Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csepeli anyukák fórum

Csepeli anyukák (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. dec. 18. 22:12
általában délelőtt vannak a védőnők
2010. dec. 18. 22:11
hát könnyen előfordulhat
2010. okt. 8. 15:04
Már csak egy kérdés. Az lehetséges hogy délután 3kor már nem veszik fel a telefont? Vagy hogy van ez?
2010. okt. 7. 14:29
Sziasztok csepeliek! Lenne egy kérdésem. Nem tudjátok hogy a Csillagtelephez melyik védőnő tartozik? Vagy hogy egyáltalán hol keressem fel őket? Köszi előre is!
74. 0cd20422ec (válaszként erre: 73. - 0cd20422ec)
2010. szept. 29. 13:46
esetleg iwiwen is lehet találni
73. 0cd20422ec (válaszként erre: 72. - Fekete_szederke)
2010. szept. 29. 13:45
csepel újság, expressz, és a szakmámhoz kapcsolódó oldalakon
72. fekete_szederke (válaszként erre: 71. - 0cd20422ec)
2010. szept. 22. 12:01
Húú, hát igen, elég nehéz, ha nem tud senki segíteni. Nekem szerencsém van, mert van segítségem. Viszont itt Csepelen is elég nehéz állást találni. Hol keresel?
2010. szept. 19. 19:28
tényleg nehéz, mert azt érzem nagyon be vagyok korlátozva munkaidő kapcsán
2010. szept. 19. 19:27
pultosként éjfélkor végeztem általában, eladóként meg fél nyolckor
69. 0cd20422ec (válaszként erre: 68. - 0cd20422ec)
2010. szept. 19. 19:27
abban van tapasztalatom, de voltam pultos, kereskedelmi eladó is korábban szóval ezek sem okoznak gondot, de ezeknek a munkaideje sajnos 6 óra vagy azután ér véget
2010. szept. 19. 19:25

mindenképp olyat ami mellett el tudom hozni bölcsiből a gyerkőcöt, mert nálunk sem apa, sem más nem tud érte menni

eddig az irodai álláshirdetésekre korlátozódott a keresés

67. fekete_szederke (válaszként erre: 66. - 0cd20422ec)
2010. szept. 18. 17:16

Szia,

milyen munkát keresnél egyébként?

66. 0cd20422ec (válaszként erre: 65. - Fekete_szederke)
2010. szept. 17. 22:44

szia


Én tervezem hogy elmegyek erre, nekem már aktuális ugyanis, és sajnos tapasztalom is, hogy gyes-en lévő anyukákért nem nagyon kapkodnak a munkáltatók.

65. fekete_szederke (válaszként erre: 33. - 0cd20422ec)
2010. szept. 17. 19:18

sziasztok,

a csepeli újságban láttam egy kifejezetten kismamáknak szóló tanfolyamot álláskeresésről. Szerintetek? Jó lehet?

64. 0cd20422ec (válaszként erre: 59. - Agens01)
2010. szept. 10. 10:25

szió

nagyon köszi, közben ráleltem én is a csepel újságban, azt nem tudtam viszont hogy a bnv-n is akkor lesz

2010. szept. 9. 09:35
Nekünk meg tegnap szólt sógornőm hogy lenne egy pár kinőtt cucc ami félre van rakva nekünk. 74es méretben. Majd el kell hoznom még mielőtt Csepelre költöznénk, mert ők a 3.kerületben laknak. Kabátunk meg mellényünk is van, úgyhogy az nem kell már. De szeretnék majd rugit venni, ha nem kapunk, mert este szeret kitakarózni. Így meg legalább nem hűl ki nagyon mire felébredek és betakarom. :)
2010. szept. 9. 09:22
Jajjj fog az nekünk is jön, már a hetedik.Nekem is van olyan, hogy nem akar mistta enni.Pl ma reggel.Bekentem dentinoxal és utána már elfogadta.Levus már mondja, hogy anya (ágá) és mondja, hogy vau-vau (gau-gau)..Jah meg inti a pápá-t:):)Nagy dumás kiscsávó, a védőnő szerint 1 éves se lesz és beszélni fog.:):)..Mi megyünk a börzére, venni szeretnék még pár meleg cuccost a gyerkőcnek.De limitálva viszek pénzt így nem tudok többet költeni:D.hehe..Vettünk már meleg kabátot 3 ezerért, meg bélelt gatyót, de kell még váltó
61. Dávid herceg (válaszként erre: 60. - Poison.e)
2010. szept. 9. 08:16

Szia!

Tényleg jól eltűntél. :) Dávidon is néha azt veszem észre mintha vissza akarna menni ha tehetné, de asszem egy ekkora gyereket már nem hordanék a pocimban. :) Dávidommal most nincs sok gond. Azon kívül hogy bújik a foga és emiatt nem hajlandó néha enni. Elkezdett gagyorászni meg sipákolni... Ilyenkor úgy de úgy megenném. :D Bababörze? Az a helyzet hogy mennék, de biztos nem bírnám ki hogy ne vegyek valamit. Ami most nem lenne jó, mivel lassan költözünk és előtte még be kell szerezni egy két dolgot a lakásba... Ti mentek?

60. poison.e (válaszként erre: 57. - Dávid herceg)
2010. szept. 8. 22:23

Heló


Bocsi, hogy eltűntem de Levit gyűri az anya utáni vágy:)Ha tehetné visszabújna szerintem.Komoly napjaink vannak most.Tényleg bababörzére nem jössz ki?

59. agens01 (válaszként erre: 58. - 0cd20422ec)
2010. szept. 8. 18:28

Hali!


Szeptember 18-án,de a BNV-én is pont akkor lesz a nagy bababörze igaz az belépős de van levásárlási lehetőség. www.babaruhaborze.hu

2010. szept. 7. 19:51

üdv

nem tudja valaki csepelen mikor lesz bababörze ősszel?

2010. szept. 4. 14:04
Nekünk akad egy pár, mivel van egy egy évvel idősebb keresztfiam, és tőle örököltünk jó pár dolgot. De majd így is kell néznünk egy két cuccot. Főleg azért is,mert nem bírom ki hogy ne vegyek neki valamit. :D
2010. szept. 4. 07:55
Szerintem emiatt ne aggódj:)MAjd szépen be fog állni.Ha nincs gond emiatt, hogy úgymond nem állt be akkor semmi baj.Van ismerős akinek csak egyszer alszik napközben a gyereke.Nálunk is beszunyál néha séta közben is és van mikor itthon is alszik vagy 2-3 órát.Ez tőlük függ, változó.Tegnap mászkáltunk vettünk neki meleg nadrágot meg tök jó meleg kabátot.a H&M-ben voltunk nem volt sajna olcsó de hát muszáj volt mert a régiek ugye még 56-osak:)Szóval azok már nem jók, de most mindegyikből nagyobbat vettem így ki fog tartani:)De még mindíg kell pár téli dolog.De majd megyünk ki a bababörzére és még ott veszek pár dolgot.Nektek mennyi téli cuccotok van?
2010. szept. 3. 12:23
Nálunk az alvás se állt be még. Este mondjuk 9kor már aludni szokott. Egyre ritkább hogy később alszik el. De napközben is szinte mindegyik evés után alszik valamennyit. Sétálás is mindig máskor van. Ma reggel voltunk, főleg hogy mentünk dokihoz, de tegnap délután intéztük el a sétálást. De mondjuk volt úgy is, hogy vagy nagyon hideg volt, vagy nagyon fújt a szél, és emiatt kimaradt a sétálás. Bár annyiból még szerencsénk van, van itt udvar és ide is ki tudom hozni ha levegőzni szeretne.
54. poison.e (válaszként erre: 53. - Dávid herceg)
2010. szept. 2. 19:42
Nekem a napirendet az evés és a fürdés jelenti ugyanakkor.nagyjából ugyan akkor alszik délelőtt,délután de hülyeségnek tartom még pontosan ugyan akkor játszani is vele.meg az alvás is változhat ha fogzik,front van,a séta ha esik az eső stb..Levi ha kel éjjel mert baja van akkor máris nem délelőtt 10kor alszik vissza hanem már fél 9kor.szóval a főbb dolgok oké de a többi ahogy jön.Érdekes lenne ha hóviharban is vinném sétálni mert akkor épp azt "kell":)
2010. szept. 2. 18:20
Levinél már kialakult a napirend? Mert a fiamnál eddig az evési és fürdetési rend tiszta, de azon kívül semmi.
2010. szept. 2. 18:18

Este ő is egyedül alszik, kajcsó és befordul a fal felé a pelusával:)..De délután velem alszik el:)...Simogatni kell:)

Elolvastam a szülésed:)Komoly hogy 2 ujjnyi voltál és nem is érezted:)

2010. szept. 2. 17:37
nem, mi még nem mászunk. De az is elég amit így művel. Most is lerúgta a kiságyáról az egyik játékát amit felkötöttem. Nekünk "még nincs" fogunk. Azért tettem idézőjelbe, mert most bújik az első kettő. :D Szerencsénk van nekünk is, mert egy nagyon nyugodt baba. Ha teheti mindig megles hogy épp hol vagyok, ha apa nincs még itthon. Ha párom meg itthon van, szinte le vagyok ejtve. :D De nem is baj, mert akkor tudok egy kicsit magammal foglalkozni. :) Alváshoz mi nem kellünk, átöleli a csacsiját és úgy alszik el. :D
50. poison.e (válaszként erre: 49. - Dávid herceg)
2010. szept. 2. 17:33
Hmmmm palcsinta:)Levi épp most aludt el.Hát ő iszonyú emberfüggő,vagyis anyafüggő:D..Már 9 hós lesz de pisilni még mindíg nem tudok elmenni mert üvölt ha otthagyom.Elaludni is velem csak.Van már 6 foga, pont éjjel jött ki a hatodik.:).Nem is aludtunk.Amúgy nagyon vidám,virgonc ő is és alapból nagyon nyugodt egy hangja nincs,csak minden klappoljon:)..hehe...Te fiad mászik már?Hány foga van?Mi még csak kúszunk, ő nagy baba így később "érik":):)
2010. szept. 2. 17:19
Jó ha ki tudtok kapcsolódni. Van egy lány akivel már azt hiszem 3 vagy 4 hónapja beszélünk a taliról, de valami mindig közbejön. Itt a kerületben meg nem ismerek senkit. :( Pedig itt lakunk már lassan 4 éve. Virgonc a kisfiad? Sokat kell ránézned? Én úgy érzem a fiam nagyon is virgonc lesz. Előre félek mi lesz ha már tud menni! :D Na meg szaladni! :D Most egy ideig fent leszek, időnként majd frissítek, de közben palacsintát sütök. :) Vagy legalábbis megpróbálom! :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook