Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babyjó született fórum

Babyjó született (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Babyjó született

2008. jan. 24. 17:05

Szia!

Gratulálok a babádhoz, nagyon édes!Együttérzek veled, bár én szerencsére nem vajúdtam 33órát (teszem hozzá, ki sem bírtam volna!), csak 7-et, de nekem már az is sok volt. Végül nálam is császár lett,mert én sem mutattam semmi tágulást a 7 óra alatt, ráadásul mint utólag kiderült, a rátekeredett köldökzsinór miatt nem tudott lejjebb jönni a baba.

Jó egészséget kívánok nektek!

2008. jan. 21. 20:42

Nagyon megható kis történet és a képen nagyon édes a baba.

Jó egészséget!!!

14. Hmv.
2008. jan. 20. 17:07
Szeretettel gratulálok kisbabátokhoz! Felneveléséhez sok erőt, türelmet, jó egészséget kívánok.
2008. jan. 19. 18:04
Bocsi ez nem ide tartozik! Elárulná vki, hogy hogyan is lehet témát beküldeni? Légyszi részletesen! Köszike
12. Hanata (válaszként erre: 8. - Panka2)
2008. jan. 18. 13:00
Hát igen, én kb ugyanazakat mondtam, mikor ott voltunk, hogy császár. Szerencsére az orvos, aki elvégezte a műtétet, teljesen igazat adott nekem. Vagy legalább is, azt mondta, igazam van.
11. Hanata (válaszként erre: 9. - *Gyöngy*)
2008. jan. 18. 12:58
Melyik méretekre gondolsz?
10. Roni24 (válaszként erre: 7. - Panka2)
2008. jan. 18. 00:10
:))))))))))))))))))))))))
2008. jan. 17. 21:00

Szia Hanata!


Jól olvasom a méreteket??? Nem hiszek a szememnek....

8. panka2 (válaszként erre: 7. - Panka2)
2008. jan. 17. 18:59

heheheh most nézem kicsit trágár voltam :))) Sorry de valahol felhuztam magamat :((


Nem bírom ha valakivel ilyenek,mikor sokkal könnyebben,és kevésbé fárasztóan is el lehetett volna intézni..pl 2óra vajudás után oxi és még egy óra hátha majd attol ha attol sem akkor csaszi..na de ez "csak"3órát vett volna igénybe...brrrrrrr

2008. jan. 17. 18:55

Sziasztok )) Juj Istenem Hanata..ez nagyon kemény...33óra??uhhh te jóég..pláne hogy intenzívek voltak a fájásaid,valami bődületes kemény lehetett!!!


Minden elismerésem a tiéd!!!!


A kicsihez külön gratula csoda szép bébike)))



Utállom az összes olyan faszkalap dokit aki így megkínozza az elsőt szülő nőket!Mert hát anyuka...magának ez az első..nem megy ripsz-ropszra..nem mi??a rosebb igyon az ilyenre egy korty hidegvízet!!!

Fingjuk nincs a pasiknak milyen egy db fájás!!!!Nem hogy egyre erősödő ezer db!!!


Sajna aztán a legtöbb doki pasi...na persze tisztelet a kivételnek!!!De a többség...

soha nem fogom az iylet megérteni.. :(

2008. jan. 17. 18:02

Sziasztok!


Köszönöm szépen a jó kívánságokat, és a gratulációkat!!!!

Tényleg egy kicsit szadista dolog volt, mert van olyan barátnőm, aki 8 óra után első gyereknél már kapta az oxitocint. Bár minden szülés más!

Erős fájásaim voltak végig, fájásgyengeség nem volt, majd kiugrott az Nst-s műszeren a görbe! Sajnos nem tágultam.

2008. jan. 16. 18:27

Szia!

Gratulálok a gyönyörű babához!

33 óra vajúdás?!?! :((( Nem semmi!

Bocsi, de "picikét" szadista dolognak tartom, hiszen ha jól vettem ki a szavaidból, végülis megcsászároztak, ugye?

Akkor nem értem, miért hagytak 33 órát szendvedni??? :((((

Nemtudom mennyire voltak erőteljesek a fájásaid, én biztos, hogy 10 óra úlva meghaltam volna a sajátjaimmal, vagy mindenkit kinyírtam volna magam körül! :(((


Szerintem biztos rekordot döntöttél vajúdásban! :oS

Duplán gratulálok!! :)

2008. jan. 16. 18:10

Szia!

Gratulálok a kisfiatokhoz!Még a könnyem is kicsordult,megható volt olvasni!Én is nemrég életm át ezt a gyönyörű érzést!

Nagyon hősiesen türted a megprobáltatásokat(33órát)

Jó egészséget kivánok Nektek!

2008. jan. 16. 16:31

Gratulálunk!!

Külön a 33 órához...Bátor vagy,és tudtad,mit akarsz:))))

Az én erőm 6 óra után már elszállt.

2008. jan. 16. 12:18
Gratulálok a picihez. És minden elismerésem a 33 órához. Én csak kb. négyet vajudtam, mert Luca császárral született. Jó egészséget nektek!
2007. dec. 19. 16:08
Amikor a teszt igazolta, hogy tényleg terhes vagyok, a párom nyakába ugrottam. Sikerült! Édes álom, melyből még azóta sem ébredtünk fel, csak eggyel többen lettünk benne! A változás csupán annyi, hogy már nem csak körülöttem és a párom körül forognak az események.

Ugrás a teljes írásra: Babyjó született

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook