kezdünk túllépni rajta. Mint orvos, kezdek még jobban megbízni benne és ez az, amit mondasz, törődik a testi épségemmel, és vigyáz rám, számít neki, hogy jól vagyok. Ennél több nem történt:)Amit nyertem az ügyön, hogy tudom, hogy másért is törődik már velem, nem vagyok biztos benne, hogy készen állok egy ilyen hajszára amit leírtál, titkos találkák és hasonlók, szerelemről pedig szó sincs, van egy erős vonzalom és kész.


Egyébként ettől függetlenül gondolom, ő is lehet szexmániás, sőt, mint utólag megtudtam másoktól is, hát rajonganak érte a kolléganők is, minden korosztály:)

153. bebagi
2013. jún. 5. 00:00

Sziasztok!


Ezek a hozzászólások már majd' egy évesek és kíváncsi lennék mi lett Mamagirl-el.


Engedjétek meg, hogy megírjam az én sztorimat, ami most nagyon nyomja a lelkemet:


38 éves voltam, 18 év házasság, három gyerek, 8 éve itthon, 0 szexuális élet... És a nőgyógyászom észrevette, hogy NŐ vagyok... Én meg elgyengültem... Nem gondolkodtam váláson, kicsik voltak a gyerekek. Csak azt szerettem volna, hogy érintsenek, öleljenek... Életem legfantasztikusabb, legszenvedélyesebb és legnehezebb 9 hónapja volt. Beleszerettem, mert nem csak szex volt, hanem napi telefonok, sms-ek, hetente többször találkoztunk... Törődött velem. Olyan jó volt szeretni,érezni,élni... Aztán egyszer meghallottam, hogy valakit felhívott a wc-ből... egy utánam következő randit egyeztetett.


Kiderült, hogy szexmániás. :( Nem tudom feldolgozni. Olyan naív voltam. Egyszerűen nem gondoltam, hogy a betegeibe többet lát. És én hülye, annyira ragaszkodtam hozzá, hogy próbáltam elfogadni így. Mert végül is én is kapcsolatban élek... Még 14 hónapig tartott a szeretői viszony, ami már nem volt ugyanaz. Sajnos bántott, hogy amikor nem velem van, akkor mással szexel jókat. Nem bírtam tovább. Rájöttem, hogy nem a szex volt igazán, ami hiányzott az életemből (bár az is), hanem a törődés. Belefáradtam a napi háztartási teendőkbe, a három örökmozgó gyerekem gondozásába, egyedül...


Talán, ha a doki nem hazudja, hogy szeret, ha nem hiteti el velem, hogy több vagyok, mint szex, akkor helyén kezeltem volna a dolgot, de játszott velem. A házasságom tönkre ment. Teljesen elhidegültünk. Itt vagyok 39 évesen és úgy érzem, hogy engem csak kihasználni lehet. Nem tudom, hogy valaha meg fogok-e bízni egy férfiban is.


Ez persze nem azt bizonyítja, hogy minden nőgyógyász ilyen, de aki bepróbálkozik egy három gyerekes anyukánál, valószínűleg már látja, ha nem oké a kapcsolat és tudja mire számíthat. És ők végül is csak élnek a helyzettel. Tőlünk biztonságban vannak, hiszen házasságban élünk. Ők "csak" segíteni akarnak, hogy megadják azt, ami hiányzik a házasságból. Az én dokim így gondolkodott.


Csak az a bökkenő, hogy ott mélyebb gondok vannak, ahol kihűl az ágy. És én erre csak szép lassan jöttem rá. Ehhez kellett nekem ez a "kapcsolat".


Az én dokim ilyen volt. (Egyébként még 18 évesen egy másik nőgyógyász is bepróbálkozott nálam...)


Szóval, tisztelet a kivételnek!!!!

2012. márc. 21. 18:48
Az én orvosom is nagyon közvetlen, aranyos és figyelmes... van 4 gyereke, és szültem nála 2-t. A férjemmel is nagyon nyitott és barátságos. Puszival fogad, és úgy is búcsúzik, mégsem gondolom azt, hogy bármilyen hátsó szándéka lenne...
151. Mamagirl (válaszként erre: 150. - 0bcdade157)
2012. márc. 21. 17:28
Igen, en sem szeretnek mas orvoshoz jarni, hat varok, hatha tisztazodik, egyszer csak megunja a "baratiaskodast" es tovabb mereszkedik (talan;))))
2012. márc. 21. 14:57

Nekem is pont ez jelent gondot. Mármint az, hogy hogy ne legyen kínos kideríteni az igazságot.


Már gondoltam arra, hogy egyszerűen szólok neki, hogy ne csinálja, mert én nem feltétlen baráti gesztusként értékelem. Már ha egyáltalán baráti gesztusok lehetnek egy ilyen kapcsolatban.


Kicsit viszont félek attól, hogy a vége az lenne: járjak másik orvoshoz. Azt meg nem szeretném.

Szóval inkább csak ábrándozok.

149. Mamagirl (válaszként erre: 148. - 0bcdade157)
2012. márc. 21. 14:29

:) en is...



Azert en is szeretnek fenyt deriteni ra, hogy ezek a dolgok csak nekem szolnak vagy tenyleg altalanos, szeretnem kiugrasztani a nyulat a bokorbol csak meg nem jottem ra, hogyan? Hogy a szitu ne legyen kinos sem utolag, szoval nem tudom mi lenne a legjobb taktika ami diszkret is...

148. 0bcdade157 (válaszként erre: 147. - Mamagirl)
2012. márc. 21. 13:22

Nem is tudom, hogy van-e komoly mesélnivaló. Az is lehet, hogy én képzelek sokat a dologba.


Egy teljesen normális nőgyógyász, teljesen normális modorral (bár sokak szerint idegeítő), és talán túl sok közvetlenséggel.

Utóbbinál viszont nem tudom, hogy ez vajon mindenki felé megvan-e, vagy csak felém?


Félreérthető (vagy félremagyarázható) gesztusok, szavak.

Én meg már komolyan azt várom, hogy mikor kell végre újra orvoshoz mennem.

147. Mamagirl (válaszként erre: 146. - 0bcdade157)
2012. márc. 21. 13:07
Én kíváncsi vagyok:) Elmeséled (ami publikus belőle)?
146. 0bcdade157 (válaszként erre: 145. - T_marcsi)
2012. márc. 19. 21:48

mondjuk igen...

nem ennyire, de...

145. t_marcsi (válaszként erre: 144. - 0bcdade157)
2012. márc. 19. 16:00
hasoncipő? :)
2012. márc. 19. 15:00
óóó, kár hogy behalt a fórum... kár, hogy csak most találtam ide :/
143. 1dc16653d6 (válaszként erre: 142. - Mamagirl)
2012. márc. 2. 20:08

Belekényelmesedett....

Egy hosszú távú kapcsolatban biztos,hogy kellenek előbb utóbb gerjesztő projectek,amik a vágyat,a szexualitás szinten tartják.....valamiért ő ez ügyben nem lép....

Ha hiányzik egy kapcsolatból az intimitás,ott biztos hogy elégedetlen lesz valamelyik fél,leginkább az akit ez zavar,mert úgy tűnik a férjedet nem.Sokan elvannak ám szex nélkül....nekem is vannak olyan ismerőseim.


Neked kéne elgondolkodni,mit vársz ettől a házasságtól,mi az ami nélkül biztos nem tudsz élni és mi az amit nélkülözni tudsz...

142. Mamagirl (válaszként erre: 141. - 1dc16653d6)
2012. márc. 2. 19:51

Az, de nézd, előbb utóbb mindenkivel történik ilyen, vagy történt. Nálam nehéz feldolgozni mert nem tartom csúnyának magam, és mások sem, nem tartom házisárkánynak sem magam, de néha azzá kezdek válni, szóval nehéz feldolgozni hogy miért, miért?


Mert a bécsi szeletet is meg lehet unni ugyanúgy mint a fasírtot.


Ja, és nem állítom magasra a mércét sem, de minél lejjebb vittem, annál jobban nem akarja elérni azt a szintet sem (gyakoriságban, és kedvességben).


Szóval érted, van aki egyáltalán nem törődik a testével, vagy hisztis, gőgös, vagy nem tud főzni, vagy lusta stb. és akkor legalább meg tudja magyarázni magának: oké, nem akar a férjem mert tavaly szőrtelenítettem a lábam és hónaljam utoljára és dzsungel van a lábam között. Vagy: oké, nem tetszem neki mert felszedtem 30-40 kilót, vagy mert ingerült vagyok vele, vagy mert pocsék a főztöm, vagy koszos a kégli.


DE legalább vannak okok, van magyarázat. Az enyémnek nincs. CSak mondjuk megkapom, hogy nincs kedve...Szted észreveszi ha új frizum van? Fact. De a bankban észreveszik ám, vagy akárhol. Ilyenkor kiakadok: jééé valakiknek feltűnt, akkor mégis nem itt van a baj (aztán másnap megint eltöprengek, vajon hol rontottam el?)

2012. márc. 2. 19:33
Ez biztos nagyon rossz érzés lehet,ha a párod akinek az "életed" adtad...egyszerűen mint nő elutasít.
140. Mamagirl (válaszként erre: 139. - RockyRoad)
2012. márc. 2. 15:16
Köszi, én is remélem:)
139. RockyRoad (válaszként erre: 138. - Mamagirl)
2012. márc. 2. 12:52

3 gyerek fogantatasahoz eleg (szerencses (?) esetben 3x egyutt lenni :DDD

De ertem, mit akarsz mondani, nyilvan masok az igenyeitek.

Remelem ugy alakulnak majd a dolgaitok, ahogy az mindenkinek a legjobb.

138. Mamagirl (válaszként erre: 137. - RockyRoad)
2012. márc. 2. 12:47
Lehet, de mar belefaradtam a nyomozgatasba, nem talalok soha semmit, ha van valakije, nagyon preciz eltuntetni mindent en meg nagyon vaksi vagyok:) de ezt mar mondtam is elobb, ki tudja hanyszor kisertem en is ot randira? Mert ugye megkaptam hogy hulyenek nezem ot, persze amig nem bizonyos szamomra addig nem torhetek folotte palcat, most nem is ez volt a tema, belevontam veletlenul. Nem is akarok izelni most hogy kinek van igaza ebben kinek nincs, 3gyerek fogantatasahoz azert kell valamennyi nemi elet, de nem is olyan sok:) van aki kevesli van aki sokallja, mindenhol ez van
137. RockyRoad (válaszként erre: 135. - Mamagirl)
2012. márc. 2. 12:20
Lehet most nagyon mellefogok, de ha a ferjed visszautasit, de egyszerre feltekeny is, akkor nem lehet, hogy pont o sumakol valamit? Mert azert ez szerintem nem annyira normalis.
2012. márc. 2. 11:55
Ja, milyen surun latom? Annyiszor ahanyszor egy atlag no a nogyogyaszat. Levelezes kimerul leletekben vagy irtam neki mikor megszuletett a babam es visszairt nagyon kedvesen, vagy ilyenek. Nem is lakunk egy varosban, kizart hogy ennel gyakrabban osszefussak vele, de nem fogok hulyeseget sem kitalalni csak hogy direkt lathassam
135. Mamagirl (válaszként erre: 133. - Porzellanpuppe)
2012. márc. 2. 11:48
Hat ez az, en is igy gondolom, nem is vagyok az a nagyon emancipalt, nem kezdemenyeztem soha (kiveve az utobbi idoben a ferjemnel de termeszetesen le sem toj, visszautasit mindig, de paradox modon feltekeny nagyon is)
134. Mamagirl (válaszként erre: 131. - Crawley girl)
2012. márc. 2. 11:41

Nem mondtam hogy az en hasam feltunt neki vagy a p.cim, tisztaban vagyok vele hogy lat biztos szebbeket es fiatalabbakat es lehet hogy azokat is ugyanigy megdicseri de azert ha 3 gyerek utan valaki azt mondja hogy szep a hasad es 3 szules utan (amiket nem o vezetett le) megdicseri azt is, sztem ez egy nonek jol esik tuti, ugy ertem van akinek mar 1 gyerek utan sem a regi a pocija (es logikus hogy nem ez a fontos hanem a baba de akkor is orul az ember)


Ha 20 lennek es gyerek nelkul, akkkor szinte kotelezo meg szepnek lenni mindenhol de 30 folott es 3 gyerek utan vagy kemeny munka eredmenye vagy az elet ajandeka, esetleg jo a sebeszed de akkor mar csak felig orulsz a bokoknak mert tudod hogy nem a te erdemed:)

133. porzellanpuppe (válaszként erre: 131. - Crawley girl)
2012. márc. 2. 11:36
szerintem nehogymar egy no kezdemenyezen:// majd ha akarja elhivja a doki kavezni o a ferfi ...
132. Mamagirl (válaszként erre: 125. - 0946ae53c1)
2012. márc. 2. 11:33
Ez igaz, en sem mennek ismeroshoz:))))). Jo ahogy levazoltad a helyzete egy baratod szemszogebol is, sztem sokkal vilagosabb kepet ad, marmint ez a dolog a kozombossegrol is, de meg sosem figyeltem oda mert en is mashova nezek ilyenkor, zavarban vagyok a matatastol
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook