Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerencsecsomagok társalgója fórum

Szerencsecsomagok társalgója (beszélgetős fórum)


4. M.Edina (válaszként erre: 3. - Rami88)
2012. márc. 5. 13:10
Történt egyszer velem is hasonló, annyi különbséggel, hogy nekem nem tetszett a srác, és nem is löktem fel, csak egyszerűen véletlenül összeütköztünk a nagy rohanásban, de attól függetlenül tényleg elég cikis a helyzet.. :D
2012. márc. 5. 12:16

Hehe, ez nagyon jó topik :D


Van egy srác, aki már régóta nagyon tetszik nekem, és kiderült, hogy egy helyen dolgozunk. Ez a legjobb pillanatban derült ki, amikor hatezer papírral a kezemben vágtattam ki az irodából, közbe dumáltam hátrafelé a kolléganőnek, és azzal a lendülettel vágtattam át szegény srácon.. nem elég, hogy jól fellöktem, még jól meg is tapostam szerencsétlent. :D Utána nem győztem magyarázkodni meg bocsánatot kérni.. majdnem elsüllyedtem szégyenemben. Olyan ciki volt!! :D

2012. márc. 1. 12:19

A rengeteg hozzászólás alapján úgy tűnik, hogy csak én vagyok ekkora szerencsecsomag.. na mindegy, leírok még egy sztorit..

Nagyban sétáltam hazafelé a belvároson keresztül, amikor egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy valami rá csöppen a vállamra.. nem zavartattam magam, gondoltam, biztos csak képzelődöm.. amikor hazaértem, és belenéztem a tükörbe, akkor láttam, hogy egy kedves galamb nem bírta ki, hogy két másodperccel később ürítsen, hanem sikeresen engem vett célba.. még az a szerencse, hogy nem egyből mentem ma ügyeket intézni, hanem előtte hazajöttem, és át tudtam öltözni..

2012. febr. 27. 22:07

Ez a topic azok számára jött létre, akik jókat szeretnének röhögni elsősorban önmaguk, továbbá mások hétköznapi balul elsült, szerencsétlenkedős esetein.. Ide várok mindenféle vidám történetet, bénázást, a mindennapok mókás eseményeit..


El is kezdem tehát a sort -hátha mások is kedvet kapnak hozzá- és elmesélem a mai nap egyik élményét, ami a kávéelvonás következményének tudható be.. ugyanis az történt ma reggel, hogy amikor félálomban már a sokadik szundira nyomtam a telefonomon, valahogy eljutott az információ a felfogásomig, hogy nem ártana dolgozni menni.. volt nagy kapkodás, rohanás, ami képes kellemetlen következményeket vonni maga után.. főleg azért, mert nem maradt idő a kávéra, mint alapvető éltető szükségletre.. tehát elindultam dolgozni, és amikor az 5. emeletről levonszoltam magam a földszintre (hozzáteszem nincs lift), eljutott a tudatomig, hogy nem ártott volna a vastag pulóver és téli kabát mellé például nadrágot is felvenni.. lazán elindultam a pizsamagatyámban.. csöppet se volt feltűnő, hogy a szomszédok, akikkel találkoztam lefelé menet, érdekes tekintettel, röhögőgörcsöt visszafojtva néztek rám, de csak a földszinten esett le, hogy mi volt a kiváltó oka ennek a felettébb nagy jókedvnek.. mondanom sem kell, elég kellemetlen volt visszagyalogolni az 5.-re és újra találkozni velük..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook