Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Információra lenne szükségem eladásról aukciós oldalakon fórum

Információra lenne szükségem eladásról aukciós oldalakon (beszélgetős fórum)


2012. márc. 9. 08:41

Sziasztok,nem tudom olvassa-e még valaki de lenne még kérdésem,tudom olvassam el ott,de így jobb lenne!!

Ha egy adott terméket feltettem és utána módosítok adatokat akkor számolnak fel plusz költséget?

2012. márc. 6. 11:54

Képzeljétek tegnap este felraktam a pihenőszéket és ma délelőtt el is vitték:)))

És még többért is mint eleinte akartul:)))))

2012. márc. 1. 15:24
Értem!Hát van hogy kap az ember ruhát,de...
12. Daphnee (válaszként erre: 11. - Daphnee)
2012. márc. 1. 14:09
mármint nekem sem tetszett :)
2012. márc. 1. 13:46
óóó én osztogattam már el 1Ft-ért babacuccot, új volt soha nem használtuk :) De nem bántam, mert sem tetszett sosem:) ezek szerint másnak sem! :D
2012. márc. 1. 12:50
Az extra babás cuccok kelendőek szerintem.
2012. márc. 1. 12:33

Ez egy minőségi pihenőszék babáknak,zenél,forgó rész van rajta,rezeg!Néztem de csak 1újj van fent vaterán!Szerintem ha valakit érdekel úgy is elviszi,mert szép megkímélt db!

Amúgy sz.tem úgy is azért nincs fent több mert kelendő!

8. de Luca (válaszként erre: 7. - Bea0124)
2012. márc. 1. 11:03

Így nem lesz bukta..., ha ez egy minőségi valami, akkor kapkodni fogják, mint a cukorkát. Érdemes egyébként szétnézni, hogy mások ugyanezt vagy valami hasonlót mennyiért hirdettek meg, és fixáron vagy aukción.

A vásárlók többsége, ha konkrét dolgot keres é nem csak a hév ragadja el, ha valamit meglát, akkor körbe szoktak nézni a hasonló termékek között is. Az ilyen oldalakon vásárlók többségének az okoz örömet, ha biztosan tudja, hogy valamit a lehető legolcsóbban kapott meg.

2012. márc. 1. 10:50

ok,akkor értem!

remélem nem lesz bukta!Igaz még csak most küldtem el a 100ft hogy tudjak eladni,de a napokban amint lehet feltenném!

6. de Luca (válaszként erre: 5. - Bea0124)
2012. márc. 1. 10:47
ígyígy!
2012. márc. 1. 10:42

Igen most egy fp.luxus pihenőszéket szeretnék eladni,de 10alatt nem szóval ott meg kéne a minimálár!

Most ha jól értelmeztem 10.000ft-ért ha megveszik akkor 600ft kell majd fizetnem azért mert használtam az oldalt!?

2012. márc. 1. 10:37
Nyissznek teljesen igaza van. Annyival egészíteném ki, hogy 1 Ft-os licitet akkor indíts csak, ha valami nagyon ütős cuccod van, mert egyébként osztogathatod el a dolgaidat 1 Ft-ért.
2012. márc. 1. 10:31
Ha ráérsz eladni,maximális időre tedd fel.Szerintem fontos az is,hogy minél jobb képet csinálj a termékről.A leírása részletes legyen.És néha az 1Ft-ról,vagy többről induló licitálóssal több pénzt szedsz be,mintha fix árasra raknád,mert azt többen nézik,és jobban szeretnek versenyezni.Ez csak az én tapasztalatom régebbről:)
2012. márc. 1. 10:20
Esetleg példákkal is segíthettek!
2012. márc. 1. 10:10

Sziasztok!

Már régóta regisztrálva vagyok aukciós portálon vaterán teszveszen,eddig csak vásároltam most eladni is szeretnék.de egy valamiben segítség kéne!!

El kéne valakinek magyaráznia hogy hogy érdemes felrakni eladásra termékeket!

Itt azt értem hogy ugye fizetni kell sikeres eladás után,de ugye jó lenne úgy hogy minél jobban jöjjön ki az ember!!

Remélem értitek mit akarok ezzel!

Előre is köszönöm a hozzászólásokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook