Műszempilla (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
172. Virag09
2013. okt. 17. 12:46
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni azzal kapcsolatban, hogy a Gold Lashes high bonding "power" ragasztója volt a kezdőcsomagomban amivel tanultam szempillát rakni, és kb. 5 használat után totálisan összeállt és beszáradt pedig majdnem tele van :( hűvös helyen is tároltam, kinyomtam belőle a levegőt is. Az utolsó alkalommal is már kissé nyúlós volt. Valamit rosszul csináltam? A szavatossága 2014/04-ig jó. A gyorsabban száradót még nem tudom hogy merjem-e használni. Tudnátok esetleg valami jobbat ajánlani vagy tanácsot adni? Köszönöm szépen! :)
171. ENRITT
2013. jún. 30. 17:12
Sziasztok! Tud valaki segíteni, hol lehet venni XXL Lashes Push Up szempillát Budapesten ?
170. nonoori
2013. jún. 6. 23:18

Sziasztok,


Tudnátok ajánlani Budapesten (I. II. III. V. VI. VII. kerület) egy szakembert, aki szépen dolgozik? 4d műszempilla érdekelne.

Köszönöm

169. Pannda (válaszként erre: 168. - Réka8999)
2013. ápr. 3. 21:17
Hát ez már csak gyakorlás kérdése, nem tudom elmondani, rá kell, hogy álljon a kezed, de valahogy úgy, hogy a csipesszel fogva felfelé íveljen. És ne rakd a csipeszt a ragasztóba :), szóval a szál vékonyabb végénél csípd fel és akkor csak kb 2/3-ig nyomd a ragasztóba a pillát. Magadnak szerintem nem fogod tudni, én leglábbis már 4 éve rakom másoknak, de magamnak még nem sikerült, de lehet én vagyok a béna...mert ugye csukott szemmel kéne, hogy ne csípjen, és én fél szemmel nem bírom sokáig :D...
168. Réka8999 (válaszként erre: 167. - Pannda)
2013. ápr. 3. 20:53
Még lenne egy-két kérdésem ha nem baj! :$ A műszempillát hogyan célszerű felvenni a csipesszel, hogy könnyen fel lehessen rakni? Nekem ez megy a legnehezebben, mindig kiesik a pilla a fogómból, vagy ragasztós lesz a fogóm és ráragadnak a pillák :p Szerinted kellő ügyességgel saját magamnak is feltudom majd rakni a pillákat ?
167. Pannda
2013. ápr. 3. 08:49
Igen, ugyanaz a funkciója, akkor használhatod, ha pl. érzékeny a vendég szeme az átitatott alátétre, vagy ha nagyon nem olyan a szemformája, mint az alátét. De sokan használják minden alkalommal, mert gazdaságosabb, mint az alátét, én mondjuk nem sűrűn szoktam, mert eléggé tud fájni, mikor lehúzod...:D
166. Réka8999 (válaszként erre: 165. - Pannda)
2013. ápr. 2. 18:30
Megvettem a Gold Lashes-től a cuccokat, egyedül azt nem tudom, hogy a ragasztószalag mire való? Elhagyható lépés? Mert az elválasztásra ott vannak a kollagénes párnácskák nem? Köszi a segítséget! :)
165. Pannda (válaszként erre: 164. - Réka8999)
2013. márc. 24. 22:47

Szia, nekem van egy vendégem, aki allergiás, nála úgy jött ki, hogy felraktuk, és 1-2 nap múlva pici piros pöttyök jöttek a szemhéjára...

Az XXL lashest nem ismerem, de a Gold Lashes-nek tutira van olyan ami antiallergén, én is azzal rakom Neki azóta és attól nincs baja, csak sajnos nem annyira tartós mint a másik...

2013. márc. 24. 18:48
Sziasztok! egy olyan kérdésem lenne, hogy 3d műszempilla építésnél hogyan lehet észrevenni, ha valaki allergiás a ragasztóra? mik a tünetei? szerintetek az XXL Lashes ragasztó, és leoldó jó érzékeny bőrre is ?? Tapasztalatokat és véleményeket szeretnék kérni. köszönöm !! :)
163. o.andi
2013. jan. 17. 18:58
nagyon feldob:))nekem általában van!!!
162. renice13 (válaszként erre: 160. - Wginus)
2012. szept. 20. 12:56
Szia! Milyen ragasztó ez a mostani neked? Szerintem minél közelebb vagy a fél vagy 1 évhez (amíg tartós) annál rosszabb a ragasztó... Sajnos ki kell dobni ha közeledsz az időhöz vagy esetleg túl is lépted, akkor is ha van még benne sok, mert így a vendégeidet fogod elveszteni...
2012. aug. 16. 15:14

Sziatsztok


Ha házilag akarok tüncses pillát feltenni magamnak, melyik fajtát válasszam, hol vegyem? Valakinek tapasztalata?

160. wginus
2012. aug. 13. 16:46
Sziasztok! Szakemberek segítségét kérném! Lányok mi a tapasztalatok a ragasztókkal? Ki melyiket használja? Én pár hónapja csinálom a 3D műszempilla felhelyezést, de az első ragasztó az nagyon lassan száradt, aztán találtam egy jót, de úgy látszik mégsem szuper benne valami, mert most hogy kezd kifogyni (azaz még van benne, de nincs teli) potyognak le a szempilláim :-( már nem olyan tartós, erős a ragasztó!
159. renice13 (válaszként erre: 153. - Dalmi00923)
2012. aug. 11. 13:46
Ha megfelelően van felrakva, ápolva, jó a méret évak alatt sem lesz baja. Én 1,5 év folyamatos pilla után leszedtem egy vendégemnek, mert ő is pihentetni szerette volna, és következő hónapban jött is újra, mert a pillái semmit nem változtak az eredetihez képest. Ha esetleg te nem vagy szerencsés, és rongálódtak a pilláid, akkor is helyre jönnek, csak az idő. Egyébként előfordulhat az is, hogy megszoktad, hogy a 3d hosszú és ezért látod a sajátodat túl rövidnek.
2012. júl. 4. 23:05

Sziasztok!

Nekem a Bea csinálta a szempillámat még házhoz is jött és olyan gyönyörű lett és már 6 hete fent van és alig-alig hullott.

Ő nekem 6000 Ft-ért csinálta másol meg 12-15 ezer.

Száma: 06-30-848-17-20 csak ajánlani tudom!

Én is egy forumon találtam rá kedves fiatal lány és ő csak 3D és sminktetoválásra specializálodott.

Remélem tudtam valakinek segíteni aki keres.

2012. máj. 29. 13:47
köszönöm szépen :)!
2012. máj. 29. 13:46
Ritka az akinek nem nö vissza ha mondjuk leég vagy ilyesmi. Vannak emebrek akik tépkedik stressz hatására, nekik is vissza nö. szoval nyugi ha pihenteted kicsit tuti helyre jön
2012. máj. 29. 13:37
köszönöm a választ:)) megnyugodtam :) el nem halhatnak ugye? mert ilyet is hallottam..de sajnos annyira nem értek hozzá...csak azt látom h nem olyan hosszú mint régen de remélem megnő majd ismét
2012. máj. 29. 13:32
Pár honap alatt helyre jön nyugi. Aki huzamosabb ideig egyfolytában hord müszempillát valamennyire igenis roncsolodik a saját csak még mindig ezzel a 3D-sel a legkevésbé. Tarts pár honap szünetet és utána ujra lehet. Ugyanez van a mükörömnél. AMikor elszeded vagy leesik amig az a rész le nem nö, igenis vékonyabb a köröm, de ha lenö ujra olyan mint elötte volt.
2012. máj. 29. 13:29
Érdeklődni szeretnék h régebb óta viselek 3D pillákat és még egy ideig szeretnék is.S,bár mindenhol azt olvastam ,mielőtt felrakattam,hogy nem roncsolja az eredeti pillákat úgy veszem észre,hogy elvékonyítja és rövidebb egyenes szálak nőnek(felrakás előtt íves,hosszú pilláim voltak).Gondolom mivel állandóan fent vannak nem jut elegendő levegőhöz az eredeti pilla(mint a műköröm esetében a köröm) és emiatt lehet.A kérdésem tehát,hogy képesek regenerálódni miután lekerülnek a 3Dk? mert örökre nem szeretnék 3D-ket viselni előre is köszönöm a választ
152. daidin
2012. máj. 22. 22:03

Szia Nelli, köszönöm, megtaláltam őket. Meg is rendeltem a Sealert ,tincsesre biztos, hogy nem jó. Legalább is szerintem....kicsit bizonytalan vagyok...vagy mégsem? Bár utána kell kérdezni. Oldószer volt kis kiszerelésben, nagyon praktikus, kis kupakos. [link]

Az olajmentes szemfesték lemosóból ezt rendeltem: [link]

151. Nelli85
2012. ápr. 26. 22:20

Szia, a webáruház neve xxl lashes.hu tényleg profi,

a szempilla "lakk" tényleg létezik. Sealer a neve.

Azt nem tudom, hogy a tincses szempillára jó -e, de meg fogom kérdezni, mert lehet, hogy akkor azt én is kipróbálom.:-))) atom erős (mű)szempilláim lesznek:-)))))

150. daidin
2012. ápr. 26. 22:07
Megadod majd a webaruhaz nevet? Mar keresgeltem, de nem tudom, hogy hol talalom meg. olajmentes szempfestek lemosot keresek mar egy ideje, meg olvastam egy masik forumon ugynevezett szempilla "hajlakkot", amivel tovabb megorizheto a szempilla tartossaga. Plusz jo lenne itthonra oldoszer is, amivel a kicsit lelogo elaludt, rendetlenkedo szempillat kitepes nelkul le lehetne szedni szepen. Koszike
149. Nelli85
2012. ápr. 26. 22:00
Szia daidin, sötétbarna szempillákat láttam már én is, nekem is nagyon tetszettek. Kár, hogy tincsesben nem lehet kapni. A lila viszont nagyon bizarr lehet, főleg ha barna vagy zöld a szemed. Én is szívesen kipróbálnám a webáruházban látott szivárvány szempillákat. Mondjuk egy hippi fesztiválra bevállalnám....:-)))
148. daidin (válaszként erre: 147. - Nelli85)
2012. ápr. 25. 19:21
A tincses szempillakat lehet kapni dm ben is, meg fodraszkellekeseknel. A youtubeon meg vannak filmek is, hogy mikent kell felragasztani, azoknak akiknek ez meg uj. Persze a minoseg nem mindegy. Foleg a ragaszto minosege nem utolso szempont. Nekem szalas lila szinu szempillaim vannak most. En imadom a szines szempillakat. Legkozelebb sotetbarnat szeretnek kiprobalni, de nem biztos, hogy van a studioban.
147. Nelli85 (válaszként erre: 146. - Golubics)
2012. ápr. 19. 21:32
Szia, nekem az egyik osztálytársam dolgozik egy 3D szempilla anyagokat forgalmazó cégnél már 5 éve. Az unokatesóm az ő segítségével lett a cégen keresztül okleveles szempilla stylist és azóta is a cég termékeit használja, pedig nem lenne neki kötelező, nincs szerződésük. De neki naggyon beváltak a dolgaik, nem volt panasz a vendégektől soha a ragasztókra, szempillák minőségére. Igaz, elég ügyes is... Én is rajta keresztül kértem magamnak komplett házi szettet, amivel magamnak tehetem fel a tincses szempillákat. Van hozzá minden, ragasztó, oldószer stb. Meg komplett leírás, lépésről lépésre, képekkel. Azt hiszem van most már webáruházuk is, ahol bár nagyker, mégis lehet rendelni, akár 1 db sminklemosót is. Majd megkérdezem, hogy mi a nevük...mer' elfelejtettem:-))
2012. febr. 26. 19:39

Sziasztok! Èn csak szeretnèk tanàcsot kèrni Mindenkitôl,;),hogy melyik cèg termèkeivel èrdemes dolgozni ? Nagyon nehèz eldönteni,hiszen hallani mindegyikrôl hide get-meleget...ès ugye belejàtszik mèg a szakemberek ügyessège is....ami van v nincs;)

Koszonom szèpen

145. f354ed7a1e (válaszként erre: 144. - Egri maja)
2012. febr. 12. 08:07
leszedtem miután megjöttem a buliból fél 3 -kor :DD
2012. febr. 11. 19:57

Háát,igen!:)

Meg kell szokni,sőt vigyázz rá alvásnál,mert ha rá fekszel,akkor másnap elég furcsán tud kinézni!:)

2012. febr. 11. 19:16

Kipróbáltam tegnap...csudaszép pillantásom lett:D

Viszont kib...ottul zavaró :S

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook