Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol tanulhatnék Charlestont vagy egyéb század eleji táncokat Pesten? fórum

Hol tanulhatnék Charlestont vagy egyéb század eleji táncokat Pesten? (beszélgetős fórum)


4. 297e02583e (válaszként erre: 3. - Aneley)
2012. ápr. 8. 15:35
Köszönöm! :)
3. aneley (válaszként erre: 1. - 297e02583e)
2012. márc. 26. 18:11

szia!


a tanc nem korhoz kotott, sosem keso elkezdeni.. :)


charleston es egyeb swing tancok (pl. lindy hop) elsajatitasahoz a kovetkezo tanciskolakat tudom ajanlani (itt tajekozodhatsz ar ugyben is):


jamtancmuhely.hu

tanciskola.hu

esetleg trankydoo.hu (ezt szemelyesen nem ismerem)


tovabbi info: keepswinging.hu


a paros tancokat altalaban parcseres korforgasban tanitjak, igy par nekul is nyugodtan el lehet menni..


gyakorolni pedig mindenfele swing buliban lehet :)


remelem tudtam segiteni,

szep napot!

2012. febr. 26. 20:12
Nagyon sok tánctanfolyam van. Én jártam társastáncra, de ott a charlestont nem tanították. Szerintem, ha rákeresel, biztosan találsz megfelelő tánctanfolyamot, ahol tanítják.
2012. febr. 26. 20:02
Nagyon tetszenek ezek a táncok és szívesen megtanulnék már amúgy is táncolni, mert sajna még nem tudok. A másik, hogy 18 évesen ha elkezdem, úgy, hogy soha közöm nem volt még a táncokhoz, megtanulhatok valamilyen szinten? Mennyibe kerülnek az ilyen tanfolyamok általában?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook