Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek lehetséges lenne összehozni egy kb.85%-os emelt biosz-, és egy kb.90%-os közép kémiaérettségit? fórum

Szerintetek lehetséges lenne összehozni egy kb.85%-os emelt biosz-, és egy kb.90%-os közép kémiaérettségit? (beszélgetős fórum)

2012. febr. 21. 10:02
Szerintem ilyen szempontból semmi sem lehetetlen, úgyhogy hajrá!
6. Amynona92 (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2012. febr. 20. 18:48

Nem,találtam egy másik nyelvvizsgát,ott vizsgáztam egy szombati és egy vasárnapi vizsgán :)

Köszi mindenkinek a válaszokat!! :)

2012. febr. 20. 18:42

Ja, nem, azt írod, hogy a német február 25-én, az angol március 3-án lesz.

Szóval ezek még hátravannak.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Amynona92)
2012. febr. 20. 18:40

Meglett a két nyelvvizsgád?

Uhhh, akkor ez is menni fog.

Nagyon ügyes vagy!!

2012. febr. 20. 18:33

Senki sem tudja a képességeidet, szorgalmadat, így senki sem fogja tudni megmondani, hogy lehetséges-e számodra.


A könyvek egyébként jók.

2012. febr. 20. 18:33
Nem lesz egyszerű,sok sikert!
2012. febr. 20. 18:30

A gimiben eddig nem tanultam túl sok bioszt és kémiát,mert egészen egy hónappal ezelőttig földrajz szakra szerettem volna menni,de rájöttem,hogy gyógytornász szeretnék lenni, így bioszból emelt, kémiából pedig közép érettségire jelentkeztem. Szerintetek össze lehetne hozni ilyen eredményt?

Bioszhoz a Mozaik kiadó Biológia érettségizőknek c. könyv két kötetét; a Panem kiadó Biológia érettségizőknek c. könyvet; a Nagy biológia feladatgyűjteményt; és a 130 tétel biológiából c. szóbelire felkészítő könyvet ajánlották.


Kémiához az Ötösöm lesz kémiából és a Kémia a kétszintű érettségire c. könyveket vettem meg,a szóbeli tételeket megkaptuk,és a kísérleteket is megcsináljuk fakton.


Emellett van két középfokú nyelvvizsgám, így már +90 pontot kapok.


Köszönöm szépen a segítséget! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook