Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Auditálás fórum

Auditálás (beszélgetős fórum)


16. Csavargocsaj (válaszként erre: 12. - Vanilla13)
2013. febr. 12. 14:39
Olvasd a Bibliát, hidd el, attól leszel a legboldogabb!!!
2012. máj. 16. 16:02

Igaz van a cégek szervezetek felülvizsgálata, mint auditálás. És van a dienetikában auditálás. Én részt vettem a dianetikai auditáláson. Olvastam könyveket, több meg is van.

Nos én sokat tanultam, és tanulok belőle.

Az viszont tény, ha erőszakos emberrel találkozol, hiszen ott is akadnak, akkor nehezen szabadulsz.

Sok tévhit kering, és sok a negatív rosszindulatú híresztelés is.

2012. márc. 14. 11:28

Javaslom, menj el egy dianetika központba, nagyon szívesen tájékoztatnak mindenről, ami ezzel kapcsolatos.

Ami filmet láttál, az egy a sok ellenkampány közül :( Ne az ilyenek által tájékozódj, hanem a saját weboldalukon, ill. olyanoktól, akik tapasztalták. Aztán tapasztlj te is, így lesznek valós infóid.


Kérdésedre: igen, az auditorok magánvallása szcientológus, de ha csak auditálást szeretnél, nem kell hozzá szcientológusnak lenned, valószínű, hogy egy rövid kisfilmben bemutatják, hogy megértsd, miről is szól az auditálás, de ennyi. Ha nem akarod, nem köteleznek semmire (mint ahogy ez sok tévhit alapja).

13. monycc (válaszként erre: 12. - Vanilla13)
2012. febr. 28. 21:51
Sajnos ebben nem tudok segíteni:(
2012. febr. 28. 17:51

Bocsánat, de én nem erre gondoltam. Igaz nem is fejtettem ki, csak említettem, hogy esetleg köze lehet a szcientológiához. Igen én is utána tudok olvasni a neten, és igen köze van a szcientológiához is, tudom is mi az, viszont mint írtam olyan emberek hozzászólását vártam volna akiknek van benne tapasztalata.( [link] )

Viszont van még egy oldal amiből kiindultam és ezért szeretném tudni, hogy mindenféle képpen a szcientológiához jutok ez által?! [link] Szóval esetleg tapasztalata van valakinek?

11. homern (válaszként erre: 8. - 39694c0c70)
2012. febr. 28. 09:50
Nekem is ezt jelenti,de úgy tűnik a kérdező teljesen másra gondol :)
2012. febr. 28. 09:38

Az audit számomra is felülvizsgálatot jelent, mely során ellenőriznek egy adott szervezetet, hogy megfelelően működik-e s ez alapján minősítik, akkreditálják. Foalmam sem volt, hogy a scientológiában is van ilyen. Besz..ok, mik vannak?

:-OOO

2012. febr. 28. 09:04
Mit szeretnél tudni az auditálásról?Kicsit konkrétabban:)
8. 39694c0c70 (válaszként erre: 7. - Vanilla13)
2012. febr. 28. 08:59

Az auditálás alatt én a cégek, vállalkozások vizsgálata, ellenőrzése, egy az ezen célra minősített, jogosultsággal, képesítéssel rendelkező, külső szervezet által. (Mivel a reklám tilos, ezért ilyen cégeket most nem sorolnék fel)

Az ellenőrzés kiterjedhet a cég működésének, számviteli, ügyviteli, biztonságtechnikai, környezetvédelmi, információs stb. szakszerűségének vizsgálatára, javaslatok megtételére.


ISO minősítéshez szükséges auditok nálunk is folytak.

Nem vagyok auditor.

7. vanilla13 (válaszként erre: 6. - 39694c0c70)
2012. febr. 25. 11:28
Kifejtenéd bővebben! Kíváncsi lennék hány féle formája létezik. Volt valamelyikben részed? Van tapasztalatod? Netalántán te auditor vagy?
6. 39694c0c70 (válaszként erre: 1. - Vanilla13)
2012. febr. 24. 12:35

Mire gondolsz az auditálásnál?

Számtalan formája létezik!

Pl. ISO minősítés.

5. vanilla13 (válaszként erre: 3. - C2bc0e9bcf)
2012. febr. 24. 11:27

Hát ez az. Tegnap este még utána olvastam a neten és tudatosult bennem, hogy ennek köze lehet a szcientológiához.Nekem szokott jönni e-mailen hírlevél:

onfejlesztes.hu - Tóth Katalin-tól, de nem úgy néz ki mint valami közösség tagja. Viszont az is eszembe jutott, hogy nemrég láttam egy filmet ami a szcientológia kegyetlen behálózásáról szól, ami igazán szíven ütött. Pedig nem hangzik rosszul az "átprogramozás". Egyébként még az összegre lettem volna kíváncsi, hogy mennyibe kerül alkalmanként. Köszi a választ.

2012. febr. 23. 23:15
Nálunk a munkahelyen volt. Először elmondták hogy valamikor lesz, jönnek és kérdeznek. Kitöltöttük a teszteket közösen, meg is beszéltük a szabályokat. Amikor már senki nem számított rá jöttek "idegenek" és tudni kellett a választ, hogy épp mit és miért csinálunk azzal amivel épp foglalkozunk. Én tartottam tőle, de semmi különös, csak tudni kell a választ!
3. c2bc0e9bcf (válaszként erre: 2. - C2bc0e9bcf)
2012. febr. 23. 22:30
ja, már ha ugyanarról az auditálásról beszélünk... mármint a szcientológiairól...
2012. febr. 23. 22:28
én csak egyetlenegyen vettem részt. Szkeptikus vagyok nagyon, de valami tényleg felszínre került... Fura, mert egész végig azt éreztem, hogy "én most csak rámondok valamit a kérdésre", de igazából fogalmam sincs, hogy így volt-e (Pl. Kitől féltél gyerekkorodban a legjobban? Rávágtam: a szomszédtól. Aztán, hogy tényleg-e...). És mégis fontos dolgokra döbbentem rá. Szóval szerintem kipróbálásképp megéri... Nekem nem volt pénzem, hogy továbbcsináljam, inkább csak kíváncsiságból próbáltam ki...
2012. febr. 23. 22:14
Szeretnék többet megtudni az auditálásról. Vagyis olyanoktól várok hozzászólást, akik már részt vettek rajta és van tapasztalatuk, véleményük.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook