Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Zsanika születése fórum

Zsanika születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Zsanika születése

2008. jún. 22. 15:07
Különben az én kislányom is októberi ő 2.án született.2 foga van.3950 volt a születési sulyunk most 8660gr.Üdv:Kriszta
2008. jún. 22. 15:02
Gratulákok sok boldogságot a picihez és persze nagyon jó egészséget!
2008. jan. 25. 11:38
na sikerült végre,és tettem fel új képeket is.már éppen ideje volt.
2008. jan. 25. 11:12

Szisztok!köszi a jókívánságokat!

a vonalzót kicserélném, csak már elfelejtettem, hogyan kell.......

2008. jan. 25. 09:06

Szia!

Nagyon aranyos akislányod.Sok boldogságot kívánok nektek!!!


(ha véletlenül erre jársz azért a várandós vonálzót kicserélhetnéd,mert már az 56. hétben jársz:)

2008. jan. 25. 08:53

Gratulálok a kislányodhoz.Remélem ha lesz következő gyermeked akkor az a szülés jobb és boldogabb lesz. Én 3 gyereket szültem de egyik szülés sem volt rossz,sőt a 3.-ra kifejezetten boldogan gondolok vissza.Mivel az orvosom és a szülésznők is nagyon rendesek voltak és oda figyeltek mindenre.Én mindenkinek ilyen orvost kívánok amilyen az enyém volt.Igaz én nem engedtem csak akkor más orvossal megvizsgáltatni magam amikor bekellett menni a kórházbade azt is csak azért mert ez kötelező, utána ki jelentettem,hogy csak az orvosom nyúlhat többet hozzám.Semmi extra nem volt hanem egy normális szülés.De még a szülés előtti percekben is nevettünk az orvossal olyan jól együtt müködtünk.

Sok örömet és boldogságot a kislányodhoz.

2008. jan. 24. 19:25

Gratulálok Zsanihoz, nagyon formás kislány :)

Tényleg megszenvedhettél érte!

Én szülés előtt vagyok 25 nappal és már nagyon izgulok, hogy mi vár még rám.

Kívánom, hogy hozzon még sok boldogságot nektek a baba! :))

Szisszó

2007. dec. 18. 12:01
Nagyon jó érzés anyának lenni. Ez a szerelem akkor kezdődött amikor először megláttuk egymást, és azóta napról napra erősebb. . . . Kívánom mindenkinek ezt az érzést.

Ugrás a teljes írásra: Zsanika születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook