Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » SportsDirect.com-os rendelés. De hogyan? fórum

SportsDirect.com-os rendelés. De hogyan? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 21. 13:47
Nálunk van a városban ez a bolt, szeretjük, gyakran vásárolunk benne.
2012. febr. 21. 13:45

Ott van oldalt, hogy nemzetközi rendelés csupán 7 font 99 pennytől.

Nem kell regisztrálni, hanem amikor leadod a rendelést, akkor kell a címedet megadni. Fizetés bankkártyával.

5. homern (válaszként erre: 4. - Lizesett)
2012. febr. 21. 13:15
ok,persze :) én sem egy zoknira gondoltam :D sokan rendelnek rajta keresztül kerékpárokat az egész családnak,nagy értékű sporteszközöket stb,és mivel sokat rendel ingyen van a posta is.
2012. febr. 21. 13:05
Köszi, de szeretném magamnak csinálni, és mint már írtam 150 fontnyi (vagy még akár több is) értékben rendelnék. Tehát nem két felsőt és egy zoknit.
2012. febr. 21. 12:59
vannak olyan emberkék,akik foglalkoznak ezzel,ha érdekel írj privit és elküldöm hol tudod elérni akit én ismerek.forintban fizetsz neki,és elpostázza neked amit kértél.
2012. febr. 21. 10:12

Sziasztok!


Szeretnék rendelni a SportsDirect.com oldalról, viszont vannak még ezzel kapcsolatban fehér foltok.

Pl: Mennyi a szállítási költség monduk 150 font körüli renelésnél, vagy hogy mivel, hogyan tudom renezni a fzetést, mennyi idő míg leszállítják, vagy hogy meg szokott-e érkezni minden. Kell-e előre regisztrálni mint az aukciós portáloknál, vagy a renelés leadása előtt elég-e? Mire kell figyelni a rendelésnél?

Nagyon köszönöm előre is ezekre a választ.

2012. febr. 21. 10:09
SportsDirect.com-os rendelés. De hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook