Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Ez csak barátság?

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Párkapcsolat, szerelem

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

19. IL-ÁN2012-02-23 11:49
Nekem is vannak fiú és lánybarátaim, de nem küldök neki szerelmes számokat és nem csókolózom vele.

nem akarom kiforgatni a szavaidat, de ez alapján úgy tűnik, hogy féltékeny vagy.kben
1. nem lenne a fórum
2. nem lennél naprakész az adatlapból
;) ha rosszul látom, ne haragudj:)
(válasz naturelle 16. hozzászólására)

18. kékpille2012-02-22 17:48
Úgy élsz, ahogy jónak látod.

Mások pedig úgy, ahogy ők látják jónak!

Egyet árulj el: miért nyitottad ezt a fórumot?
(válasz naturelle 16. hozzászólására)

17. naturelle2012-02-22 17:47
Nekem nem. Mondjuk nem 16 éves vagyok, lehet ott ez a trendi már. Akkor én kérek elnézést.
(válasz kis masni 11. hozzászólására)

16. naturelle2012-02-22 17:46
Azt senki nem mondta, hogy nem érezhetik jól egymást és nem hülyülhetnek, bulizhatnak vagy jókat beszélgethetnek. Nem értem honnan szedted ezt. Egyébként ez a nagy barátkozás a lány részéről van meg jobban.
Nekem is vannak fiú és lánybarátaim, de nem küldök neki szerelmes számokat és nem csókolózom vele. Biztos én vagyok konzervatív.
(válasz Lexibaba 12. hozzászólására)

15. cel2012-02-22 14:07
Ez csak rájuk tartozik. Ha akarják majd közlik, hogy megváltozott a státuszuk egymás életében.
(válasz naturelle 1. hozzászólására)

14. Namilesz Teosztasz'2012-02-22 14:05
:D
igen..ez a barátság:D

13. kis masni2012-02-22 12:28
Szerintem is csak annyi ,hogy fontos neki és megértik egymást :))
(válasz Lexibaba 12. hozzászólására)

12. Lexibaba2012-02-22 11:40
:D:D:D:D Basszus:D
bocsi ezt nem a tiedre, hanem a topicra :D

Szerintem tetszik nekik az a szám :D Ennnnnnyi!!! :D
Én is szoktam másoknak küldeni ezt azt:D Mert beszéltünk róla, vagy mert közös emlék:D pl CottonEyeJoe-t küldök, akkor vidékre vágynék az illetővel?:D

A lány szimplán magányos. És jólesik neki, hogy foglalkoznak vele. Nem ő az első az életében, hanem jelenleg azt érzi, hogy ő érti meg és jól szórakoznak együtt. Nem akar többet, hiszen biztos érzi, hogy nem a megfelelő partner rá. Várja az igazit. De attól függetlenül miért nem lehetne addig is boldog a barátjával? Nekem is van fiúbarátom. A legnagyobb bajokból húztuk ki egymást. Sírtunk egymás elött. Nem is volt semmi köztünk. Havonta leveleztünk. Akkor nagy szükségünk volt arra, hogy valaki legyen aki mondja h szeretlek. Aki felhív éjszaka, ha baja van. Ez egy életszakasz. Ennyi.
Majd jön egy pasi akibe szerelmes is lesz és ez a helyzet rendeződik. szerintem a lány magányos.
Nézz körbe, hogy ha az a srác nem lenne, akkor van-e rajta kívül ember aki foglalkozna vele. Ha nincs akkor mit piszmogsz ezen?
(válasz kis masni 11. hozzászólására)

11. kis masni2012-02-22 10:45
Nekem meg azonos neműek is küldenek ,ezt te ,hogyan értelmezed?
(válasz naturelle 8. hozzászólására)

10. Panna332012-02-22 10:41
én még a zembernek sem szoktam, sőt senkinek, szóval ezt a részét nem tudom mély beleéléssel, csak feltételezéssel értelmezni.
(válasz naturelle 8. hozzászólására)

9. IL-ÁN2012-02-22 10:39
én is láttam már ilyet, de ettől még jól alszom. :)annyira nem idegesít a dolog, amíg nem az én párommal csinálja:) nem mindennapi program, de mikor eszembejut,odatévedek a lapjára , és a röhögéstől sírva kaparom tőle a falat:)ha nagyon idegesít a dolog, küld be napicarra a falát barátság? címszóval ....

8. naturelle2012-02-22 10:39
De nekem furcsa, ha szerelmes dalokat küld ellenkező nemű barát a másiknak.
(válasz Panna33 2. hozzászólására)

7. de Luca2012-02-22 10:38
Azt meg jól teszi a srác. :-)
(válasz naturelle 5. hozzászólására)

6. naturelle2012-02-22 10:38
Úristen. Eszembe nem jutna ilyen, nyilván magadból indultál ki. pff. köszi a hsz.-t.
(válasz agis 4. hozzászólására)

5. naturelle2012-02-22 10:37
A srác az jön megy randizik, nem foglalkozik vele ilyen szinten. Tehát egyoldalú ez a része.
(válasz de Luca 3. hozzászólására)

4. agis2012-02-22 10:36
Alapvetoen semmi kozod nincs hozza, hacsak nem magadat bujtattad a baratno szerepe moge.

Masreszt meg valoban csak a kettejuk dolga.

3. de Luca2012-02-22 10:36
Szerintem nem szerelmes, csak húzza a srác agyát, mert addig is foglalkozik vele valaki.

2. Panna332012-02-22 10:36
lehet, hogy szerelmes, lehet, hogy nem is tudja, de az is lehet, hogy csak játszik

1. naturelle2012-02-22 10:34
Van egy ismerős lány akinek van egy nagyon jó fiú barátja, de már sok év óta. Állítólag csak barátok egyszer csókolóztak, de megbeszélték, hogy inkább barátság, mert az biztos. Ez a lány a közösségi oldalakon is mindent bejelöl a fiúnak, bármit:kép, videó, ő az első. Meg persze közös programok is vannak. Most meg legutóbb szerelmes számot küldött neki. De olyan szöveggel, hogy szereti a karjában lenne ilyesmi. Hát én ezt nem értem, szerintem szerelmes csak tagadja. Mit gondoltok csak én feltételezek többet a lány részéről?