Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Nyárádi Attila endokrinológus. Ismeritek? Vélemények? fórum

Dr. Nyárádi Attila endokrinológus. Ismeritek? Vélemények? (beszélgetős fórum)


24. VikeeF
2020. márc. 6. 11:56

Én ma megyek hozzá. Ismerős ajánlotta. Elolvastam az összes hozzászólást, és érdeklődve várom velem, hogy fog viselkedni.

Viszont azt szeretném elmondani, hogy én 7!!! endokrinológusnál jártam már és mind a 7 találgatott mi bajom, majd arra jutott csak zabálok és egyek kevesebbet, miközben uh szerint is egyre kisebb a pajzsmirigyem és a fogamzásgátlótól fogytam 1 hónap alatt 10 kilót! Ja és ezek az orvosok minden találkozásnál elkértek 20-40 ezret a rendelésre, és elküldtek 70ezerért vizsgálatokra. Én elhiszem, hogy valaki a 10ezerre azt mondja, hogy sok és pénzéhes, ha valaki ennyit kér, de akkor jöjjön Pestre, ahol elvileg a legjobbakhoz eljuthat és szórja a pénzt a semmire. Lehet, hogy itt nem mondják, hogy "Van ott", itt ha nem tudod kifizetni, akkor miért is mentél el? Nekem se esik jól ennyit kidobni az ablakon a sok hülyeségre, amit ettől a 7 orvostól kaptam.... de meg akarok gyógyulni és addig megyek orvosról orvosra, amíg egy végre komolyan vesz. Ha jó, ha rossz tapasztalatom lesz a doktorúrral, azt is meg írom majd. Mások elvannak ájulva a 7 orvostól, akinél jártam... én inkább hagyjuk, hogy mit gondolok róluk. :)

23. ciucia
2020. febr. 11. 17:30
Én már régóta járok Nyárádi doktorúrhoz. Az egyetlen dolog, ami nem túl jó nála, hogy nincsenek műszerei. Amúgy engem elküldött vizsgálatokra -amit a labor elszúrt. Mindig nagyok készséges, kezeli a pajzsmirigy alulműködésemet -amire más orvos azt mondta, hogy az nincs is. Bármikor fel lehet hívni. És én nem gondolom, hogy a mai világban a 10000 forint, amit kér, az elrugaszkodott, aki azt nem bírja kifizetni, az menjen tb alapon. Én külföldről visszajárok hozzá, mert a külföldi orvosaimat fel se lehet hívni, csak a titkárnőt, és nem segítenek, csak ha mégegyszer odamész és kifizetsz 30-50ezer forintnyi díjat. Aki panaszkodik a doktor úrra, az jöjjön ki Nyugatra és próbálja ki itt -a protokoll szerint feltesznek egy-két kérdést, felírnak valamit 10 perc allatt aztán fizesd a pénzt és ne halljanak felőled többet. Nyárádi doktorúr nagyon készséges. Még akit nagyon tudok ajánlani, az Balázs Csaba professzor Budapesten.
22. DN0808
2019. júl. 17. 12:13

Sziasztok!


Végigolvastam a sok negatív hozzászólást és nagyon elszomorított. Valahogy úgy éreztem azoknak is fel kéne szólalni, akiknek segített, nem keveset. Bár régebben voltam a páciense, leírnék pár dolgot.


A vidéki ellátás...sztk alapon nos... pocsék. Még a pestinél is rosszabb. Miután a sokadik orvos sem találta a problémáim okát, a dokik abban maradtak, hogy idegi alapon vannak fájdalmaim és pszichiátria kezelésre szorulok. Hallucinálok, beképzelek fájdalmakat. Szörnyű időszak volt, mind nekem, mind a családomnak. Már nem tudtam iskolába sem járni, egy idő után felkelni sem nagyon az ágyból. Anyukám akkor talált rá Nyárádi doktorra az interneten.

Szokatlan volt a többiekhez képest. Rengeteget kérdezett, alapos volt. Nagyon sok mindent kipróbáltunk, vizsgálatokra küldött. Látszott rajta, hogy ő igenis meg akarja találni mi a bajom. Ő volt az első olyan orvos, aki végre foglalkozott velem. És nem csak egy tünettel, hanem mint egész embert kezelt. A legapróbb dolgokat is. Sokat mosolyogtam rajta, az agya olyan, akár egy számítógép.

Igen magánorvos, kér pénzt, de összehasonlítva másokkal, nem lehúzós.


Nem telt el sok idő,ő volt az, aki akkor megtalálta mi a problémám. Kb. fél év alatt rendbe jöttem. Nagyon sokat köszönhetek neki. :)

2015. máj. 30. 17:29

Szóval Ti is jártatok ennél a Nyárádinál? Szörnyű!

Minden embernek azt ajánlom, hogy nagy ívben kerülje el!

Sajnos én is felkerestem több ízben, és csak szomorú tapasztalataim vannak.

Igen, így van, ahogy mondjátok: Beléptek a rendelőjébe, és nem hagy szóhoz jutni senkit, -

miközben emberileg porig aláz. Olyan diagnózisokat kreál, amihez semmi közöd, merthogy ő

„az a szakember, akinek rengeteg szakvizsgája van.” Kíváncsi lennék rá, hogy ebből mi az igazság? Vegyük az életmód tanácsadó doktorátusát: Nos, nem hiszem, hogy a közel 160 kilójával olyan kiváló szakember. Pénzéhesnek is pénzéhes, - mondhatni szégyent hoz orvos kollégáira. Nekem többször is belenézett a pénztárcámba, és megállapította, hogy „Van ott!”Aztán megkért rá, hogy az általa kiválasztott gyógyszertárba váltsam ki receptjeit. Sőt, majdnem parancsolta. Először hittem neki, de aztán nekem is azt mondta, hogy keressék fel őt

családom tagjai. Igen ám, de arra nem gondolt, hogy egyenként fogják felkeresni. Őket sem hagyta szóhoz jutni,- ez az ember csak beszélt, áradt belőle a szó. Nem is kérdezte, hogy miért mentek oda! Végül pedig benyújtotta nekik a 10 ezres számlát, - mondván, hogy a következő vizsgálatnál már csak a felét kéri. Értitek ezt?

Te, aki azt írtad, hogy ez a doki kretén, enyhén fogalmaztál! Jobb lenne, ha az ilyen örökre lelépne a gyógyításból, mert én még kuruzslónak is gyengének találom, és ahogy látom, nem vagyok egyedül.

Senkit nem akarok róla lebeszélni, de mielőtt bárki felkeresné, ajánlom, hogy kérdezzen a legelső boltba, étterembe, járókelőnél.

Hogy hol találtok rendes endokrinológust? Sehol, mert ez után az egy ember után ítélkezünk, és már nem bízunk senkibe. Nem az első vagyok, aki kijött tőle, és az kérdezte: Ha ez ilyen, akkor milyen lehet a többi? Ez van: ha „megütöd” magad, idő kell a gyógyuláshoz, közben pedig burjánzik a segítségért kiáltó betegséged.

Kitartást Nektek, és ne szégyelljétek elmondani, hogy hogyan jártatok,- ő sem szégyell megalázni Benneteket, sem pedig pénztárcátokban könyékig kotorászni.

2012. aug. 8. 13:39
Én pár napja voltam nála!Velem kedves volt s segítőkész!Úgy hogy elégedett vagyok vele.
2012. febr. 23. 22:42
Bp.-en én is ismerek többet is. Nekem Zalaegerszeg környékén kellene.
2012. febr. 23. 22:41

Sziasztok!

Pesten tudok egy endokrinológust, állítólag jó és kedves. Mi is hozzá készülünk. Dr Luczay Andrea, a Tűzoltó utcai Gyermekklinikán rendel.

17. Tinda84 (válaszként erre: 16. - 587bdae269)
2012. febr. 23. 11:38
Írtam már a veszprémi nőcit. Próba szerencse
2012. febr. 23. 09:58

De kit? Próbáltam már Hévízen, Szombathelyen, Nagykanizsán és természetesen itt, Zalaegerszegen. A közelben csak ezt a keszthelyi dokit találtam.


Május 14-ig egyszerűen nem maradhatok ellátatlanul, addig nem tudok várni a zalaegerszegi szakrendelésre...:(

15. Tinda84 (válaszként erre: 14. - 587bdae269)
2012. febr. 23. 09:53

Én sem vagyok egy nyuszi ember :)

Ha gonodlod menj el, de inkább keresnék valaki mást a helyedben.

Ez tényleg csak jótanács!

14. 587bdae269 (válaszként erre: 13. - Tinda84)
2012. febr. 23. 08:38
Ez nem hangzik túl jól. Bár belém, főleg ha maszekban fizetek is a szolgáltatásért, elég nehéz belefojtani a szót...:)
13. Tinda84 (válaszként erre: 12. - 587bdae269)
2012. febr. 23. 07:31

Azt sem hallgatta meg, hogy konkrétan miért is mentem el hozzá!! Majd elkezdtem egy egy mondatot és lecsitított, hogy ez nem az én időm, majd ha mondja, hogy beszélhetek akkor mondjam....

Ráadásul felírt nekem olyan fájdalomcsillapítókat amire nincs is szükségem, de gondolom ő jó lóvét kap érte. Nincs mire gyógyszert szedjek.

2012. febr. 22. 23:57

Azt értem, hogy pénzéhes. De mitől kretén és tragikomikus? Kicsit konkrétabban? Rossz szakember? Nem elég alapos?


Én is magánrendelésre mennék hozzá.

11. Tinda84 (válaszként erre: 10. - Df5420dd92)
2012. febr. 22. 17:27

9.000 Ft-om bánja....

Már a beszélgetés első 5 perce tudtam, hogy nem kellett volna oda mennem.

10. df5420dd92 (válaszként erre: 9. - Tinda84)
2012. febr. 22. 15:38
Én kétszer,de hál istennek nem maszekban,így nem adtam pénzt a semmiért!Ez a doki egy tragikomikum!
9. Tinda84 (válaszként erre: 8. - Df5420dd92)
2012. febr. 22. 15:17

Jól van látom nem csak nekem volt ez a véleményem :)

Egyszer voltam nála, soha többet!!!!

2012. febr. 22. 15:12
....és lehetne még pár jelzővel illetni!
2012. febr. 22. 15:09
Attól a dokitól mentse meg az Úristen az emberiséget,de főleg a betegeket!!!!!!!!!!
6. Tinda84 (válaszként erre: 5. - 587bdae269)
2012. febr. 22. 14:03

Passz én is csak őt találtam itt a környéken. Illetve Veszprémben van egy nőci állítólag ő nagyon korrekt. Hozzá már nem jutottam el. Dr.Fulcz Ágnesnek hívják.

Ez a Nyárádi egy igazi kretén!!!!

2012. febr. 22. 13:35
Kihez tudnék akkor fordulni Zalaegerszegen vagy környékén? Most költöztünk ide, gyakorlatilag ellenőrizetlenül szedem a gyógyszert. A kórházi szakrendelésre május 14-ére kaptam csak időpontot.
2012. febr. 22. 11:23
A férjem beteg volt az osztályon, és kijelentette küldje be a családot, na meg a borítékot.
2012. febr. 22. 11:20
Nagyon pénzéhes, nem ajánlom!
2. Tinda84 (válaszként erre: 1. - 587bdae269)
2012. febr. 22. 10:45
Én voltam már nála,de nem nagyon voltam megelégedve vele... Nem hallgatott meg és úgy láttam pénzéhes... Remélem te jobban jársz,mint én
2012. febr. 22. 10:12
Dr. Nyárádi Attila endokrinológus. Ismeritek? Vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook