Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki milyen fogamzásgátló tablettát szed, ami jó is? fórum

Ki milyen fogamzásgátló tablettát szed, ami jó is? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2015. márc. 11. 20:16
Sziasztok! Velgyn-t valaki szed/szedett már? Ezt irta fel a doki és még nem szedtem ezelött fogamzásgátlót. Tapasztalatot tudnátok irni, tudom hogy mindenkire másként hat.
102. Akilah
2014. febr. 8. 12:04

Sziasztok.Most kezdtem el szedni Lindynette-t 10 napja de rosszul vagyok tőle szédülök meg ilyesmi.

Szerintetek hagyjam abba?De tegnap még szexeltem a párommal akkor meddig nem hagyhatom abba a szedését?

2010. nov. 27. 21:22

Sziasztok! Én Yadine-t szedtem régen is, aztán 4 év szünet, most újra szedem 4. hónapja. Probléma nincs vele, pattanások szinte teljesen eltűntek, libidóm szárnyal (mivel még csak aggódnom sem kell a baba miatt), hangulatingadozás, fáradékonyság, hízás is kilőve. Nálam az sincs tőle. Annó a Lindynette-et szedtem. Attól viszont rosszul voltam egész nap. Kb minden napom olyan volt, mintha súlyos másnapossággal kűzdenék. Émelygés, fejfájás stb.

De azt nem kell elfelejteni, hogy mindenki másképp reagál a szerekre. Ezért én sosem mondanék olyat, hogy ezt vagy azt szedd, mást pedig sosem...

100. Sly001 (válaszként erre: 98. - Fruzsika18.)
2010. nov. 27. 21:14
Ugyan azt a hatóanyagot(hormont)tartalmazza,mint a Lindinette 20,és Sensonette.Csak más cég gyártja őket.A Gestomix és a Sensonette a legolcsóbb.
2010. nov. 27. 21:03
Én először a yasminelle-t szedtem, híztam is tőle több, mint 10 kg-ot, akkor felírta a dokim a triregolt, ezzel eddig meg voltam elégedve, a libidóm sem csökkent, sőt, és még fogyni is tudok mellette (a yasminelle mellett hiába fogyókúráztam, nem tudtam fogyni mellette), viszont nemrég megjött, és már lassan 2 hete beteg vagyok, pedig még nem kellett volna. Úgyhogy most emiatt idegeskedek, lehet, hogy fogok másik tabit iratni, bár többen is mondták, hogy ez egyszer normális, hogy vérzek akkor is, ha nem kéne, viszont ha legközelebb is előfordul, menjek orvoshoz. szerintetek mit csináljak?? sajnálnám leváltani ezt a bogyót, mert minden szempontból tökéletes, de idegesít ez a vérzés téma :S
2010. okt. 22. 23:11
Mi a véleményetek a Gestomix nevű fogi gátlóról??? Hízni nem fogok tőle??
2010. okt. 5. 14:29
Én most szedem 5. hónapja a Dienille bogyót, ez az első bogyóm , de még 1 levél és vagy abba hagyom vagy váltok valami másra. A libidom szinte egyenlő a 0-val, hatalmas hangulati ingadozásaim vannak minden apróságtól kiborulok, híztam annak ellenére hogy nagyon kis mennyiségü hormont tartalmaz, eleinte fájt a fejem, viszont helyre állt a mensim percre pontosan.
96. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 95. - Sunshine24)
2010. szept. 29. 14:18
Igen. Ha gyereket akarsz, használd ezt, még segít is.:)
95. sunshine24 (válaszként erre: 94. - 73cdbfbb2c)
2010. szept. 29. 14:14
Pharmatex?
2010. szept. 29. 12:03
Meliane. Az jó. kevés hormont tartalmaz, nálam nem volt mellékhatása. Én úgy kezdtem el szedni, hogy azt hallottam róla, hogy egyáltalán nem hízlal. És bevált. Utána abbahgytam, próbáltuk ezt ami mostanában divatos ( nem tudom most a nevét, de esemény előtti tabletta amit fel kell helyezni, van belőle krém meg kúp is ), ennek a hatása: terhes vagyok.:)
93. szimba (válaszként erre: 92. - 79e4e6154d)
2010. szept. 29. 11:08

nekem nem volt mellékhatása a Yadine-nak

gondolom, ezren leírták már előttem, hogy alkat kérdése :)

2010. szept. 29. 10:57

Én yadinet szedtm 2 évig...elég volt...soha többet gyógyszer.

0 szexuális vágy, igaz hogy a attanásaim eltüntek, viszont hízni kezdtem.

91. sunshine24 (válaszként erre: 88. - Nusi85)
2010. szept. 29. 10:55
A dokik azt a gyógyszert írják fel, amelyik gyógyszergyártó cégnél érdekeltségük van. Érdekes, a káros mellékhatásokról sosem beszélnek. Mert a legtöbb sajnos akkor jön ki, mikor már nem szedi az ember. :(
2010. szept. 29. 10:17

Az én tapasztalataim: a gyógyszertől híztam, pattanások és miteszerek hada az egész testemen, a májam kikészült! Nuvaring: libidó nulla, ingerlékeny voltam és folyton émelyegtem.

Az óvszer mellett lettem terhes!

Most önmegtartóztatok :DDDD

De sok jót hallottam a pharmatexről és a pesszáriumról is.

Spirálra meg inkább ne is gondolj!

2010. szept. 29. 10:14
Én annó a Lindynette 20-at szedtem és semmi gondot nem okozott és barátnőmnek sem, de volt akinek igen. Szerintem nincs tökéletes gyógyszer, mindenkinek más válik be.
88. nusi85 (válaszként erre: 86. - Sunshine24)
2010. szept. 29. 10:14
Csak egyetérteni tudok! Én 5 évig szedtem, de a végére már minden bajom volt: májproblémák, pigment foltok, nulla libidó, én is híztam, igaz nekem jól jött. 2 év volt, mire visszaállt a ciklusom a normálisra. Szerintem a nőgyógyászok túl könnyelműen kezelik ezeket a hormonális fogamzásgátlókat, engem meg sem vizsgált, mielőtt felírta! Lehet, hogy egyeseknek nem lesz tőlük semmi baja, valakit meg tönkre vág:( Egyébként én Harmonetet szedtem, a doki szerint hiper-szuper...
87. Meliga
2010. szept. 29. 10:09
Nuvaring huvelygyuru.nem terheli a szervezeted folosleges hormonokkal, helyben fejti ki hatasat.
2010. szept. 29. 10:08
Semmelyiket nem ajánlom. Én megszenvedtem vele: migrén, libidó nulla, hangulatingadozások, hízás. 3 év után döntöttem úgy, hogy ebből elég, mert a kapcsolatom is rámegy. Egyébként Milligestet szedtem.
2010. szept. 29. 10:07

hello

a mercilon nekem tokeletesen bevalt, persze elotte volt 2-3 probalkozas, amitol, hanytam meg stb stb...

en mindenkepp elobb dokit ajanlok, aki meg tudja mondani, hogy milyen hormontartalmu/szintu gyogyszer kell neked...

mert ami nekem jo, masnak fele annyira se es forditva...

84. Lyrian
2010. szept. 29. 10:07

Szia!


Csatlakozom csigu77-hez.

Fél éve használom, semmi bajom nincs tőle. Előtte tablettát szedtem, mindig volt pecsételő vérzésem egy fájdalomcsillapító bevétele után, most semmi.

Hiába: "Egy a gyűrű.." :)

2010. szept. 29. 10:07
Szerintem használj óvszert,sok mindentől véd is egyben.Anno a Meliane-szedtem.Akkor 5600 volt a 3 havi,viszont nem híztam,nem változtam semmit tőle.
82. noedi
2010. szept. 29. 10:06

semmilyet!

nagyon-nagyon sok káros mellékhatása van mindegyiknek...

2010. szept. 29. 10:06
Ja,meg hát hiába ajánlunk itt gyogyikat,a dokid,hidd el,jobban tudja,mint mi.:-)
2010. szept. 29. 10:06
Hali! Én milligestet szedtem 7 évig,3 fázisú gyógyszer, most májusban abbahagytam, és a 3. gyógyszermentes hónapban terhes lettem. Soha nem volt vele gondom, mindig megjött időben, nem volt közti vérzésem sem. Én csak ajánlani tudom.
2010. szept. 29. 10:06
Mercilont nem szedj, nekem nagyon rossz volt.
2010. szept. 29. 10:06

szerintem a libidó csökkenés mindegyiktől előjön pár év után...

pihentesd egy kicsit és visszatér minden!:-)

2010. szept. 29. 10:05

Szia.

Nekem nagyon jó volt a Nuvaring hüvelygyűrű.

100-szor jobb, mint a tabletta, mert ebből 3 hten keresztül a nap 24 órájában oldódik fel a gyógyszer.

Semmilyen mellékhatása nem volt, a másfél év alatt (nekem egyéb ok miatt kellett abbahagynom a használatát)

Szép napot! csigu

2010. szept. 29. 10:05

Szia!

Én hasonló okokból a Harmonetet hagytam abba és a doki a Gestomix-et írta fel, nekem ez jobb.

2010. szept. 29. 10:03
Ha rám hallgatsz nem szedsz semmilyet sem!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 29. 10:03
Szerintem a Yadine nagyon jó!Nekem semmi problémám nem volt tőle!Terhesség előtt 3 évig szedtem,és most szülés után is ezt szedem!Se pattanásom nem volt tőle és hízni sem híztam!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook