Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bárányhimlő seb fertőzése széklettel lehetséges? fórum

Bárányhimlő seb fertőzése széklettel lehetséges? (tudásbázis kérdés)


9. Tündi7 (válaszként erre: 8. - Filemon79)
2012. febr. 26. 22:17

köszönöm:)

Szerintem a kicsik jobban elkapják nállunk a két nagynál tök könnyen lezajlott Bence viszont minden bepotól.

Szép estét

8. Filemon79 (válaszként erre: 7. - Tündi7)
2012. febr. 26. 21:59

Borzasztó nehéz volt. :( Én azóta is mondom mindenkinek, hogy aki teheti, oltasson ellene. 3 napig 40 fokos láza volt, rajta is millió hólyag, amiknek egy része elfertőződött. Nagyon aggódtam, hogy valami szövődmény lesz, a dokink totál elbagatellizálta. De szerencsére azért nem lett komoly baj végül. Ő a férjemtől kapta el. Apának övsömöre volt, és ugyanaz a vírus okozza.


Jobbulást a kicsinek! Ha már pörkösödik, gyorsan túl lesztek rajta!

7. Tündi7 (válaszként erre: 6. - Filemon79)
2012. febr. 26. 21:55
Erre már én is gondoltam lehet hogy már sebes és nem is kakis.Nektek hogy sikerült átvészelni a himlőt.mi most nagyon szenvedünk milló pötyi van rajta tesótol kapta el haza hozta az óviból rajta kb 50volt Bencének csak a fején van szerintem annyi:(Úgy sajnálom szegénykémet nyügös nincs étvágya alig tud aludni is de remélem mostmár lassan tulleszünk rajta.
6. Filemon79 (válaszként erre: 4. - Tündi7)
2012. febr. 26. 21:50
Ja, már megtetted, amit javasoltam. Akkor nem lehet, hogy már kezdenek pörkösödni a hólyagok, és az nem is kaki?
5. Filemon79 (válaszként erre: 2. - Tündi7)
2012. febr. 26. 21:49
Szerintem kis meleg vízben nyugodtan lefürdetheted, zuhanyoztathatod, neki is jól fog esni. Nem kéne a kakit benne hagyni, de érthető, hogy dörzsölgetni most nem tudod. Már nem emlékszem, mi hogyan oldottuk meg, pedig az én lányom csak 10 hónapos volt, mikor elkapta. Neki néhány elfertőződött (nem pelus alatt, hanem a fején). Ezek nehezebben gyógyultak, és pici heg is maradt utánuk, de szerencsére a hajas résznél vannak, nem látszanak.
4. Tündi7 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2012. febr. 26. 21:47
Gondolom a pelus alatt be van pálva a seb és 2-4 pöttyén ugy látom mintha a holyagok közepében maradt volna.Törölgettem pospsitörlővel is és vízzel és mostam.
3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Tündi7)
2012. febr. 26. 21:43
Hogyhogy nem jött ki?
2012. febr. 26. 21:42

Kicsi fiam most bárányhimlős 15 hónapos pelusozunk:(

És a fenekén van pár himlő amiből a kaki nem jött ki teljesen ugy látom benne maradt.

Törölgettem áztatni viszont nem birtam bekentem bephanten pulssal.Lehet belőle valami komolyabb gond?már igy is rengeteg pötty van szkénykémen.

2012. febr. 26. 21:39
Bárányhimlő seb fertőzése széklettel lehetséges?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook