Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Velashape kezelés fórum

Velashape kezelés (beszélgetős fórum)


12. Balazs Apu (válaszként erre: 11. - 6600898705)
2016. jan. 20. 14:00

Kedves Janka!

Köszönöm a válaszát. Nem általánosságban szalonokat oktatunk, hanem szakembereket akik sikeres vizsgájuk esetén névre szóló "Diplomát" kapnak. A szépségiparban előforduló fluktuációval nem tudunk számolni. Ennek okán a kezelés szakszerűségét sem megerősíteni sem megcáfolni nem lenne korrekt részemről. Jelen helyzetben csupán annyit tudok javasolni, hogy egyezzen meg a kezelő hellyel kompenzációban, illetve a jövőben olyan szalon Velashape kezelését célszerű igénybe venni ahol egy személyes, alapos konzultáció mellett az alakformálási eredményekre garanciát is vállalnak.

2016. jan. 5. 11:39

Kedves Balázs!

Egy jónevű szalonban voltam, ahol eredeti géppel kezeltek. A kezelés folyamatának szakszerűségét természetesen nem tudom megítélni. Én úgy láttam, hogy a kezelőket is meglepte az, hogy semmilyen jellegű változást nem láttak a kezelt területen. Ön szerint ennek mi lehet az oka?

10. Balazs Apu (válaszként erre: 9. - 6600898705)
2015. dec. 9. 12:23

Kedves Janka15!

Ahogy nézem a HOXA fórumon Önnek ez az egy bejegyzése volt e felhasználói névvel. Nagyon megköszönném, ha akár privátban akár itt nyilvánosan megírná a kezelőhely nevét és címét is, ahol igénybe vette a 10 alkalom bérlet Velashape kezelést. Ezzel több dologban is tudna nekem segíteni. Ha és amennyiben Ön valódi Velashape kezelést kapott és ennek ellenére nem tapasztal változást szívesen felfrissítem a kezelő hely szakmai személyzetével a vendégek pontos diagnosztizálásáról és kezelési technikákról tartott oktatásunkat. Másrészről tudjuk, hogy a valóban hatékony Velashape készülék nevével gyakorta élnek vissza "élelmes" vállalkozók. Szíves segítségét előre is köszönöm!

Üdvözlettel - Györkös Balázs 70 633 4478

2015. nov. 2. 11:11

Kedves Fórumozók!

Én végigcsináltam egy 10 alkalmas VelaShape kezelést és nem javaslom. A kezelés ideje alatt sok vizet ittam, az étkezésemre - ahogy egyébként is - odafigyeltem, ennek ellenére semmilyen pozitív hatást nem tapasztaltam. Az előtte-utána képeken semmilyen változás nem volt látható a bőröm tónusát tekintve és körfogatcsökkenést sem értem el a kezelt területen. Sajnos a kívánt eredményt nem csak én nem láttam, de a környezetem sem.

8. Balazs Apu (válaszként erre: 7. - Kryzia)
2015. márc. 4. 13:59

Kedves Kryzia,


Kérlek tedd meg a többi érdeklődőért, hogy megnevezed a helyet ahol ezt a szolgáltatást igénybevetted, mert így számunkra sajnos nem kerek a történet. SOHA nem fordult elő, hogy 6 Velashape kezelést követően nem javul az állapot. Sőt hogy rosszabb lesz.... :(


Tudod ezt a gépet a világ legnagyobb esztétikai és orvosi műszer gyártója készíti, és a szalonokban pontosan tudja a képzett személyzet, hogy ilyenkor, azaz ha panaszod van a kezelésekkel és eredményekkel kapcsolatosan van egy formanyomtatvány amit neki kutya kötelessége kitölteni és a helyi forgalmazó felé elküdeni, aki továbbítja a gyártó kutató fejlesztő orvosi részlegéhez.


De azért megkérdezem halkan - miért nem mentél olyan helyre ahol valódi Velashape kezelésekre 100% pénzvisszafizetési garanciát adnak?

7. Kryzia (válaszként erre: 5. - Pompomm)
2015. jan. 19. 10:36

Kedves Pompomm!


Én ugyanígy jártam! Az első alkalom után természetes, hogy nem látszik semmi, na de a 6. után??? Amikor szóvá tettem, a kezelést végzők azzal hárítottak, hogy mindenkinél eredményes szokott lenni... Kifizettem egy rakás pénzt, a probléma súlyosbodott, és én csak még jobban elkeseredtem... Nincs súlyproblémám, kifejezetten a narancsbőr miatt választottam a kezelést. Csak lebeszélni tudok róla mindenkit!

6. Balazs Apu (válaszként erre: 5. - Pompomm)
2014. jún. 23. 13:13

Kedves Pompomm - ha megnézed az adadtlapom nem vagyok nagy fórumozó, egyrészt mert nincs rá időm, másrészt mert nincs rá időm de erre a bejegyzésre muszály válaszoljak :)


Magyarországon jelenleg csak pár helyen működik valódi Velashape kezelés, mert a készülék bekerülési ára bizony vetekszik egy nagyon komoly német presztízs autóéval. A jól elvégzett kezelések sikerét és remek eredményeit látva néhány "kalandor" vállalkozó úgy gondolja, hogy anyagi sikereit úgy fokozza, hogy Velashape kezelést hirdet olcsón, és majd jönnek rá az emberek...


Ilyenkor két dolog történhet:

1.) ha nem olvasgattál weboldalakat, nem néztél képeket és nem tudod a kezelés hogyan néz ki és mi a hatásmechanizmusa, mert erről a kezelő sem világosított fel akkor könnyen lehet hogy nem is Velashape kezelést kaptál, hanem áldozata lettél egy csalónak

2.) otthagyod a fenébe mert nincsen Velashape gépe


Hogy veled a fenti közül melyik történt meg nem tudom, az viszont előfordulhat, hogy a téged kezelő helyen olyan szakember dolgozott akit nem én oktattam vagy vizsgáztattam.


Egy Velashape kezelés ott kezdődik, hogy a kezeléseket megelőzően a szakember felméri a kezelendő zónát, meghatározza a szöveteid folyadéktartalmát és zsírtartalmát, megtervezi és bejelöli a kezelendő zónákat, és elmagyarázza a kezelésed hatásiat, várható eredményeit és a sikerek maximalizálásához szükséges tanácsokat is ad.


Ezt követően a kezelőfejjel legalább 20 percen keresztül fenntartja a 40-45C a bőrfelszínen, adott technológiával átdolgozva a kezelendő területet. (combok esetén ez egy combot jelent azaz a kezelésed legalább 40 perc alaphangon)


A felszabadított méreganyagok gyor kiürítéséhez használunk hullám masszázs technológiát, amely a Velashape kezelést követi és lagalább 30 perces.


Tehát fentieket figyelembe véve egy igazán hatékony valódi Velashape kezelés legalább 70-100 percet vesz igénybe a terület nagyságától függően.


Tovább olvasva a leírásodat, csak a kezelést végző szakember hiányosságára tudok gondolni, mert a szövetekből eltávozó folyadék okozhat körfogatcsökkenéssel együtt nem kívánt látványt, de amennyiben hővel van kombinálva a kezelés nem jellemző hogy ez az effektus lesz az eredmény.


A vákuumos kezelés mivel pulzáló nem nyújtja a bőrt csak elősegíti a véredények és nyirokerek keresztmetszeti változását, ez a kezelés pont az aktív hőbevitel miatt feszesíti a bőrt rövid és hosszú távon egyaránt.


Szeretném javasolni számodra, hogy a kezelőhelyen jelezd a kezelést végző szeméyl és a tulajdonos számára egyaránt tapasztalataidat, és kérdezd meg a véleményüket a dologról. Természetesen három kezelés nem lesz elég a tükörsima felszín eléréséhez, de azért hat kezelés már szinte kifogástalan eredményt mutat még a legmakacsabb zsíros depozitok és lerakódások kezelésében is.


Ha privátban megírod nekem melyik kezelőhelyen voltál - teljes diszkréció mellett szívesen felveszem velük a kapcsolatot, hogy miben tudok nekik segíteni meglévő tudásuk továbbfejlesztésében.


Üdvözlettel - Györkös Balázs - regisztrált Syneron tréner, nemzetközi szakmai oktató

2014. jún. 2. 06:55

Sziasztok!


Én harmadik kezelésen vagyok túl. Főleg a narancsbőr miatt kértem, illetve pár centi se lenne rossz mínuszban, de a feszesítés fontosabb lenne.

Most tök ki vagyok készülve. Eddig érzésre úgy voltam vele,hogy fú de jó,tök forró lesz tőle a combom, hű de jól vákuumoz, stb.

Erre, a 3.kezelés után olyan durván narancsbőrös lett a lábam,hogy nem tudom hová süllyedjek szégyenemben. Ugyanis olyan helyeken is kialakult, ahol eddig nem volt (!!!), a combom elején, meg egész magasan majdnem hogy combhajlatban!! Totál el vagyok keseredve. Csak arra tudok gondolni,hogy mivel gyenge a kötőszövetem, a vákuum megnyújtja a bőröm, ami miatt lazább lesz és emiatt látszódnak a zsírgödrök is.

A párom is azt mondta, hogy durva. Eddig csak oldalt volt alapállapotban látható narancsbőröm,meg hátul, térd felett, mozgás közben. Most már az egész combom megmozdulás nélkül is narancsbőr. Szégyellem magam és mindezt egy csomó pénzért! :((( Most már azt hiszem mindegy, végigcsinálom (8 vagy 10alkalom össz.), kíváncsi vagyok,mi lesz a legvégén. :((( De bakker 35nap múlva nyaralás. És süllyedek a párom előtt is,ha vetkőzni kell. :(( Pedig edzek, figyelek az étkezésemre és hízni sem híztam!! :((( Már gondolkodom azon is,hogy lemondom a nyaralást. :(((

4. pinkdreams (válaszként erre: 3. - Rágógumi)
2012. jún. 17. 18:58
A narancsbőrt nem tüntette el, de 1-2 cm-rel azért vékonyabb lett a combom.
3. Rágógumi (válaszként erre: 2. - Pinkdreams)
2012. máj. 26. 11:38
pinkdreams, megkérdezhetem, mi lett a kezelés eredménye? hatásos volt?
2012. febr. 29. 07:49

Pénteken megyek egy 4 alkalmas narancsbőr-kezelésre. Amerikában sok sztár ezzel a módszerrel tüntette el a makacs narancsbőrét.

Jó lenne tudni, tényleg olyan hatékony-e, mint amit az "előtte-utána" képek mutatnak.

2012. febr. 29. 07:46
Van valakinek tapasztalata a velashape kezeléssel kapcsolatban? Állítólag a leghatékonyabban tünteti el a narancsbőrt, feszesít és fogyaszt is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook