Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrász vállalkozás indítása fórum

Fodrász vállalkozás indítása (beszélgetős fórum)


2012. márc. 1. 20:12
köszönöm szépen. Még annyi hogy akkor én át lettem végva mikor szeptemberben módosíttatuk a fiktelepet egy ügyvéddel és 45ezer ftba került.
2012. márc. 1. 17:13
Szia Stella! Mind a tevékenységi kör bővítés, mind a fióktelep módosítás adatváltozásnak minősül, ezt már csak elektronikus úton, ügyfélkapun keresztül tudod bejelenteni. A nyilvantarto.hu oldalról tudod letölteni ezt az adatlapot ( a székhely szerinti okmányirodát válaszd ki ezen belül). Még annyi, hogy az adatlap letöltéséhez kell az ÁNYK keretprogrma, ugyanis abba fog letöltődni és ott kell ügyfélkapun keresztül beküldeni (tehát kell hozzá ügyfélkapu regisztráció is) Ne a könyvelő jelentse ezt be, hanem akié az egyéni vállalkozás. Nem kerül semmibe, de ha rendelkeztek egyéni vállalkozói igazolvánnynal, azt le kell adni az okmányirodában, mivel a tartalmát érinti a változás. Remélem segítettem.:)
4. Anda39 (válaszként erre: 3. - Stella83)
2012. márc. 1. 14:51
Hát ezt én nem tudom, az előbbit azért írtam, mert ugyanígy dolgozom fodrászként. :)
2012. márc. 1. 12:26
köszönöm. Még annyi lenne a kérdésem hogy ha a fióktelepet szeretnénk módosítani az mennyibe kerül?
2012. márc. 1. 12:24
A havi befizetnivalókon kívül semmi plusz nem kell. Most már nem kell tevékenységi kör bővítéshez a köröket futni, elég, ha a könyvelő bejelenti - ő tudja, hogy kell -, aztán annyi. Sok sikert!
2012. márc. 1. 12:10
Már van egy meglévő cég a családban aminek a tevékenységi körét szeretnénk bővíteni hogy én házhoz járós fodrász legyek. Milyen költségekkel kell számolnom havonta a kötelező befizetnivalóra gondolok és hogy az ügyvédi díjak a vállakozás bővítésére stb..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook