Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Harcosok étrendje! Ismeritek? Mi a véleményetek róla? fórum

Harcosok étrendje! Ismeritek? Mi a véleményetek róla? (tudásbázis kérdés)


23. anya4005 (válaszként erre: 1. - 0db7d6256c)
2013. okt. 25. 01:09

Egy másik fórumon ajánlották,hogy hívjam így a diétát,amivel lefogytam,akkor nem tűnik koplalásnak.

A diétám:

reggel: üres kávé,

ebédre: 2 db főtt tojás,

vacsira: a családdal,amit éppen főztem.

Ezzel a módszerrel 19 kilót fogytam 2-3 hónap alatt,amit majdnem 1,5 éve tartok. Nagyon nehéz volt az elején,de 2 hét után már a tojást is elhagytam,mert nem kívántam.

Persze,kiosztottak itt engem,hogy majd jól éhen halok,meg ilyen-olyan betegségeim lesznek,de jól vagyok,nem küzdök táplálkozási problémákkal,és az egész napot végig tudom csinálni a 2 energiavámpír fiammal (gyí te paci,fogócska,motorozás,minden megy). Megkaptam azt is,hogy feláldozom az egészségem a "jó" külsőért,pedig én éppen így érzem jól magam.

22. peonia53 (válaszként erre: 20. - 73adc71ed5)
2013. okt. 24. 22:45

Harcosok étrendje ?

olvasom a leírásokat, és az étkezési szokásaimra ismerek. Mindig próbáltam megfejteni reggel alig van étvágyam, valamit elnyamnyogok (pár falat+ tea mézzel +kávé)

kb. 11 óra mire éhes kezdek lenni.

este viszont bepótom mindent megkívánok és jó esik az evés.

Súlyommal nincs probléma.

60 évesen normális, egy számitás szerint nem kell fogyóznom.

Fiatal koromba is sok energiám volt, napközbe nem tudtam aludni, fáradhatatlan voltam. (pl.nagyon korai felkelés után is csak a szokásos esti lefekvéskor tudtam elaludni)

21. 6a2be15c0a (válaszként erre: 8. - Pitypang)
2013. júl. 4. 17:49
Persze, mert az "alig esznek nappal" csak úgy tűnik... mivel átlagosan 7-től mondjuk 19 óráig van a nappal, vagyis 12 órában esznek "keveset", persze, hogy azt hiszik, hogy ez kevés. De ha csak egy nap megszámolnák azt a kalóriát, amit bevisznek, elképednének, hogy ez annyira mégsem kevés... És ha még ezt megfejelik egy 1000-1500 kalóriás vacsorával akkor persze, hogy híznak.
2013. jún. 15. 12:22

Nekem szimpatikusnak tűnik.

Amúgy is a sokszor kevés nálam sose jött be, mert ami nekem pl keveset jelent az másnak sokat. Másrészről én mindig ki szoktam hagyni a reggelit, egy dolgozó ember mikor ér rá hogy napi 6X egyen? Egy munkahelyen van reggeli és ebéd aztán estig meló. Vagy meg állok és szólok a főnöknek, hogy bocsi diétán vagyok most leállok 20 percre? :D


Eghy dolgozó embernek pont ez az ideális, nappal úgyse nagyon ér rá enni, reggel sietni kell. De este meg úgyis ráér enni meg megéhezik, sőt estére éhezik meg leginkább az ember.


Teszem fel van ez az estére keveset egyen az ember dili, egy melós ha egész nap dolozott akkor estére lesz a legéhesebb és akkor mit csináljon menjen és dobjon be egy almát? :D


Másrészt egy dolgozó férfi mondjuk aki folyton siet nem ér rá ebből egy szeletet, ebből egy kockákat venni. Én akárhányszor fogyókúráztam mindig, de mindig ott buktam el hogy este voltam a legéhesebb, de még a farkasnál is éhesebb. nekem az hogy nappal nem eszek az nem terhel meg különösebben, jövő hónapban el is fogok kezdeni ezt az étrendet és majd meglátjuk hogy tényleg hizlalókúra e, de mivel sokan fogynak így és nem adják fel mert jóllakottan fekszenek le így kétlem hogy azt mondanám hogy nem bírom vagy hogy feladom mert pokolian éhes vagyok.

19. Krisz42 (válaszként erre: 18. - Firegun)
2012. okt. 7. 13:49

Bocs,de mi lenne,ha olyan írna róla,aki olvasta is.Túrót,sajtot,tojást,még tejet,húst is lehet fogyasztani este,csak mindenből biot javasol,mert a takarmány tele van női hormonnal.Egyébként ő is-szerző-mára nem eszik húst,mégsem díjazza a vega étrendet,leírja miért.

Nekem gondot okoz,ha át akarok állni erre,mert gyerekkoromban azt hallottam,h naponta többször keveset.De szinpatikus a dolog,csak szívesen olvasnám másnak hogy sikerült.

2012. febr. 28. 09:28

- a nap 20 óra alulevési és 4 óra túlevési fázisból áll.

- alulevési fázisban csak nyers gyümölcsöt és zöldséget szabad fogyasztani, esetleg heti 1-2x kiegészíteni natúr joghurttal, magokkal, főtt tojással. De jobb anélkül, ha bírod. Sok folyadék, leginkább víz, tea, préselt levek. Zöldség mehet párolva is.

- túlevési fázisban lehet este a főétkezést megtartani, a nyers ételtől a feldolgozott felé haladva.Itt is alap a saláta, a fehér hús, lehet kicsi desszertet is enni. Köret lehet rizs, burgonya, zabkása stb, de kenyér, péksüti nem!

- egész nap tiltólistás minden ami cukrot, lisztet és adalékanyagokat tartalmaz. Pici bűnözés este belefér, de ne egy nagy szelet kakaós kalács lekvárral legyen a vacsora!

- a tejtermékektől is óvnak, ha nagyon muszáj, este lehet kis sajtot, túrót stb enni, de nem ajánlják.

- gyümölcs leginkább alma, kiwi, grapefruit, narancs legyen, a banánt sportolóknak ajánlják.

- sportolás előtt lehet enni banánt

17. Mobilházas (válaszként erre: 8. - Pitypang)
2012. febr. 26. 11:22
Minden diétával lehet hízni, ha nem figyelsz a résszletekre! Pl. hallottam már olyat aki Norbival hízott 5 kg-ot egész rövid idő alatt, mert a délelőtt ehetsz banánt úgy értelemzte, hogy nyugodtan ehet belőle 1 kg-ot :)Szerintem jók az alapelvek és egyenlőre fogytam, igaz szerintem kevesebbet eszek (esti zabálással is) így mint előtte és a kenyérfélék fogyasztása lecsökkent.
2012. febr. 24. 14:25

Tejesen pontosan ezt irta, hogy ferditettek:

-Nappal böjt van és méregtelenítés, csak akkor eszek ha tényleg éhes vagyok és nyers gyümölcsöket és nyers zöldségeket.

-Az esti étkezés nem zabolátlan zabálás, hanem néhány egyszerű szabály segítségével kontrollált lakoma, ami ugyan zöldségekre és fehérjére (nem

feltétlenül hús) épül de lehet és kell is szénhidrátot és zsírt is fogyasztani.

-A néhány hónap az szám szerint 9-10 volt

-Állandó étrendről beszélünk és nem átmeneti fogyókúráról van szó

-Mint minden normális étrendben itt is tiltott az összes gyorskaja, a finomított liszt, és szinte bármi aminek a címkéjén szerepel, hogy cukrot

tartalmaz

15. 0db7d6256c (válaszként erre: 14. - Trinitas)
2012. febr. 24. 14:09
:)))
14. Trinitas (válaszként erre: 3. - 0db7d6256c)
2012. febr. 24. 13:54
Valami középkori lovagi tor ugrott be róla :D
2012. febr. 24. 13:52
Lehet enni napközben is, csak gyümi és zöldség. Szerintük.
2012. febr. 24. 13:46

Nem eszel, cska egyszer este, de akkor is bizonyos keretek kozott...

Igazabol nem tamogatom en sem, deismerjuk a sracot, akivel a riport volt, es sokat ferditettek a riportban.

2012. febr. 24. 13:38
egyetétrtek Pitypanggal..
10. redi71
2012. febr. 24. 13:38
tényleg nem kötözködni akarok, csak néztem a fórumot, amikor még csak 2 hozzászólás volt, mert érdekel. ezért rákerestem a hoxán és van aktív fórum, ma is volt több hozzászólás. érdemes rákeresni.
2012. febr. 24. 13:36
A TV2-ön láttam egy riportot,Ők állítják,hogy sikeres. Éhezés nélkül 1év alatt 30kg minusz.
8. Pitypang (válaszként erre: 6. - 0db7d6256c)
2012. febr. 24. 13:32

Nekem ez így elsőre pont automatikus hízásnak tűnik. Egy csomóan így szednek fel plusz súlyt, hogy alig esznek nappal, este meg bezabálnak. Szegény szervezet örül a kajának, jól el is raktározza, alvás közben meg szépen beépül éjszaka. :)

Az én véleményem csak, lehet, hogy tévedek. ;)

7. Ageeca (válaszként erre: 6. - 0db7d6256c)
2012. febr. 24. 13:28
Ez de hülyeség...
2012. febr. 24. 13:26
Nappal alul evés, este amit akarsz jöhet minden ami beléd fér.
5. Ageeca (válaszként erre: 2. - Trinitas)
2012. febr. 24. 13:25
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. febr. 24. 13:24
Érdeklődve várjuk :))
3. 0db7d6256c (válaszként erre: 2. - Trinitas)
2012. febr. 24. 13:24
Nem éppen.Új diéta,de nem sokat tudok róla.
2. Trinitas (válaszként erre: 1. - 0db7d6256c)
2012. febr. 24. 13:18
Vaddisznó reggelire?
2012. febr. 24. 13:15
Harcosok étrendje! Ismeritek? Mi a véleményetek róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook