Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ekkora különbség van a zöld Thera band és a zöld Body Band fitnesz szalag erőssége között? fórum

Ekkora különbség van a zöld Thera band és a zöld Body Band fitnesz szalag erőssége között? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 29. 11:57

Eddig Thera Band-em volt, azzal edzettem. Pár napja viszont elszakadt és most nem kaptam mást, csak -elvileg- ugyanolyan erős zöld Body Band fitnesz szalagot. Mikor kibontottam, már akkor sokkal masszívabb szalagnak éreztem, sokkal kevésbé nyúlik és edzés közben szinte vágja a tenyerem élét (mármint rászorítok rendesen, de ahol kijön a tenyeremből, nagyon erősen bevág).

Tudom, h idővel gyengül egy ilyen szalag, de ekkora különbség lenne két ugyanolyan erősségűnek jelzett szalag között? Mikor anno elkezdtem a régit használni, nem fájt a tenyerem széle és azt 1x körbe tudtam tekerni a tenyeremben, úgy se volt ilyen erős, mint ez.

2012. febr. 29. 11:54
Ekkora különbség van a zöld Thera band és a zöld Body Band fitnesz szalag erőssége között?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook