Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Excel élőfej kérdés, segítenétek? fórum

Excel élőfej kérdés, segítenétek? (tudásbázis kérdés)


11. rohiani (válaszként erre: 10. - Adb20ce52a)
2012. febr. 22. 13:57
Köszönöm, ott volt a lap elrendezés fülön valahol, két különböző dolgot kellett átállítani.
2012. febr. 21. 15:30

Találtam valamit (2007-esen). Nekem a Nézet menüben van olyanom, hogy munkafüzetnézetek és ott a "Lap elrendezése" ikonhoz azt írja ki "a dokumentum megtekintése úgy, ahogy a nyomtatott oldalon lesz látható."

Ugyanott van nekem, ahol az oldaltöréses megjelenítés vagy a normál, egyéni, teljes képernyős.

9. Andin (válaszként erre: 7. - Rohiani)
2012. febr. 21. 15:20
A wiew-ban milyen beállításod van? Nekem, ha page layout-ra teszem, akkor látszik a fejléc szerkesztés közben. Bocs, de angol excel-em van.
2012. febr. 21. 15:11
Mondjuk nekem itt 2007-es office-om van, de találtam olyat a nézetben, hogy megjelenítés/ elrejtés és talán ha megkeresed ezt a menüt, ott lehet valamit állítani.
7. rohiani (válaszként erre: 5. - Adb20ce52a)
2012. febr. 21. 15:06
Az élőfej nagyságán nem akarok állítani az úgy jó ahogy van, csak szerkesztéskor amikor írok a dokumentumban nem látszik. Nyomtatási képen látszik minden, csak írás közben nem.
6. adb20ce52a (válaszként erre: 5. - Adb20ce52a)
2012. febr. 21. 14:41
:) Amúgy a nyomtatási képed normálisan néz ki? Oda kiírja az oldalszámot is?
5. adb20ce52a (válaszként erre: 4. - Rohiani)
2012. febr. 21. 14:38
Azt szerintem be lehet állítani a nyomtatási kép, oldalbeállításnál, hogy kisebb legyen a fejléc (élőfej nagysága, felső margó nagysága, ne tegyen oda akkora felesleges helyet. Élőlábba meg tedd be az oldalszámot. Nem kéne, hogy oda azt írja PAGE. Én ilyet még nem is láttam, megmondom őszintén.
4. rohiani (válaszként erre: 3. - Adb20ce52a)
2012. febr. 21. 14:33

Hát pedig megcsinálták valahogy.

Azért nem jó így, mert tök rondán néz ki így egy doksi amikor dolgozom rajta. Olyan mintha minden oldalt 5 sorral lentebb kezdenék (ilyen nagy a cég embléma az élőfejben) és az oldalszám helyett sem szép az, hogy (PAGE).

2012. febr. 21. 14:29

Nekem nem rémlik, hogy ilyesmit lehetne csinálni. Miért nem jó nekd élőfejben meg élőlábban?

Miért akarod látni szerkesztés közben a fejlécet?

2012. febr. 21. 14:09

Excel 97-2003. A gépemen valamit átállítottak a kollégák a hétvégén, de már nem tudják mit.

A lényeg az, hogy az élőfejben van egy céges ikon a cég nevével és minden adatával. Ez most nem létszik, csak a nyomtatási képen és nyomtatáskor.

Ugyan ez a helyzet, ha oldalszámot akarok beszúrni, ilyenkor kapcsos zárójelek között a PAGE szó látszik. Hogy kell visszaállítani, hogy a tényleges szöveget illetve oldalszámot lássam már szerkesztés közben is, ne csak nyomtatáskor?

2012. febr. 21. 14:09
Excel élőfej kérdés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook