Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A mi CSODÁNK - Anna Nóra születése fórum

A mi CSODÁNK - Anna Nóra születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A mi CSODÁNK - Anna Nóra születése

2012. márc. 26. 15:52
de szép volt:)
23. panna77 (válaszként erre: 22. - Kszilvi31)
2008. jan. 23. 22:42
Nem tudom megmondani. Szerintem addig írd a naplódba, aztán majd átmásolod a szüléstörténetek közé.
2008. jan. 23. 21:20
Szia! Először is gratula manódhoz!!! :) Lenne egy kérdésem. Máshol nem tudom ezt megkérdezni. Én is le szeretném írni szülésem történetét. De azt nem tudom, ha nem 1nap tudom leírni, csak minden nap valamennyit, akkor azt nem teszik ki addig, míg a végére nem érek? Azért kérdezem tőled, mert te már túl vagy ezen, hátha tudsz segíteni. Köszönöm előre is. ÜDV: Kszilvi
21. Manocska1986 (válaszként erre: 20. - RLindi)
2008. jan. 15. 12:21
Köszönöm a választ!
20. RLindi (válaszként erre: 19. - Manocska1986)
2008. jan. 15. 12:17
EDA= epidurális érzéstelenités (gerincbe)
2008. jan. 15. 12:14
Szia!30hetes kismama vagyok!és csak annyit szeretnék kérdezni hogy mi az a EDA?
2007. dec. 31. 10:32
Gratulálok a kislányodhoz, és jó egészséget kívánok nektek! B.Ú.É.K. :)
2007. dec. 31. 10:15
A történeted nagyon tetszett. Gratulálok a kislányodhoz, és jó egészséget kívánok nektek!
16. panna77 (válaszként erre: 15. - Ibi75)
2007. dec. 30. 08:40
Én is többször elolvasom a sajátomat és másokét is, és mindig könny szökik a szememben. Hiába, egy gyermek születése tényleg csodálatos dolog. :-)
15. ibi75
2007. dec. 30. 08:38
Még egyszer elolvastam :)
14. perfi
2007. dec. 29. 21:50

Panna!

Gratulálok! Nagyon szép és megható szüléstörténet!

Anna pedig egyszerűen gyönyörű baba! :)

13. mimo
2007. dec. 29. 21:24

nagyon sok boldogságot kivánok nektek.!!


A vajudás előtti gyors házimunka, mosogatás, mosás is gondos háziasszonyra vall))))))))

2007. dec. 29. 20:35

Isten eltessen titeket!!!

Gyonyoru ez a tortenet es a baba... nem kapok szavakat!!!Gratulalok!

11. josey
2007. dec. 29. 20:19

Gratulálunk!!

Nagyon ügyesek voltatok.

Na azért az a mosogatás megnevettetett.

És a szomszédszobás pillanat filmvászonra való:D


Sok örömöt,jó egészséget,rengeteg kacagást kívánok:)

2007. dec. 29. 20:04

Gratulálunk!

Jó egészséget!

2007. dec. 29. 19:07

Örülök, hogy van tejed!


A hozzászólásommal a tájékozódást szeretném elősegíteni.

Érdemes megnézni A jávorszarvas és az epidurál című filmet, az az előnyökről és a hátrányokról is szól.

Ha az interneten keresek a témában cikkeket, sokat lehet találni. Ír róla szülész is és szoptatási tanácsadó is. Érdekes összevetni a nézőpontokat és a következtetéseket.

2007. dec. 29. 17:15

Panna77!


Gratulálok a pici gyönyörüséges lánykátokhoz!!!!!


Sok-sok egészséget kívánok Nektek!!!!!!

7. panna77 (válaszként erre: 6. - Dézsa)
2007. dec. 29. 17:01

Szia Dézsa,


Én egyetlen szem gyógyszert nem szedtem be a terhességem idején, pedig igen sokszor kínzó, görcsös fejfájásom volt, de valóban első a magzatom egészsége volt. A babánkat régóta szerettük volna, ezért különösen odafigyeltem minden apró részletre, étkezés és egyéb területeken is.


Mikor közeledtem a terminus vége felé, én direkt rákérdeztem az EDA esetleges mellékhatásaira, amik a magzatot érhetik. Azt az infot kaptam, hogy semmiféle mellékhatása nincs, kivéve az, hogy egy picit lelassíthatja a szülési folyamatot, mert a fájástevékenységekből "elvehet". Nálam semmi ilyen nem történt, sőt nagyon is pörögtek az események, de lehet, hogy csak szerencsénk volt. A szopizással kapcsolatban sem tapasztaltam semmiféle káros hatását, mert a harmadik napra úgy bedurrantak a melleim, hogy a kórházi védőnéninek kellett "megfejnie", ami nagyon fájt és ezerszer rosszabb és fájdalmasabb volt, mint maga a szülés. :-)


További szép napot Neked!

2007. dec. 29. 16:21

Gyermek születése nagy öröm. Gratulálok hozzá!


De egy megjegyzésem lenne a leírtakhoz (nem Neked szánom kedves Panna77, inkább a fórumot olvasó várandós kismamáknak):

Ha valaki nem kér fájdalom csillapítót, az nem hősködés, hanem tudatos dőntéa is állhat mögötte. Mert mint ahogyan kilenc hónapig vigyázott a magzatára és kerülte a gyógyszerek szedését, most a születésekor sem szeretné kábítani gyermekét, nem szeretné hogy az EDA hatása károsan befolyásolja a szoptatás kezdetét. Vagy mindennemü beavatkozást igyekszik elkerülni, nehogy a vége császármetszés legyen.

Kedves várandós kismamák, jól gondoljátok meg, milyen fájdalomcsillapítókat, beavatkozásokat kértek szülésetek során!


Kedves Panna77! Örülök, hogy számodra szép élmény volt a szülés, összességében ez a lényeg.

2007. dec. 29. 14:17
Gratulálok! Hosszú, boldog életet kívánok a kicsi babátoknak!
2007. dec. 29. 12:04

Én is nagyon gratulálok, nagyon ügyes voltál!


és csatlakozom a bőgősök táborához...:DDD

3. Free
2007. dec. 29. 08:51

Jól megríkattál így kora reggel...

Gratulálok, és örömteli, boldog életet kívánok!

2007. dec. 29. 06:07
Jó egészséget nektek!:)
2007. dec. 17. 12:07
2007. 12. 08-án megtapasztaltam a világ legcsodálatosabb érzését: anyává váltam, a karjaimba vehettem a CSODÁT, akit évek óta vártam.
Az elmúlt kilenc napban -ami a szülés óta eltelt- csak nézem a kislányomat és potyognak a könnyeim. Kívánom Mindenkinek aki babát szeretne, hogy minél hamarabb tapasztaljátok meg ezt az érzést, ami igazán semmihez sem hasonlítható. Azt hiszem eddigi életem legszebb karácsonyi ajándékát kaptam idén.

Ugrás a teljes írásra: A mi CSODÁNK - Anna Nóra születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook