Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bio Cla+ véleményeket kérek aki most csinálja! fórum

Bio Cla+ véleményeket kérek aki most csinálja! (beszélgetős fórum)


3. m.norcy89 (válaszként erre: 2. - Veberna)
2012. febr. 22. 15:27
Szia!Hát úgy diátázom, hogy próbálom magam visszafogni.....de a gyógyszer hatására annyira nem is vagyok éhes:D!Hát remélem továbbra is olvadnak majd a centik_D
2012. febr. 21. 17:45
Szia.Diétáztál is mellette?Amúgy gratulálok sok sikert továbbra is!
2012. febr. 21. 17:37
A bio Cla+-tól először nem a kg-ok fognak lemenni hanem a centik!Anyukámmal úgy csináljuk, hogy minden héten abban az órában megmérjük egymásnak a has, derék, csípő vonalakat centiméterrel és eddig(4 hete)minden egyes alkalommal kevesebbet mérünk 2-5 centivel!Kg-ba anya semmit nem fogyott én pedig 2 kg-ot 3 hét alatt!Szerintem ez egész jó!Minden este szobabiciklizünk/ Leg magicezünk. . . . . . !!!!!!Én nem bántam meg a Bio Cla+ és remélem lesz még hatása!Annyi mellékhatása volt, hogy egy pár napig fájt a fejünk amikor elkezdtük szedni a kapszulát!Amúgy februárba a 80an szemes kapszula a Gyönyg patikákban 5300-ról 4300ba kerül!Azért egy ezrest megspórol az ember!Gondoltam megosztom veletek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook