Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem tud a férjem arra a közösségi oldalra regisztrálni, ahol én már fent vagyok? fórum

Miért nem tud a férjem arra a közösségi oldalra regisztrálni, ahol én már fent vagyok? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 24. 19:07
nagyón,köszönöm,a segitőkészséget,sikerült,mególdani,a góndót.üdv ágnes
12. t_marcsi (válaszként erre: 11. - MODERÁTOR)
2012. máj. 11. 16:10
Google Chrome böngészőben jobb felső sarokban van egy ikon, olyan, mint egy csavarkulcs. Arra katt, új inkognitóablak, vagy ugyanez történik Ctrl+Shift+N billentyűkombóval is. Elvileg így kellene, hogy sikerüljön a regisztráció.
11. MODERÁTOR (válaszként erre: 10. - T_marcsi)
2012. máj. 11. 10:49
Leírhatod. A böngészők neve nem reklám:) megköszönjük, ha tudsz segíteni Ágnesnek.
2012. máj. 10. 18:03
Ha még aktuális a probléma: nálunk is volt ilyen helyzet sajnos. Létezik olyan böngésző, amiben van olyan lehetőség, hogy "inkognitó ablak". Esetleg azzal próbáljátok meg, mert elvileg elrejti az azonosítóidat. (fogalmam sincs leírhatom-e ide, hogy melyik böngészőprogiról van szó :( )
2012. márc. 1. 10:46
üdvözletel,szép,napót, kivánók,és,köszönöm,aki pobált,segiteni,de nem,sikerül.}azt irja ki,hógy az adatók,elvesztek. mindenkitől ,elnézést kérek.üdv ágnes
8. gizus58 (válaszként erre: 7. - Ncilány)
2012. febr. 29. 10:54
Szia Ncilány! Igen,én is úgy látom!De szomorú, hogy ilyesmire nem gondolnak, pedig sok beteg ember ír a fórumokra,akik nem tehetnek arról, hogy így tudnak írni!
2012. febr. 29. 10:45

Szia Gizus!

Válaszok alapján látszik, hogy nem is gondolt arra senki: Esetleg nem lát jól az olvasótársunk!!

Nem értem itt miért fontos a helyesírás?!

Attól még lehet érteni a kérdést.

Én is csak azért találom meg a hibákat, mert ez az ellenőrző be van kapcsolva.

2012. febr. 29. 10:30
Az senkinek nem jut eszébe, hogy ha valaki így ír, annak oka van??Esetleg látássérült az illető???Emberek, egy kis empátia szorulhatna belétek, mielőtt ítéletet mondotok másról!!Ép látású ember is követ el helyesírási hibákat, egy látássérülttől ez is nagy dolog, hogy így tud írni!!
2012. febr. 28. 18:39
Csak ki kell jelentkezned a saját felhasználói fikókodból és már regisztálhat is.
2012. febr. 28. 18:36
akkor ki kell onnan lépned addig, majd új regisztráció szükséges :) viszont ha figyeli az IP címet, akkor már nehezebb ez :)
3. agnes1219 (válaszként erre: 2. - Winny)
2012. febr. 28. 18:33
túdód az a gónd,hógy,a férjem,nem,túd regisztrlni,mert,én fent vagyók,az óldalón.}és,megkérdezi, új ,jelszót,se fógad el.
2012. febr. 28. 18:27
Bármelyik oldalra mész regisztrálsz és az emailba kapott kóddal be tudsz lépni.
2012. febr. 28. 18:25
INFÓRMÁCIÓT, SZERETNÉK, BELÉPESEL, KAPCSÓLATBAN, MÁS, KÖZÖSÉGIÓLDALRA. STB. MINDEN, ÉRDEKEL.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook