Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ilcsi Mama 2012. évi időjárás előrejelzése - tavasz fórum

Ilcsi Mama 2012. évi időjárás előrejelzése - tavasz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ilcsi Mama 2012. évi időjárás előrejelzése - tavasz

2012. jún. 28. 21:34

Ilcsi Mama Kedves!

Végre valaki, aki hisz a HOLD-ban, az általa segített vagy gátolt tevékenységek hasznosságában. Édesanyám szerint holdőrült vagyok (pedig földművelő családból származunk, az ország szinte legalmaradottabb részéről, keletről). A házban a szomszéd, aki a növényvédelemnél főtudós, szabályos röhögő görcsöt kapott, amikor elmondtam neki, hogy miért június 18-án délelőtt kivágott gyomfa (ecetfa néven ismert), nem fog visszanőni. Kijelentette, amikor magához tért, hogy majd három hét múlva jön ő a gyomírtó szerével, amit a gyökerekhez injektál. Ennek legalább négy éve. Ecetfa sehol!!


a következő könyv a "holdbibliám", hiszen az élet minden területére tud jó tanácsot adni.

Kérem, hogy Ilcsi Mama is nézze meg, hátha még nem olvasta.

Útmutató Hold

www.scribd.com › ... › Health & Lifestyle - Tárolt változat

2010. okt. 30. – Johanna Paungger,Thomas Poppe - Útmutató Hold, régebbi kiadás, m kklub by pupari in Health & Lifestyle and Books - Non-fiction.


Erre a linkre felmenve, a könyv olvasható állapotban jelenik meg, hiszen már nem tudtam a barátnőmnek megvásárolni.

2012. ápr. 3. 14:34

Kedves V. Zsuzsa. Természetesen a 2012. Évre szóló időjárás előrejelzésnek még a hátra lévő részeit is fel fogja tölteni HOXA, ezek közt a nyarat is.

Azt írod, hogy belföldi nyaralási idő lekötése miatt már most szeretnéd tudni, hogy melyik időpont lehetne nektek a legalkalmasabb időpont. Azt javaslom neked, hogy az adatlapomon az INTERAKTÍVRA kattintva megtalálhatod az éves előre jelzést is, amelyből talán a legjobb időpontot tudod, majd kiválasztani.

Üdvözlettel: Ilcsi Mama.

10. Babi11
2012. márc. 4. 11:42
Nem lehetne mindig jó idő?
9. Ilcsi Mama (válaszként erre: 2. - Pillangó28)
2012. márc. 3. 21:43
Kedves "pillangó28". Köszönöm, ha többi rész is, érdekel néz rá az adatlapomon az INTERAKTÍVRA kattintva, talán mást is olvashatsz, ami talán érdekelhet téged. Üdv. Ilcsi Mama
8. Ilcsi Mama (válaszként erre: 6. - Ginevra01)
2012. márc. 3. 21:40
Kedves "Ginevera01" Köszönöm én is az elimerésed. Szeretettel jó éjt kívánok: Ilcsi Mama
2012. márc. 2. 19:45
Köszönjük :) majd a júniusi,és augusztusira vagyok kíváncsi :) Jó lenne ha szép idő lenne:)
2012. márc. 1. 22:00

Köszönöm szépen!


jelöltem kedvencnek és nyomon követem. eddig mindig bejött!! :D

2012. márc. 1. 16:27
Május 18.-án lesz az esküvőm... Tehát ha napközben már jó meleg lesz, az nekem elég. Ugyanis rövid a ruhám! :)
2012. márc. 1. 09:29
:) Jóóó
2012. márc. 1. 08:26
tettem! :D ez lemaradt! :)
2012. márc. 1. 08:26
Tetszik!! :) kedvencek közé t
2012. márc. 1. 08:09
Az előjelzésem - mint mindig: Népi megfigyelések, népi regulák alapján, és főleg - csillagászati szempontból - a „HOLD, mint a második fővilágosítónk” holdciklus fázisainak, figyelembe vételével, és nem utolsó sorban több évtizedes saját megfigyeléseim alapján készült.

Ugrás a teljes írásra: Ilcsi Mama 2012. évi időjárás előrejelzése - tavasz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook