Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lehetséges átszabni teljesen? fórum

Lehetséges átszabni teljesen? (beszélgetős fórum)

11. Rhiannon69 (válaszként erre: 1. - -nemeszisz-)
2012. febr. 29. 20:19
Arányosan kell leszűkíteni. Igen, tipikus hiba, amikor csak a külső, vagy a belső oldalról vesznek el és tekeredik az egész. Száliránynál akkor van probléma, ha a nadrágot A vonalúra szabták és a formázóvarrást benyitották a lenti bőségbe. De az már ebbe a formátumba régóta nem volt divat. Az biztos, hogy a gatyád is rámegy majd. Nagyon oda kell, hogy legyél ezért az anyagért, mert amit fizetsz érte, azon szinte újat veszel. :)
10. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - -nemeszisz-)
2012. febr. 29. 15:46
Jobban jársz ha veszel egy másik nadrágot, mer sokkal nehezebb szétbontani,átalakítani, mint megvarrni..
9. a0c1361e44 (válaszként erre: 7. - D71ef05a8e)
2012. febr. 29. 15:41

Ha ilyen bosszantó, akkor van értelme ezt csináltatni? Szegény varrónő. Nem elég, hogy jól megizzasztjátok, még mehet a reklamáció is, olyanért, amiről esetleg nem tehet.

Egy 2 számmal nagyobb nadrágot el kell ajándékozni és nem átszabatni! Ennyire nem lehet senki kistilű.

Ha meg valakinek az a heppje, hogy nagyobb ruhát vesz a méreténél, mert gondolja, hogy majd a varrónő rászabja, az viselje a következményeit. Nincs olyan jó ruha, amiből érdemes nagyobbat venni!

8. d71ef05a8e (válaszként erre: 7. - D71ef05a8e)
2012. febr. 29. 15:36
eelev = eleve, bocsánat
7. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - -nemeszisz-)
2012. febr. 29. 15:36

Nagyon jó varrónő meg tudja csinálni, de... nem lesz olyan szép, mintha eelev akkora méretben varrták volna meg. amit ne hagyj semmiképpen: hogy a varrónő csak a csipő-fenék-derék tájon tűzze be a méretet és a szárrészre azt mondja, hogy majd adja magát, hogy onnan arányosan mennyit kell bevenni. Végig kell tűzni, és meg kell nézni, nehogy egy egyenes szárú nadrágból répa fazont vagy lovaglónadrágot csináljanak, ahogy én jártam egyszer! És addig ne engedd kivágni a fölös anyagot, amíg az utolsó próbán 100%-ig meg nem győződtél arról, hogy jó lesz a szűkítés. szmorú tapasztalat, de hirtelen meg sem tudom számolni, hány nadrágom ment már így rá arra, hogy a "varrónő majd tudja a részleteket":(


Mellesleg majdnem annyiért csinálják meg, mivel tényleg nagy munka, mintha vennél egy újat:(

2012. febr. 29. 15:31

Szerintem meg nem lehet megcsinálni. Hiába szedi szét teljesen nem lehet kiszabni belőle jól, hiszen a szálirány nem lesz jó. Tekeredni fog, stb.

Szerintem ajándékozd el vagy add el és vegyél újat.

Tényleg nagyobb munka lenne, mint újat varrni, ráadásul valószínű, hogy nem lesz jó, és akkor a varrónőt fogod utálni.

2012. febr. 29. 15:10
Anyukám varrónő volt, innen tudom :)
4. 814f8b8f23 (válaszként erre: 1. - -nemeszisz-)
2012. febr. 29. 15:10
meg! persze, hogy meg!
2012. febr. 29. 15:08
értem, köszönöm.:)
2012. febr. 29. 15:07
Varrónő megcsinálja, de tovább tart szétszedni, átszabni, mint újra varrni. Nem lesz könnyű.
2012. febr. 29. 15:05
Sziasztok! Nem nagyon értek hozzá, ezért szeretném megkérdezni hogy van egy nadrágom ami vagy 2 számmal nagyobb mint kellene lennie. lóg rajtam, bő, hosszúságra sem jó. Ezt meg tudják csinálni hogy pont jó legyen vagy jobb ha hagyom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook