Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Két hét alatt 9 kilót leadni fórum

Két hét alatt 9 kilót leadni (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. aug. 29. 07:32

Sziasztok!

Én azt olvastam fent egy portálon,hogy hogy a fogyókúra lényege,a minnél több fehérje bevitele visszafogni a szénhidrát,s a zsíradék mennyiségét.

Nincsenek ellene az édességnek,de azt is csak módjával.A lényeg az,hogy délután 14 óra után már ne vigyünk be nagy mennyiségű szénhidrátot.Legyen ez édesség,vagy esetlegesen gyümölcs,mivel a szervezet szénhidrátlebontó képessége már csökken,lassan bomlik le,több felesleg marad a szervezetben.Nem kell félni a fűszerektől,bátran használjuk őket.Húst ehetünk rengeteget.Próbáljunk kevesebb kenyeret enni,délután inkább a zöldség salátát ajánlják rengeteg hússal.

Én kipróbáltam ezt, olyan 4 hét alatt 6 kg.-tól szabadultam meg.Persze mellette kicsit mozogtam,bár ez nem volt rendszeres,a munkám,s a családi elfoglaltságaim miatt.Néha ittam mellé Lúgosító teát,főleg reggelente.Bátran mondhatom,hogy jobban érzem magam,könnyebb az emésztésem,nyugodtabb vagyok.Eleinte nehéz volt megállnom,hogy ne egyek mellé valamit,de ha olyan 2 hétig sikerül,utána már szinte észre sem veszed..olyan természetesnek tűnik...Kenyeret csak reggek eszek,azt is roszos-magvasat,rengeteg felvágottal,sajtal,meg zöldséggel...ha kicsit éhesnek érzem magam akkor elmajszolok valami zöldséget,figyelek a bőséges folyadékbevitelre is.

Próbáljátok ki,mert megéri!

812. tamestra (válaszként erre: 811. - Igazmici)
2011. jún. 20. 11:53
Szia! Én itt vagyok! :) Azért kérdezted, mert el akarod, vagy el is kezdted a diétát? Én ma kezdtem el. Kíváncsi leszek! Van jócskán miből leadnom, úgyhogy valamennyi biztosan le fog menni.
2011. máj. 15. 17:39
Van itten valaki?
2009. dec. 3. 13:17

Akkor sok sikert neked is:)

És az számít, hogy mennyi fölsöleggel indul neki az ember? Mert valahol azt olvastam, hogy ez csak akkor hatásos, ha mondjuk tényleg "csak" 8-9 kg-t akar fogyni valaki. Én mondjuk összesen 25 kg-t akarok fogyni, persze nem ezzel, ezt csak kezdésnek akarom:))

2009. dec. 3. 12:06

Sziasztok!


Én holnap kezdem!:)

Maci kávét is lehet inni, egy régi változat kifejezetten azt írja.

Nagyon hatékony diéta, egyszer már csináltam. Az első napok tényleg kissé nehezek, de két hét alatt elég látványos hatást lehet elérni.:)

Szóval: HAJRÁ!:)

2009. dec. 3. 10:36

Sziasztok!


Én ma kezdtem el a fogyókúrát, remélem sikeres lesz. Mondjuk kávét biztos nem fogok inni, mert nem igazán szeretem. Ma reggel is teát ittam, kammilla teát, az volt itthon:)) meg sok gyümölcsös, de azt nem akartam inni.Ti hogy álltok? Tapasztalatok? Van aki mostanában kezdi el?

807. dj.cica (válaszként erre: 805. - Lya2)
2009. okt. 5. 08:44

szia:)

én igen,de nem ezt csinálom ,bár csináltam már párszor,az elsö napok nehezek.

806. 943ca15687 (válaszként erre: 805. - Lya2)
2009. okt. 5. 07:00
sztem itt sokan, csak nem ezzel a módszerrel:))
805. Lya2
2009. okt. 5. 06:49
Sziasztok! Fogyózik valaki?
804. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 802. - 893032e129)
2009. ápr. 22. 09:08
Én vettem saláta mixet és azt ettem. A fejes sali nekem sem ment volna.Szerintem arra kell törekedni, hogy zöld dolgok legyenek.
803. dj.cica (válaszként erre: 802. - 893032e129)
2009. ápr. 22. 09:07
szia én vegyesen ettem,ami épp volt,ennyirre nem tartottam be:)
2009. ápr. 22. 08:31
A Max Planck diétában a grill husihoz a zöld saláta mit jelent? Zöld fejes saláta magában (mert az úgy nem valami fini nekem)? Vagy mindenféle friss vegyes zöldségsaláta, ubi, paradicsom, paprika stb?
2009. ápr. 22. 07:59

Egész könnyen kibírtam a tegnapi napot, de ma már nagyon várom az ebédet. Ez a kis lé reggelire nem sok.

Igazad van, dj.cica, az egészséges életmód a lényeg. Nem is azzal van a baj, hogy egészségtelen lenne a testsúlyom, mert a táblázat alapján még nem kellene fogyóznom, csak én nem érzem jól magam így. Voltam 10 kilóval kevesebb és akkor jobb volt. Az az érdekes, hogy akkor voltam a legvékonyabb, amikor mindenfélét ettem, igaz akkor még szinte gyerek voltam. Kb 18 éves koromig mindent ettem, zsíros kenyér lila hagymával, pörkölt, rántott husi, sütik, stb. és nagyon vékony voltam. Most meg se kenyér, se rántott, se zsíros kaja, se süti és kínlódok azzal a 10 kiló plusszal. Olvastam, hogy egyre lassul az ember anyagcseréje, ahogy idősödik, tehát, ha az enber tartani akarja a súlyát, egyre kevesebbet kell ennie. Én is ezt tapasztalom magamon.

Ha annyit ennék, mint 18 évesen, szerintem legalább 100 kiló lennék.

800. dj.cica (válaszként erre: 797. - 893032e129)
2009. ápr. 21. 15:50
azt mondják ezek a villámdiéták nem jók,csak akkor ha utána egészséges életmodra térsz,sportolsz
2009. ápr. 21. 15:01

Na, jó akkor nem a kor. :)) Akkor lehet, hogy a mozgás kellene. Azt nagyon szeretném, de egyszerűen nem bírom beleilleszteni a napirendembe. Addig tudnék mozogni, amíg a nagy gyerkőcök suliban vannak. Egy gyerekmegőrzős fittnessterem volt Miskolcon, de ott is megszünt a megőrzés. Az nagyon jó volt, oda három hónapig tudtam járni. A gyerek is élvezte, meg én is. Hatásos is volt, igaz nem kilók, hanem centik mentek le inkább.

Az a helyzet, hogy nagyon szeretnék vmit sportolni, már elkezdtem itthon a pilatest, amíg alszik a picuri, de egyedül nem olyan jó, meg nem is olyan hatásos, mint egy jó kis ugribugri aerobik vagy kardiózás. Nem tudjátok, hol lehetne sportolni gyerkőccel Miskolcon?

798. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 797. - 893032e129)
2009. ápr. 21. 09:17

Kor????Ne viccelj már!! Hi-hi! :-))

Szerintem megváltozik az ember szervezete szülés után! Nekem egy kicsi lányom van. Nekem nagyon sokban változott a szervezetem!

Szerintem a szerencsésebbek - mint te is - csak pár csöpség után érzik meg a változást. A hasamról kellene elsősorban fogynom, de egyszerűen az szülés óta oda van ragadva!Csinálhatom én a Rubint rékát is, de semmi változás.Plötty! :-P

2009. ápr. 21. 08:47

Köszi szépen a válaszokat!Már nagyon sok féle diétát kipróbáltam, az a baj, hogy végig tudom csinálni általában a diétákat, de mindig visszajönnek a kilók. :( Ezért már eléggé pesszimista vagyok. Nagy kitartással és nehezen lemegy 5-6 kg, aztán amikor vége a diétának, hipp-hopp visszajön, pedig már kenyeret , édességet cukrot, zsírt ne is eszek, rántott dolgokat sem. Ez korral jár? Az első két gyermekem születése után nagyon szépen vissza tudtam fogyni, szinte magától mentek le a kilók, csak kicsivel ettem kevesebbet és szűzteát ittam meg hetente kétszer eljártam aerobikozni. De most, mióta megszületett a harmadik gyerkőc, csak kínlódok a fogyással, de nem igazán megy. 10 kg-t kellene ledobnom, hogy jól érezzem magam.

Próbáltam már 90 napos diétát, káposztalevest, almaecetet, akupunktúrát, szűztea kapszulát. Most sajna nem tudok eljárni mozogni, mert nem tudom kire bízni a kicsit. Nem találok gyerekmegőrzős fittnesstermet vagy vmi tornát, ahova a kicsit is vihetném.

796. dj.cica (válaszként erre: 795. - Dj.cica)
2009. ápr. 21. 08:23
vagy zöld teával
795. dj.cica (válaszként erre: 792. - 893032e129)
2009. ápr. 21. 08:23
szia lehet borsmenta teával:)
794. dj.cica (válaszként erre: 789. - 0f4d8711e7)
2009. ápr. 21. 08:22

postán voltam helyettes, a körzetben vidékre miskolcra jártam helyettesiteni.

örömmel hallom hogy jól vagytok és jól érzitek magatokat:)

793. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 792. - 893032e129)
2009. ápr. 21. 08:22

Konkrétan nem tudom,hogy miért is van a napi menüben a kávé, de szerintem a vízhajtó hatása miatt. Vagy talán azért, hogy sokan kávéznak és azoknak ne kelljen lemondani róla! - De ez kizárólag az én véleményem, ami nem feltétlenül igaz!

Én csináltam ezt a diétát, egész jó, csak én nem tudtam végigcsinálni a két hetet. A kilók sem úgy mentek.Tornáztam is. Talán két kiló ment le,egy hét alatt.

Kitartás!És várom a beszámolót! :-)

792. 893032e129 (válaszként erre: 790. - Nitta)
2009. ápr. 21. 07:55
Szia! Én is elkezdem ma a diétát (nem számít, hogy kedd van! :))Közben utánanéztem, mi is az a Max Planck diéta és tetszik, kipróbálom. Én 68 kg vagyok és 170 cm. Szeretnék még egyszer 56 kg lenni, az volt a versenysúlyom 3 gyerekkel ezelőtt :)Egy gondom van, soha életemben nem kávéztam, még a párom sem kávézik, szóval még kávéfőzőt sem vettünk, mert ugye minek is vennénk. A kávét lehet helyettesíteni valamivel?
2009. ápr. 20. 23:02
Sziasztok! Mi az a Max Planck diéta?
790. Nitta
2009. ápr. 20. 22:40

Sziasztok! Én holnap szeretném elkezdeni a Max Planck diétát. Gondolom kedden nem kezdi el senki, de tapasztalatokat, esetleg jó tanácsokat szívesen fogadok:)

Ha valakinek esetleg nehezebben mennek a kilók, igyon keserűsó oldatot, nagyon undorító, de utána hatásosabb minden diéta.

Én 80 kilórol kezdtem a fogyás, most vagyok 66. 172 cm.

az 58kiló az álom határ...De a 53-at célozom meg, h ha utánna visszahízok valamennyit, akkor is jó legyen:)

789. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 788. - Dj.cica)
2009. ápr. 20. 14:47

Szuper jó!Végre élünk is, nem csak vegetálunk!

Kefírt én is nagyon szeretem!!Estére szerintem megint az lesz a vacsorám egy kis uborkával!Nyami!!!

És mit dolgoztál?

788. dj.cica (válaszként erre: 784. - 0f4d8711e7)
2009. ápr. 20. 13:52

ne is mond:S

nem ment sehogy mivel nem kezdtem el:(

valahogy nem jött össze,de mától én is csökkentet étrenden vagyok.:)))

a mozgás elnapolva,met leszakad a derekam,de menszinek nincs jele,pedig olyan érzésem van hogy mindjárt megjőn.

jöhetne már mert irtora fáj a derekam,igy nagyon régen fájt.

Húsvétkor én is hiztam tuti.

de most az étrendet alakitom a héten

jövöhéten ha már nem fáj a derekam jön az edzés is.

szóval zajlik az élet,veletek mi ujság?

milyen az új életetek?

én ha minden igaz megyek vissza dolgozni,kell a pénz a hitel miatt.

2009. ápr. 20. 12:25
Papírforma szerint elég sok mindenre, de ha csak áttisztítja a gyomrot, a beleket, amellett hogy nagyon szeretem is a kefírt, már megéri:-)
786. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 785. - Ea9bff1b44)
2009. ápr. 20. 12:11

Szia!

Mire kellene, hogy jó legyen a kefírgomba!

Én is mától fogyizom. Nem nagyon eszem, csak bio ételeket!/Hajdina, búzacsíra,búzafűtea,stb./

2009. ápr. 20. 12:00
Sziasztok!Komoly elhatározással ma visszaálltam a csökkentett étrendre:-) Remélem jó hatással lesz rám a kefírgombám is...
784. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 783. - Dj.cica)
2009. ápr. 20. 11:26

Szia!

Hogy állsz a diétával??

Húsvét....Híztam 3 kilót tutira.Nem álltam a mérlegre, csak érzem!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook