Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Most hogyan tovább? Hogy döntsek? Kit válasszak? Kellene pár jó tanács! fórum

Most hogyan tovább? Hogy döntsek? Kit válasszak? Kellene pár jó tanács! (beszélgetős fórum)


2012. febr. 22. 21:28
igen, az lesz a legjobb, ha továbblépsz egy harmadikkal. Az mindenkinek jobb lesz. Kívánom, hogy boldog legyen a folytatás!
2012. febr. 22. 11:40
Igazatok van én is azon gondolkodom,hogy kihajítom mind a kettőt!Sósperec lehet,hogy igazad van az utolsó soraidat tekintve.
24. csgybzs (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2012. febr. 22. 08:37
Szerintem meg inkább mind a kettőt ki kéne dobni és kicsit elmélyedni magadban. Nem rossz dolog egyedül lenni, letisztázni az érzéseket, gondolkodni, megismerni magad, az igényeidet. Nem kell mindig kapcsolatban élni... Ha az exed szeret és megváltozott (?), úgy is vár Rád (persze nem évekről van szó), a másikat pedig eleve nem szereted. Miért fontos, hogy valamelyik mellett dönts???
23. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2012. febr. 22. 08:34
A leírtak alapján szerintem egyikkel sem kéne ismét kapcsolatba bonyolódni.Mindegyiket zárd ki az életedből és kívánom,hogy találj olyat,akivel jobb lesz,mint az exekkel :)
22. Hanna*
2012. febr. 22. 06:56

Egyértelmű, hogy akármi is legyen, de én a jelenlegit hagynám, hisz nem vagy belé szerelmes, így butaság lenne vele folytatni a kapcsolatot. Ha az ex-ez tényleg szeretted és úgy érzitek, hogy ez a dolog folytatódhat még, itt nincs is kérdés.

Néha nagyon rossz tud lenni, ha fájdalmat okozunk a másiknak (gondolok itt most a jelenlegi párodra), de hidd el, neki is jobb, ha tud az igazságról, mint hogyha nem tudna semmiről és esetleg utólag jut csak vissza a fülébe. Nekem ez a véleményem.

Sok sikert és írj majd, hogy mi lett a vége. :)

2012. febr. 22. 06:33

Egyikkel sem semmit hosszú távon! az okokat leírták már.

Próbálj kedvesen nem-et mondani a "jelenleginek",hogy minél kevésbé bántsd a továbbiakban.majd megnyugszik,és talál magához való nőt.

Az exszel meg szexelej pár jót,amíg feltöltődsz,aztán most kivételesen te mondd neki,hogy részedről ennyi volt.

atyaég..10 szer kidobott,te meg visszasírtad maga? mi vagy te,lábtörlő? :(

ja,ha lábtörlő szeretnél lenni,akkor az előbbi soraimat ne vedd figyelembe.

2012. febr. 22. 01:43

Igazan nincs mit. Miattad is irtam, sokkal konnyebb lesz a lelkednek. Ha maradsz, akkor elobb-utobb ugyis beleszeretsz masba, es nem is vagy boldog. Jonne az allano buntudat, hogy becsapod.

Ugyhogy felesleges huzni szerintem.

2012. febr. 22. 01:32
Neked is köszönöm szavaidat.
2012. febr. 22. 01:22

A mostani kilove szegeny, mert ha sajnalatbol maradsz vele, akkor tobbet artasz neki (es magadnak), mint amennyit segitenel. Igy is megalazo mar neki, ha tudna (szegyellted, megcsaltad, nem mondtal igazat), hagyd, hogy talaljon egy olyan lanyt, aki boldog lenne vele.

En az exszel sem folynek bele, de ugy tunik, hogy most nagyon belezugtal megint, es hat az ember akkor boldog, ha az erzeseire hallgat. Ugyhogy ugyis az lesz a vege, hogy ott kotsz ki. :)

Es ha igy van, akkor remelem, hogy most jobban sul el, mint regebben.

2012. febr. 22. 00:40
Köszönöm szavaid!
2012. febr. 22. 00:33
jó döntést!
15. mamcili (válaszként erre: 14. - 37122b1ffc)
2012. febr. 22. 00:32
hát akkor?
2012. febr. 22. 00:28
Tudom nagyon jól.
13. mamcili (válaszként erre: 12. - 37122b1ffc)
2012. febr. 22. 00:28

Olvasd el jól a soraid és a benned megjelenő érzéseket, tedd mérlegre!

de tudd a mérleged több irányú, mint amennyire te gondolsz!

2012. febr. 22. 00:26
ha az ex mellett döntök a mostanin át fogok gázolni.
11. mamcili (válaszként erre: 9. - 37122b1ffc)
2012. febr. 22. 00:19

ez mind lényegtelen...

A benned lévő érzések a fontosak!

10. mamcili (válaszként erre: 8. - 37122b1ffc)
2012. febr. 22. 00:18

A változás életünk része!

De ha úgy teszel, hogy te jól érezd magad, akkor a többiek körülötted jól fogják érezni magukat!

Persze nem átgázolva a másikon!

2012. febr. 22. 00:15
Még annyit ide írnék,hogy a mostanival a szexuális életünk katasztrófa...az elején meg...áhh leírhatatlan...az exel jó.
2012. febr. 22. 00:13

Köszönöm a kedves válaszodat! Mond el kérlek,te szerinted mi lenne a megoldás???

Nem lesz jó érzés,mert egyiket el kell engednem:(

2012. febr. 22. 00:12

Cocco

Tégy úgy, ahogy jónak látod, de szerintem egyik fiú sem a te világod!

És ami a legfontosabb, még a saját érzéseiddel sem vagy tisztába...


Én a soraidból tudom mi a megoldás, de nem fogom elmondani, mert ez a te életed, neked kell tudni dönteni...Csak egy jó tanács:

Bármit teszel azt jó érzéssel tedd!

2012. febr. 22. 00:09
szegény pasi(m) aki annyira szeret,nem rég hívott és sírt:'( úgy sajnálom.....
2012. febr. 22. 00:07
Pénteken találkozok ex-el,hogy mielőtt döntök még 1x találkozzunk.Katasztrófa vagyok.
2012. febr. 22. 00:04
Tudom igazad van! A jelenlegi mellett is azt éreztem,hogy magányos vagyok.
2012. febr. 22. 00:03

Őszintén szólva a szarból menekültél a másikba és ha jól értelmezem,most vissza készülsz menni a szarba megint.Most ez komoly?Vagy te tényleg nem látod,hogy ez mennyire gáz?


Nem ítélkezem,de szerintem egyik kapcsolatra sincs szükséged,csak egy jó kis magányra.


Azért meg szégyelld magad,hogy összejössz egy félcigánnyal és még annyira sem vagy korrekt,hogy legalább őszinte légy hozzá!Kamuzol össze-vissza,holott szégyellted őt mindig!


A másik meg attól hogy nem cigány,még egy nagy paraszt lehet,ha 5 percenként kivágott!

2012. febr. 21. 23:57
Annyit még az exről,hogy én úgy ítélem meg,mert elég jól ismerem őt sőt szerintem jobban mint ő saját magát,hogy elég sokat változott és sok mindenben megváltozott az elmúlt 7 hónap alatt ezt abból ítélem meg,ahogy viselkedik.Minden nap beszélünk és ha csak álca lenne észre venném azonnal.
2012. febr. 21. 23:54

Üdvözlök mindenkit!

Kellene nekem pár jó szó de tényleg:)

Nos az a helyzet,hogy van a jelenlegi vagy nem tudom,hogy is kellene fogalmaznom "volt" kapcsolatom és van az exem.2 tűz között vergődöm,és nem tudom hogyan is kellene belőle kijönnöm úgy,hogy senki ne sérüljön túlságosan.

Szombaton szakítottam a jelenlegi párommal mondván nem vagyok szerelmes,igazság szerint az exemmel már lassan 3 hete beszélünk és Február 3.-án találkoztunk is ahol semmi sem történt csak beszélgettünk egy teljesen üres lakásban.Eközben a jelenleginek hazudtam,hogy bulizni megyek.A találka után semmi bajom nem volt,de az azt követő néhány nap elég boldog voltam gondolom én az ex-xel vagy találkozás miatt.Nos én ugye szombaton szakítottam,hétfőn vagy is a tegnap estét az exxel töltöttem és szeretkeztünk is,ebből adódóan mára teljesen össze zavarodtam.Én azt vallom jelen pillanatban,hogy nem csaltam meg a jelenlegit mivel akkor már 3 napja szakítottunk úgy hogy,a mostani jött hozzám kérésem nélkül.Lényeg a lényeg az ex közölte velem,hogy szépen lassan vissza találhatnánk egymáshoz úgy,hogy heti 2-3 találkozunk,elvagyunk, elmegyünk ide oda és szép lassan elkezdjük megint a kapcsolatot,mert 7 hónap kihagyás után nem lenne tanácsos egyből egymásba ugrani.Igen ám,de így a jelenlegit el kellene hagynom.Tudni kell,hogy az ex-xel azért lett vége mert lelkileg sokat bántott,daccból beszélt és cselekedett,nem mutatta eléggé,hogy szeret stb....kb 10x elhagyott potom dolgokért persze én midig vissza sírtam de ami a legfontosabb Őt igazán szerettem! A mostaniról annyit,hogy úgy érzem nem voltam vele boldog és szerelmes sem olyan szintem amilyennek lenni kellett volna.Kell még tudni,hogy igazándiból ami a legnagyobb baj,hogy szégyellem őt(ezt ő nem tudja) mivel roma vér folyik benne,és a mostani elítélés miatt látom,hogy is néznek rá az utcán,félek elmenni bárhova is,hogy mi van akkor ha pl nem szolgálnak ki,wellnesezni is féltem vele elmenni ebből adódóan.Az exem ő magyar.Hibát hibára halmoztam az elmúlt pár napban mivel,hazudtam össze vissza és ma is.Beszéltem a jelenlegivel és elmondtam neki mindent ami az ex-xel történt,de viszont utána azt mondtam,hogy nem igaz,aztán megint az,hogy igaz és ezt játszottam egész nap tudom,hogy nem volt szép de teljesen össze vagyok zavarodva mert egyiket el kell engednem örökre.Tudom hibáztam nagyot és mostanában sokszor,de a lónak is 4 lába van és az is megbotlik egyszer.Mi a véleményetek? Mit kellene számításba vennem???

Köszönöm előre is az értelmes válaszokat aki meg megszól ezért igaza van,de nem tudok már mit csinálni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook