Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri óvodák fórum

Győri óvodák (beszélgetős fórum)


2016. márc. 3. 19:51
Ha jár még erre valaki, szívesen olvasnék véleményeket.
2013. jan. 18. 23:05

Sziasztok!

Engem is érdekelne az Attila utcai, illetve a Bartók óvoda!

Vki esetleg tudna adni infót róluk?

köszi

2012. ápr. 12. 00:00

Végül a munkahelyem közelsége miatt, valamint a hallottak alapján az Attila utcai ovit választottuk. Ez a Bartók ovinak egy tagóvodája, illetve a Gárdonyi sulival vannak közös hullámhosszon.


És mivel 2 saroknyira dolgozom ott a Csaba utcában, rám hárul a feladat, én fogom vinni/hozni, húzni-vonni a kölköt majd szeptembertől.


Nekem belefér az időbeosztásomba, akár ott marad aludni, akár nem, míg a párom kicsit szabadabban garázdálkodhat otthon a leendő testvérkével... :-)

6. Mummoska11 (válaszként erre: 5. - Mckolly)
2012. febr. 21. 09:20

Hát nálunk az étel sem volt mellékes, mert az én lányom baromi válogatós. Szerencsére az oviba mindent megeszik. A bölcsibe sajnos nem így volt. Mondjuk nem is csoda, ott minden nap főzelék volt. Itt viszont nincs olyan étel ami ismétlődne egy hónapba. Szegény lányom, azóta sem rajong a főzelékért...eléggé megutálta, hogy minden nap azt kellett enni a bölcsiben.


Én személy szerintem még semmi negatívumot nem tapasztaltam ezzel az ovival kapcsolatba.


Viszont arra nagyon kell figyelni, hogy bármelyiket is választjátok, nagyon időben kell jelentkezni, mert mindegyik oviba többszörös a túl jelentkezés. Ha lecsúsztok róla, nehéz lesz jó ovit találni, de nem csak jót, rosszat is....

sok sikert az ovi választáshoz. Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan. :)

5. mckolly (válaszként erre: 4. - Mummoska11)
2012. febr. 20. 22:40

Nem hiszem, hogy bárki simlisségre gyanakodna csak azért, mert a gyermeked (és Te) jól érzed magad abban az óvodában.


Szerintem az a normális, hogy ha valami jó, akkor azt elismerjük, merjük felvállalni, ugyanakkor nem feledkezve meg az esetleges negatívumokról.


A hangulatot én is fontosnak tartom, a jelenlegi munkahelyemet is pont azért (is) szeretem, mert a kollektíva olyan, hogy jó ott lenni, még akkor is, ha munkáról van szó. A gyermekem is érezze jól magát az oviban, hiszen rengeteg időt fog ott eltölteni, és számomra sem mindegy, hogy ezt milyen környezetben, milyen óvónőkkel teszi.


A kaja számomra nem annyira fontos, mert szerencsére a kölök nem válogatós, de akár sarkalatos pont is lehetne.

2012. febr. 20. 18:49

Nagyon jó maga a hangulat, amikor már belépsz az oviba észre lehet venni a különbséget. Néhány ovi ahol voltam bent körül nézni, hát hogy is mondjam, olyan fagyos volt a hangulat. Itt mindenki vidám és már előre köszönnek a pedagógusok amikor belépsz az oviba. Jó tudom valakinek fontos valakinek nem. Nekem nagyon jó volt első benyomásként és ez a mai napig is így van. Gyerekek jó kedvűen mennek be az oviba és jönnek ki. Kivétel nélkül. Az óvónők gyerek központúak. Látszik rajtuk, hogy szeretettel csinálják azt ami a munkájuk. A felszereltség szempontjából is nagyon jó. Nagy választék van szakkörökből is, amiből ugyan mi az idén még kimaradtunk, mert csak középsőtől vehetik igénybe a gyerekek. Mielőtt elfelejtem az étkezés is nagyon szuper. Változatos, nagy adagokat kapnak és nem utolsó sorba finom is az ennivaló. Lehet, hogy sok embernek ez nem fontos, amit én itt felsoroltam, de nekem fontos, hogy a gyerekem jól érezze magát az ott töltött időben. Eddig még nem panaszkodott. :)

Mielőtt bárki azzal jönne, hogy tuti valami simlisség van benne, hogy ennyire fényezem az ovit, nincs semmi a háttérbe. :)

Mi nagyon örülünk, hogy ebbe az oviba került a gyerekünk és hiába kell naponta kocsikázni, inkább viszem kicsit messzebb, mint hogy egy olyan óvodába járjon ahol a vezetőség sem van a toppon és nem a gyerekek érdekeit nézik....

3. mckolly (válaszként erre: 2. - Mummoska11)
2012. febr. 20. 11:16

Konkrétan milyen jókat?


Kíváncsi vagyok arra is, hogy mi alapján tart valaki jónak egy óvodát, mert ugye mások vagyunk, és amit én esetleg fontosnak tartok, azt lehet, hogy más harmadrangú szempontként nézi csak.

2012. febr. 20. 11:02
Marcalvárosban a Sün Balázs oviról csak jókat tudok mondani :)
2012. febr. 20. 10:51

Érdekelne a tisztelt Szülőtársak véleménye, hogy itt Győrben melyik óvoda az, ami nemcsak gyerekmegőrző, hanem odafigyeléssel és szeretettel is figyel a gyermekemre.


Gyárvárosban lakunk, minden óvoda elérhető számunkra, legyen az ovi akár Szabadhegyen, Gyárvárosban vagy más területén Győrnek.


Természetesen elsősorban olyan Szülők véleménye érdekel, akiknek saját tapasztalataik vannak, de persze értékes számomra az óvodában dolgozók véleménye is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook