Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kismama vagyok és kirúgtak fórum

Kismama vagyok és kirúgtak (beszélgetős fórum)


21. muslinca1 (válaszként erre: 17. - Mobilházas)
2012. márc. 1. 08:00

Szia! Nem vagyok jogász de a következőkről tudok, hogy az új munka tv könyv szerint, ami juli 1-től él ez lesz:

Határozatlan idejű munkaviszony esetén a terhes nőt nem rúghatják ki, amennyiben már bejelentette a terhességet. (Természetesen próbaidő alatt kirúghatják!) Itt annyi az új, hogy a régi tv a fogantatástól védi a kismamát, az új viszont csak attól a perctől, hogy a munkáltatónak ezt igazolással alátámasztva bejelentette.


Ami még ehhez kapcsolódóan sajna változik, hogy az anyuka a gyermek 3 éves koráig volt védett. Most ez úgy változott, hogy addig lesz ténylegesen védett valaki, amíg fizetés nélküli szabin (tehát otthon) van.

Magyarul, ha valaki visszamegy dolgozni, akkor már nem védett.

Ha valakit ez érint, azért érdemes körülnézni, hátha lesznek átvezető rendelkezések...ki tudja.

20. Titánia83 (válaszként erre: 18. - Pöttöm85)
2012. márc. 1. 00:31

Itt nem azon van a hangsúly, hogy véd e kismamaként a törvény. Hanem azon, amit írtunk korábban. Próbaidő alatt bárkit indokolás nélkül kirúghatnak. Tehát jogilag a munkahely védve van.


Az más tészta, hogyha nem megfelelő munkarendben dolgoztattak.


Ha van időd és erőd, keress egy ügyvédet, aki nem számol fel pénzt azért, ha odamégy, és megkérdezed, hogy ez ügyben elvállal e.


Vagy vannak jogsegély szolgálatok, mint a TASZ vagy a DASZ. Asszem őket telefonon is hívhatod.


De az elbocsájtásodon nem tudnak segíteni.


És mint írtam, sajnos neked kell bizonyítanod, hogy nem abban a munkarendben dolgoztál, ami a szerződésben volt. Tehát csak ebben az esetben tudsz mozdulni az ügyben.


Bááááár, írtál alá jelenléti ívet? Elvileg azt kikérheti a bíróság. De ez is csak akkor lehet egy eszköz, ha a tényleges munkába állásod és távozásod idejét írtad alá. És nem a kamu időpontokat!

19. Pöttöm85 (válaszként erre: 16. - Carpediem*)
2012. febr. 29. 19:50
Értem mire gondolsz és én is így terveztem egészen addig amíg nem kerültem abba helyzetbe amiben vagyok. 50km-re lakom a munkahelyemtől most már mert a férjemtől ki kellett menteni. A szüleim szöktettek meg. A férjem jelenleg is ott lakik ahol együtt éltünk. A munkahelyemtől kb 50 méterre. A férjem, aznap amikor elhagytam megfenyegetett, hogy ha meglát kitapossa belőlem a gyereket, garantálja hogy nem fogom megszülni. Nos mivel veszélyeztetett terhes vagyok, abban a tudatban kellett volna ott dolgoznom, hogy elég sokat kell emelnem és ez egy 1 személyes üzlet /pékség/ Nincs pihenő, nincs segítség. Már nem tett volna jót sem nekem de főleg a babámnak nem. De ez még nem tartott vissza hisz egészen addig dolgoztam is,amíg a fenyegetés el nem hagyta a kedves férjem száját. Úgy gondoltam hogy többet ér a babám és az én életem is. Mivel emelt már rám kezet és kaptam is már tőle így tudom, hogy be is váltja amit ígér! A problémás terhességem mellé és a problémás életem mellé társul még a pánik betegségem is. Aminek szintén nem tesz jót a stressz. Mivel a gyógyszereimet nem szedhetem. Sztem érthető, hogy igenis eljöttem táppénzre. De nem esett rosszul amit írtál mert mint említettem én is ezt terveztem, sőt én úgy terveztem, hogy amíg talpon tudok lenni.6 7 talán 8 hónapos terhesség ig is kitudom húzni ott..MIvel egyedülálló anyaként szükségem van minden forintra.
18. Pöttöm85 (válaszként erre: 15. - Muslinca1)
2012. febr. 29. 19:33
Akkor ez most mit jelentsen?? számolhatok valami jóval?? vagy érdemes lépnem az ügyemben? Már fordultam jogi fórumokon tanácsért de még nem válaszoltak!! Ha van kis esélyem is lépni az ügyben azt megteszem!
17. Mobilházas (válaszként erre: 14. - Muslinca1)
2012. febr. 29. 17:02
Akkor júli egytől is marad a védelem (határozatlan idejű szerződés)?
2012. febr. 29. 15:11
Nem fog teteszeni amit írok, de tudtad, hogy egy hónap a próbaidő, ez alatt én bejártam volna dolgozni és majd ha lejárt volna a próbaidőm kövi nap kértem volna a táppénzt.
15. muslinca1 (válaszként erre: 14. - Muslinca1)
2012. febr. 29. 15:03

bocsika: hatályos


Ha bárki mást tapasztal, az javaslom, hogy forduljon jogi szakértőhöz.

Nekem komoly tapasztalataim vannak e téren, és biztosan állíthatom, hogy kevés dolog nehezebb, mint egy jól tájékozott terhes nőt kirúgni!

14. muslinca1 (válaszként erre: 7. - Cucicsillag)
2012. febr. 29. 15:01

A kismamák védelme nem szűnt meg :). De próbaidő alatt senki sincs védve.

Az új munka törvénykönyv csak juli 1-től hatájos, addig a régi szerint van minden. Szóval aki terhes, vagy 3 év alatti gyermeke van, és határozatlan idejű a szerződése, azt rendes felmondással nem küldhetik el.

13. f8db0709b8 (válaszként erre: 12. - Pöttöm85)
2012. febr. 29. 14:48
Sajnos nem csak kismamaként értéktelen,hanem ha gyereke van,akkor is.Szomorú,de ez van.És így akarják a népet visszavezetni a munka világába,így akarnak babybummot,de nem irok mást,mert kivágnak:(
2012. febr. 29. 14:39

Köszönöm a válaszokat! Sajnos ez van! Úgy látszik az emberekből végleg kihalt az emberség! Elvárják, hogy a belünket lógatva dolgozzunk. éjjel nappal. ünnepnapon is dolgoztam. Aztán ha ilyen helyzetbe kerülünk akkor kuss és dögöljek meg.

Nem értem a törvényeket. Senki nem áll már szinte a dolgozó nők mellett. Ha valaki kismama akkor már értéktelen?? Milyen világ ez?? Nem én tehetek róla hogy veszélyeztetett terhes vagyok. Dolgozni akartam. Ameddig csak tudok ezt is megmondtam nekik!! Tudták, hogy milyen helyzetben vagyok!! Hogy elzavart a férjem mert neki nem kell még gyerek!Tudták, hogy bántalmazott, és hogy szükségem van minden forintra. Semmi emberség nem szorult a munkáltatókba. Elkeserítő. Van valami ötlet tehetek valami mást?? Elkeseredtem!

11. Bcicus
2012. febr. 29. 13:48
Próbaidő alatt simán kirúghatnak bármikor.
2012. febr. 29. 13:36
Többiek már meg is válaszolták. :)
2012. febr. 29. 13:36
Találtam valamit, kimásolom, mert linkelni nem lehet.
2012. febr. 29. 13:34
Sajnos próbaidő alatt kirúghatnak. Egyik tanár ismerősömet egyházi iskolából a próbaidő alatt a pap igazgató rugta ki azért mert terhes lett,, no komment.
7. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Pöttöm85)
2012. febr. 29. 13:33

:o(

Épp ma olvasta a kolléganőm, hogy a kismamák védelme megszűnt.

2012. febr. 29. 13:33
Az a gáz, hogy hiába jelzed... ha nincs bizonyítékod. :S
5. Titánia83 (válaszként erre: 1. - Pöttöm85)
2012. febr. 29. 13:32

Az a helyzet, hogy próbaidő alatt voltál, tehát nem véglegesítettek. Ilyen esetben indokolás nélkül bármelyik fél részéről felbontható a szerződés. Ha már márciusban jelentetted volna be, más lenne a helyzet.


Mivel nem kötelesek indokolni, ezért nem tehetsz semmit a kirúgás ellen.


Az, hogy nem úgy dolgoztattak, ahogy a szerződésben szerepel, nehéz ügy. Tudod bizonyítani? :(

2012. febr. 29. 13:31
Próbaidő alatt kirúghatnak akkor is ha táppénzen vagy:-(((
2012. febr. 29. 13:30
Az a helyzet,hogy megszűnt a kismamák védelme:(
2012. febr. 29. 13:30
Próbaidőn voltál tehát igen...
2012. febr. 29. 13:27

Hamarosan elvált, egyedül álló kismama vagyok.

2012.02.10-én tudtam meg, hogy kisbabát várok. Tudattam erről a főnökségemet is,mivel olyan családi helyzet állt elő, hogy költöznöm kellett. 2012.02.17.-én a nőgyógyászaton kiírtak táppénzre. Erről értesítettem a főnökségemet még aznap este az orvostól hazaérvén. A következő időpontom, 2012.02.24 én volt. A leleten amit kaptam fel van tüntetve, hogy veszélyeztetett terhes vagyok és ezért további táppénzre vagyok jogosult.

A céghez ahol dolgozom 2011.12.10-én kerültem. De csak egyszerűsített szerződéssel. Rendes munkaszerződést 4 órás munkarendbe majd csak 2012.02.01-el írtunk ami 1 hónap próbaidővel jár.

A mai napon 2012.02.29-én azonban postai úton kiküldték a lakcímemre a felmondásomat.

A kérdésem az lenne, hogy kirúghatnak-e így is,hogy terhes táppénzen és veszélyeztetett terhes vagyok?

Ha lépni tudnék az ügyben vajon érdemes lenne azt is jelezni hivatalos helyen, hogy nem is 4 órában dolgoztatnak ott hanem 8 órában?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook