Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik a legjobb ovi Óbudán? Vélemények, pozitív és negatív tapasztalatok? Elsősorban a Solymár ovi, Tégla u-i, Ágoston, Almáskert fórum

Melyik a legjobb ovi Óbudán? Vélemények, pozitív és negatív tapasztalatok? Elsősorban a Solymár ovi, Tégla u-i, Ágoston, Almáskert (beszélgetős fórum)


2012. máj. 5. 17:14

Kedves Rekap!


Elnézést a késői válaszért..Nálunk úgy van, hogy van egy németes óvónénink és egy magyar..Természetesen magyarul beszélnek és amikor a németes van, akkor Ő foglalkozik velük (belecsempészi a hétköznapjaikba a nyelv ismeretét)Hozzáteszem, nagyon jól csinálja:)

Konkrétan nem német nemzetiségű, de megfelelően képzett.Ha bármiben segíthetek, nyugodtan kérdezz!Szép napot!)

12. rekap (válaszként erre: 10. - Trécsi)
2012. ápr. 16. 13:21

Kedves Trécsi!


Én is azon gondolkoom, hogy a német csoportba adom a lányom. Az érdekelne, hogy mennyit foglalkoznak velük németül, esetleg van-e olyan óvónéni, aki német nemzetiségű?

11. rekap (válaszként erre: 4. - Dobostorta)
2012. ápr. 16. 13:09
Megkérdezhetem, hogy mi volt a baj a lányod csoportjában?
2012. márc. 9. 14:42
Nagyon szívesen!Ha bármi kérdésed adódna még, szívesen segítek , ha tudok..
9. papírkutya2 (válaszként erre: 8. - Trécsi)
2012. márc. 8. 17:47
Semmi gond, nagyon szépen köszönöm!:)
2012. márc. 7. 15:03

Kedves Papírkutya!

Elnézést a késői válaszért, de minap jutott eszembe, hogy adós maradtam egy válasszal..

Tegnap rákérdeztem az óvónéninktől és azt mondta, h a Kastély oviban 2 csoport németes, a többi nem.

7. papírkutya2 (válaszként erre: 6. - Trécsi)
2012. febr. 25. 23:17
Ok, köszi!
2012. febr. 25. 22:04
Ez jó kérdés, megkérdezem, mert nem akarok pontatlan lenni.Az én fiam pont németes csoportba jár.Azt tudom, hogy nagyon jól működik, a gyerekek szeretik és elég fogékonyak.Szeretnének több németes óvónénit is!
5. papírkutya2 (válaszként erre: 3. - Trécsi)
2012. febr. 25. 21:44
A Kastély oviban olyan csoport is van, ami nem német nyelv jegyében nevel?
2012. febr. 25. 21:32
Az Almáskert tagóvodája a Csicsergő. Az én lányom oda jár. Nem minden csoportjára igaz, de ahová mi járunk, azt nem ajánlom. Én már megbántam, hogy ide irattam a gyereket.
2012. febr. 25. 21:08
Az én fiam a Kastély oviba jár:)és szintén nagyon megvagyok elégedve!(Bécsi út)..azt hiszem az Ágoston tagóvodája
2012. febr. 25. 20:36
Almáskertet ismerem, ott voltam gyakorlaton. A csoportba járó gyerekek szülei elégedettek voltak vele.
2012. febr. 25. 19:25
Melyik a legjobb ovi Óbudán? Vélemények, pozitív és negatív tapasztalatok? Elsősorban a Solymár ovi, Tégla u-i, Ágoston, Almáskert.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook