Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dr. Breznyán Mihály fül-orr-gégész Dunaújváros fórum

Dr. Breznyán Mihály fül-orr-gégész Dunaújváros (beszélgetős fórum)

14. klenca
2013. szept. 21. 14:25
Köszi Brezi!!!
13. klenca
2013. júl. 14. 18:18
:))
12. Icus
2012. szept. 20. 19:46

A legrendesebb, legemberibb, orvos akivel találkoztam. Csak ajánlani tudom!! Az olyan doki, aki nem szégyel letérdelni egy gyerek elé és úgy megvizsgálni, miközben kedvesen beszélget vele, az számomra a csoda.

Sakmailag és emberileg is toppon van!

Én legutoljára Dunavecsén voltam a magánrendelesén, amikor megtudta, hogy innen a városból vagyok, mondta várjam meg a rendelés végét és hazavisz:) Szóval tényleg emberi:)De, inkább az urammal mentem haza:)

11. Nikike1988 (válaszként erre: 10. - 97f33311ff)
2012. márc. 1. 21:30
köszi szépen:)
10. 97f33311ff (válaszként erre: 9. - Nikike1988)
2012. márc. 1. 19:42
Sok sikert, és jobbulást!
9. Nikike1988 (válaszként erre: 8. - 97f33311ff)
2012. márc. 1. 15:23

szia


már meg van beszélve a műtét időpontja úgyhogy mindenképpen a doktor úr műt majd:)

8. 97f33311ff (válaszként erre: 1. - Nikike1988)
2012. márc. 1. 15:00
Én is csak ajánlani tudom, én arcüreg és középfülgyulladással küszködtem, már 3 orvos megvizsgált, mindegyik azt mondta, hogy ez enyhe fülfájás (nem azért, kaparni tudtam volna a falat is annyira fáj), ő alig vizsgált meg, rám nézett, egyből rtg-re küldött, meg se nézte az eredményt, mondta, hogy súlyos arcüreg és homlokgyulladásom van, hozzá párosult a fülgyulladás is, egyből fel is akarta szúrni, de én nem engedtem, de kiírt olyan lóerős gyógyszert, hogy meggyógyultam. Ha ő nem tud vállalni, a Táborosi Éva doktornő szintén jó a szakmába, és irtó kedves is. ,
7. Nikike1988 (válaszként erre: 5. - T-Tomika)
2012. márc. 1. 14:51
Most esett le.. nekem azt mondták amikor időpontot kértem a fülem miatt hogy a héten nem rendel a doktor úr.. ezekszerint mégis?:O
6. Nikike1988 (válaszként erre: 5. - T-Tomika)
2012. márc. 1. 14:50

szia


Először is jobbulást neked is:)


Na akkor azthiszem megnyugodhatok hogy jó kezekben leszek.Ez már fél siker:)


Nekem 9.én reggel 8ra kell mennem és aztmondta délután enged haza. Ezt mondjuk nem teljesen értem.. volt már olyan műtéted amikor reggeltől estig kellett csak ott lenned a kórházban?

Mesélnél nekem a dunaújvárosi kórházról pár dolgot? mégis mire számítsak?

köszi előre is.

5. T-Tomika (válaszként erre: 4. - Nikike1988)
2012. márc. 1. 12:23

Szia!


Engem többször műtött, és épp ma voltam nála , sajnos én is megyek műtétre, valószínű a hónap végén. Nekem is az orrommal, és a fülemmel van gond. Ami meglepett, hogy 4 éve nem voltam nála, és ahogy beléptem, rögtön tudta miket csinált, milyen panaszaim voltak. És a kedvesssége, hozzáállása mit sem változott azóta!


Szerencséd van hogy hozzá kerültél, bár a többieket nem ismerem annyira.

4. Nikike1988 (válaszként erre: 3. - T-Tomika)
2012. febr. 28. 18:12

szia:)

na végre valaki írt:)


Multkor mikor a váróban ültem a fül orr gégészeten egy csaj mondta hogy ő már csak hozzá jár és nekem is ajánlotta..

véletlenül pont ő rendelt akkor és én is hozzá mentem így be. Ő fogja az orromról fibrómákat leműteni 9.én..

5.én pedig a fülem miatt megyek hozzá mert elég régóta szenvedek vele de egyik orvos sem tudott semmit mondani hogy mi lehet,így már csak benne bízok..

Multkor nem sokáig voltam bent nála de nekem is az volt a tapasztalatom így elsőre hogy rendes orvos..

3. T-Tomika (válaszként erre: 1. - Nikike1988)
2012. febr. 28. 17:16
Én azt mondhatom róla, hogy talán a legemberségesebb orvos a kórházban. Szakmailag és felkészült, és nagyon kedves az emberrel. Én akinek tudom, csak Őt ajánlom!
2012. febr. 27. 10:33
senki?
2012. febr. 27. 10:02

sziasztok..


Ismeri valaki dr.Breznyán Mihály fül-orr-gégész orvost Dunaújvárosban?

Tapasztalatokra lennék kiváncsi.

köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook