Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Kornafeld János és Dr. Póka István (azt hiszem István) - Nyíregyháza fórum

Dr. Kornafeld János és Dr. Póka István (azt hiszem István) - Nyíregyháza (beszélgetős fórum)


2012. júl. 6. 18:19
Én szeretném elmondani és mindenki figyelmét felhívni Dr Póka István-ra! Még orvosban ekkorát nem csalódtam ne menjetek hozzá'!!!!! kismillióan vannak főleg ennyiért 100szor jobb körülmények között!! A történetem annyi, hogy volt egy vírus okozta szemölcsöm, elsőkörben jól megalázott aztán össze vissza ecsetelt egy nagyon erős savval ami nem is lenne gond csak mondom össze vissza legfőképp oda ahol nem volt ahol volt ott meg a szódásszifonnal nem látta. rengeteg égési sérülést okozott , ami most 7 hónap múltán sem múlt el, gyulladásba került az egész és arról nem is beszélnék hogy ezek után hogy áll a pákapcsolatom mert persze annyira fáj, hogy lehetetlen bármitis... A másik ami mégszörnyübb édesanyám előtte volt nála általános vizsgálatom , meg akadozott a menzesze idejekorán... No ő azt mondta, hogy amelyik ajtót nem nyitogatják az nyikorog, a paraszt... Meg csinált egy tapintásos mellvizsgálatott ahelyett hogy írt volna egy beutalót hiszen neki szuperröntgen szeme van!! Ma volt az első kemo 3cm es daganatot nem vett észre!!! hányingerem van tőle legszivesebben bepereném!! De van most hova költeni a pénzt! Senkinek nem ajánlom!
2012. márc. 3. 17:17

Póka doktorról csak jókat hallottam,barátnőm nála szülte mindkét lányát,dícsérte.

Kornafeld sokat változott mostanában,előnyére,bár elég hangulatember.Régen sok rosszat lehetett hallani róla,mostanában semleges,agyon azért nem dícsérném :-)

3. dius_83 (válaszként erre: 2. - Varazscsok)
2012. febr. 29. 10:34
Köszi szépen a választ, de én most kifejezetten erre a 2 dokira lennék kíváncsi! A többiről már én is hallottam elég sok mindent, az most nem fontos.
2. varazscsok (válaszként erre: 1. - Dius_83)
2012. febr. 28. 13:23

Szia! Őket csak névről ismerem, nem tudok róluk semmit.

Engem Dr. Karászi Gyula császározott, vele nagyon meg voltam elégedve, fiatal, lelkiismeretes doki.

2012. febr. 27. 22:11

Sziasztok!


Ez a két doki Nőgyógyász. Ismeri őket valaki? Járt hozzá? Vélemény? Tapasztalat? Köszi előre!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook