Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudom Vaterán az aukció zárását előrehozni, ha már van licit a termékre? fórum

Hogyan tudom Vaterán az aukció zárását előrehozni, ha már van licit a termékre? (tudásbázis kérdés)

10. homern (válaszként erre: 9. - Csanett)
2012. febr. 29. 15:31
Igen a kiemelések olcsóbbak,de másak is hiába ugyanaz a nevük.Teszveszen ha kiemeled főoldalra,akkor egy jó nagy kép jelenik meg rögtön a nyitólapon,és nem is csak 2 darab,szóval nagyobb eséllyel forog a te képed is a sorrendben,többen látják.Plusz a kiemeltek is elég feltűnőek rögtön a főlapon,míg vaterán sok icipici kép amit a legtöbb ember nem is néz meg (én pl soha).Inkább fizetek többet kiemelésre de az tényleg hatásos legyen :)talán a kategórián belüli kiemelés ami ugyan azt az eredményt hozza.én sokat kísérleteztem a kiemelésekkel,és annyian nézték meg vele mint nélküle.ha 13 nap van pl hátra ígyse úgyse nézegetik sokan, ha pár nap múlva lejár meg úgyis előrekerül és megugrik a nézettség kiemelés nélkül is.én egy ideje már nem emelek ki semmit,nem változott a látogatottság így sem.
9. csanett (válaszként erre: 8. - Homern)
2012. febr. 29. 15:08
Most próbáltam feltölteni csak oda!De pl ha ki akarok emelni az teszveszen 300 Ft ,vaterán 150 Ft!
2012. febr. 29. 15:02

ha beírod a teszes részletes keresőbe a nevem nagy H -val,akkor kiadja a termékeimet.még sok dolog nincs fenn,csak akkor tudok töltögetni ha a kicsi elaludt,de este 10 után meg már se kedv se erő ..de próbálkozom :D

próbáld ki egyszer hogy csak teszveszre töltöd fel,szerintem onnan is ugyanúgy elviszik,a költséged is kevesebb.

7. csanett (válaszként erre: 6. - Homern)
2012. febr. 29. 14:20
Nem mondod!:O Nem is tudtam! Bár én mind kettőn vagyok!Egyszerre hirdetem itt is ott is!Miket árulsz?Talán érdekelne is valami!:)
6. homern (válaszként erre: 5. - Csanett)
2012. febr. 29. 14:14
Nincs mit,kérdezz nyugodtan ha van valami :) bár én inkább teszveszezek mert többen nézik,olcsóbb és a jutalék is kevesebb :)
5. csanett (válaszként erre: 4. - Homern)
2012. febr. 29. 14:09
Köszönöm!Én is így gondoltam,csak nem mertem rányomni nehogy azonnal lezárja!Még egyszer köszönöm!
2012. febr. 29. 14:05
a saját oldaladon (aukcióim) kiválasztod melyiket akarod zárni,kell lennie egy legördülő menünek mellette,ahol ki lehet választani hogy zárjon.azonnal nem zárja le,hanem 24 órást tesz rá,amiről értesítőt küld a megfigyelőknek a rendszer
2012. febr. 29. 14:04
Én úgy tudom, hogy akkor már nem lehet módosítani, ha van rá licit.
2012. febr. 29. 14:03
Szerintem sehogy.
2012. febr. 29. 14:01
HOGYAN TUDOM VATERÁN, AZ AUKCIÓ ZÁRÁSÁT ELŐRE HOZNI HA MÁR VAN LICIT A TERMÉKEN?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook