Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 111 nap/legalább -15 kg fórum

111 nap/legalább -15 kg (beszélgetős fórum)


1 2
2012. márc. 19. 11:12
Ó, én ma végre eljutottam már a célom feléig, ami a futást illeti. (2,5 kilométer, de ötöt szeretnék, egyben lefutni), szóval tök jó meg nagy szó ez nekem, mert eddig kábé 100 méter volt a maximum :-) én nem vagyok utána éhes, előtte reggelizem, esetleg nyomok valami gyümölcsöt utána, de nem jellemző, hogy rögtön utána éhes lennék.
2012. márc. 11. 20:55
Sziasztok! Mi a helyzet veletek? Én tegnap voltam futni, ritkaság hogy hétvégén sportolok. Vagyis régebben iszonyat lusta voltam rá, de mostanában nem bírom ki hogy ne csináljak valamit! :) Csak az a baj, hogy olyan éhes vagyok edzés után mindig...elég sokat eszek. Lehet újra kalóriát kéne számolnom..
2012. márc. 7. 16:29

Én sem vagyok norbista:):) de azért kezembe vettem, hogy mit gondol. de ezek szerint teljes blődségeket, végülis ezért jegyeztem meg ezt a két pontot.

köszi Skittles hogy így szépen leírtad, én is így gondoltam, csak nem voltam benne biztos. ÉS az mendemonda hogy edzés után ha eszel, gyorsabban bomlik le, mert a szervezeted még "edzésben" van??mert van, hogy épp ezért pl futás után lelkiismeret nélkül elcsábulok erre arra-sajtra, falat kolbira:)

2012. márc. 7. 12:51
Én abszolút nem vagyok norbista, nem nagyon érdekel ezért, hogy mit mond, de én is banánt szoktam enni 1-1,5 órával az edzés előtt, és akkor iszom, amikor szomjas vagyok, sőt, folyamatosan szoktam inni közben, nem sokat,csak 1-2-3 kortyot.
50. Skittles (válaszként erre: 47. - Kattint)
2012. márc. 7. 11:42
Szia! Amennyire én tudom, edzés előtt 1 órával érdemes legkésőbb enni, valami könnyű szénhidrátot, mondjuk a banán. Inni meg azt olvastam, hogy sőt kell 1-1 korty a gyakorlatok között. Én meg szoktam inni erősítés alatt fél L, kardio alatt ismét fél L, és edzés után még egy feles lecsúszik simán. Edzés után enni pedig fehérjét érdemes, mondjuk joghurt, kefír, tej, csirkemell, ilyenek. Régen a személyi edző is így javasolta, meg sok máshol olvastam
49. kattint (válaszként erre: 48. - R-é-k-a)
2012. márc. 7. 11:14

Köszi! Megnyugodtam. Szerintem is inkább az a fontos, hogy jól edz-erővel nem hogy szédelegj. A folyadékpótlás szerintem is alap, persze vizet szoktam mindig inni, ja meg délelőtt egy bödön tejekávét..... Erre, hogy edzés alatt iszol S. Norbi azt írta: "mintha pisilés közben innánk..."...hehe-

Szerencsére nekem bőven megvan a napi 2 liter folyadékbevitel, reggel eleve egy fél literes palackkal indítok:)

2012. márc. 7. 10:38
Szia. Hát nem vagyok egy nagy szakértő, de egy banánt meg ilyen kisebb falatokat simán ehetsz, én is sokszor rosszul lennék edzésen ha nem ennék előtte. Nyílván ha tele eszed magad nem úgy mozogsz. Inni meg bármikor lehet. Ha kiizzadsz magadból egy csomó folyadékot azt pótolni kell! :) Remélem tudtam segíteni! :)
2012. márc. 7. 07:01

Sziasztok! Aktívak vagytok-é, én bízom Bennetek! No úgy megijedtem a 111 nap alatt - 15 kilótól, hogy tegnap hirtelen lement másfél kiló, amit én se értek, hogy:)

Lenne két kérdésem: S.Norbi könyvét átfutottam, ahol az edzés közbeni vízivásra felesleges időpocsékolással válaszolt. Hát én edzés közben teve vagyok, és nem vizet, hanem zsírt akarok veszteni

A másik: edzés előtt nem enni, max ha nem akarsz fogyni:):) ez nevetséges, mi van, ha nincs máskor időd, csak edzés előtt bekapni egy banánt, ess össze a futógépen??? Csajok erre válaszoljatok, edzés előtt-alatt-után mit lehet inni/enni, mert szerintem ez a S. Norbi kicsit elszállt:)

46. szilisári (válaszként erre: 45. - Kattint)
2012. márc. 6. 10:46

Szia! Hát hogyne! Nem, villám diétáról szó sincs és az sem baj, ha nem ennyi idő alatt jön össze a dolog :-)


(a múlt héten láttam egy used to be fat részt, amiben a fiú 3 hónap alatt vagy 50 kilót fogyott. te jó ég.)

2012. márc. 6. 04:53

Sziasztok! csatlakozhatok? Látom, ti egészségesen változtattok az életeteken, motivációs-kis odafigyelés-mozgás. Én is pont ezt csinálom január eleje óta (pedig nem is tettem fogadalmat). Szimpik vagytok, hogy nem estek semmilyen gyors/villám diétába, mert olvasni itt olyan dolgokat, hogy hajaj-már-már egy orvos is felnézhetne ide:):)

Én ezt a 111 napot 65 napja kezdtem - január eleje óta, és nem haladok olyan jó ütemben, mint ahogy a fórum neve...6 kg-ot adtam eddig le, és még 9-et szeretnék, no de minden nap egy új kihívás, majd ügyesebb leszek, veletek:):)

44. Skittles (válaszként erre: 43. - Szilisári)
2012. márc. 5. 17:49
Hát ez nem is kérdés. Simán meglesz, mert kitartóak vagyunk, és teszünk is azért, hogy elérjük a célunkat!
2012. márc. 5. 11:39

Király, lányok, királylányok!

Érzem, hogy meglesz az a 15 kiló mínusz 111 nap alatt :-)

42. R-é-k-a (válaszként erre: 41. - Skittles)
2012. márc. 5. 10:25
Uhh az nagyon jó!! De jó neked, ügyes vagy! :)
41. Skittles (válaszként erre: 37. - R-é-k-a)
2012. márc. 5. 10:23

Gratulálok! és mindenkinek, aki fogyott:)

1 hét alatt összehoztam ismét a -1.8kg-ot én is:D

40. szilisári (válaszként erre: 39. - R-é-k-a)
2012. márc. 4. 22:47

Igen, valahogy nekem magasságtól függetlenül "pszichésen" az ötvenes-hatvanas tartományban van egy csajszi súlya.

Na, holnap én is mérlegre állok, aztán majd meglássuk...

39. R-é-k-a (válaszként erre: 38. - Szilisári)
2012. márc. 4. 22:00
Köszönöm! :) Hát én 3x is ráálltam a mérlegre mert nem akartam elhinni! :) Nagytakarítástól úgy el lehet fáradni mint az állat! :)Mondjuk én hétvégén amúgy se szoktam edzeni :P
38. szilisári (válaszként erre: 37. - R-é-k-a)
2012. márc. 4. 21:52

Fú, de nagyon ügyes vagy és már tök kevés van hátra! Én ma gyümölcsnapot tartottam és a mozgás kimerült a nagytakarításban, de végül is eléggé lefáradtam, úgyhogy jó ez így.

El sem tudom képzelni, hogy mi lesz, ha hetven alá megyek, valószínűleg félreveretem a harangokat vagy valami ilyesmi :-)

2012. márc. 4. 21:11

Sziasztok! Jöttem dicsekedni ha nem baj! :) Ma 69.9kg-ot mutatott a mérleg (83-ról indultam nyáron). Igaz éppen hogy csak,de 70 alatt vagyok! :)

Szilisári ügyes vagy, már azzal is sokkal jobban érzi magát az ember, ha erőt vesz magán és csinál/ sportol valamit! :)

36. szilisári (válaszként erre: 35. - Skittles)
2012. márc. 2. 20:27
Azért majd nyugtával dicsérem a napot. Vagy inkább a hetet vagy a hónapot. Meglátjuk. Egyelőre úgy érzem, hogy nagyon nagy a mozgásigényem, ami jó dolog.
35. Skittles (válaszként erre: 34. - Szilisári)
2012. márc. 2. 14:41
Ügyes vagy nagyon! elkezdeni nehéz szerintem, utána aztán már megy
2012. márc. 2. 13:51
Es igen, ma elmentem futni!
33. szilisári (válaszként erre: 32. - Skittles)
2012. márc. 1. 13:39
Én meg 173, de hungarocell súlyú csontokkal. Szóval én 60 kilósan sem vagyok gebe. Nekem most ment le egy csomót a hasam, amitóta megint nagyon odafigyelek mindenre. Jó, hát még csak 4 napja, de érzem ruháimon :-) Lesz ez még tök jó!
32. Skittles (válaszként erre: 31. - Szilisári)
2012. márc. 1. 13:21

hjajjj bocsi, kicsit szétszórt vagyok ma, pedig akartam írni, hogy 175 cm, és eléggé erős csontozatú, mint sokan a családban. Legfőbb bajom az úszógumim, amivel körbe tudnám simán úszni a Földet is. Most mintha picit ment volna le derékban oldalt.

Állítólag ennek az eltüntetéséhez kell a sok kardio és diéta, mert felülésekkel nem sokat haladok e cél érdekében

31. szilisári (válaszként erre: 30. - Skittles)
2012. márc. 1. 13:13

És hány centi vagy?

Akkor ugyanannyiról indultunk, csak én előbb kattantam :-D De már én is szeretnék 75 kiló lenni, az nem hangzik már annyira rosszul.

2012. márc. 1. 12:34
Január elején 99.9 voltam, 97 voltam mikor "bekattantam", ma 92.8...éééés már nagyon szeretnék 75 lenni(nyárig), de a Karácsonyt ünnepelném szívesen 70 kilósan
29. szilisári (válaszként erre: 27. - Skittles)
2012. márc. 1. 12:21
De egyébként te mennyiből szeretnél fogyni? (az oké, hogy 20 kilót :-)
28. szilisári (válaszként erre: 27. - Skittles)
2012. márc. 1. 12:20
Áh, igen, az nekem sincs, mert most nincs egy vasam se. Sportcipőm van, de addig nem akarok befektetni, amíg ilyen 2-3 kilométerig el nem jutok.
27. Skittles (válaszként erre: 26. - Szilisári)
2012. márc. 1. 12:06
Én most ismerkedek a teremben a futópaddal, tegna még tempós séta volt hegymenetben...lassan a futásnak is neki kellne állni, csak még nincs futócipőm:(
26. szilisári (válaszként erre: 24. - R-é-k-a)
2012. febr. 29. 09:12

Nem, dehogy, nincsenek irreális célok, a futaneten van többféle edzés program, totál kezdőknek (mondjuk valamennyit futottam már tavaly is, de max egy coopert tudok lefutni, lol), szóval az több hónap, amíg meglesz az 5K.

Úszni sokkal jobban szeretek, de az macera, kicsit :-D

Viszont munkailag elég blöe napjaim vannak, uh.

2012. febr. 29. 09:02
Én szerintem is a futás az egyik legjobb módja, hogy jó kondiba legyünk. Én hiszek az ilyen "ősi" dolgokban. Régen is futottak az elődeink a vadak elől:) Alig várom, hogy jó idő legyen, és ne essen az eső. És kezdem is!! Ja, meg meg kellene gyógyulni.:)
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook