Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hová? Mennyiért? Saját tapasztalat? fórum

Hová? Mennyiért? Saját tapasztalat? (beszélgetős fórum)


2015. nov. 15. 07:28
en franciaorszagban lattam delfineket.
2012. febr. 20. 21:25
Úgy legyen :-)) Mindegyőnknek...
8. Ami.
2012. febr. 20. 14:42

Nekem is ez az álmom,h úszhassak velük,ez még nem valósult meg,de show-n voltam,az is nagy élmény volt,Olaszba Riminibe,első sorban ültem,karnyújtásnyira voltak,lefröcsöltek,elég olcsó volt a jegy,kb 1 órás volt.

Remélem eljuttok egyszer:)

2012. febr. 20. 11:15
Tényleg nagyon köszönöm!!! :-)
2012. febr. 20. 11:13
úgy látom Egyiptomban is van
2012. febr. 20. 11:12
2012. febr. 20. 11:12
2012. febr. 20. 10:59

Köszönöm szépen! :-)


Picik még a gyerkőcök 6 és 5 évesek...


Törökország nincs is olyan "messze" és még én sem voltam ott :-)) Jó lenne...

2012. febr. 20. 10:51

Barátnőmék Törökországban voltak, ott úszott delfinekkel. :)

Hány gyerek van és hány évesek? Mert a gyerekeknek olcsóbb általában a repjegy.

Mindenesetre tényleg nagyon kell spórolni, fél millió alsó hangon, de az nagyon alsó hang.

2012. febr. 20. 10:04

Sziasztok!


A hétvégén tettem egy "könnyelmű" kijelentést a gyerekeimnek, miután delfineket (és egyéb gyönyörű állatokat) nézegettünk egy csodás könyvben...

Mégpedig azt, hogy Anya/Apa most aztán nagyon fog spórolni, hogy egyszer elvihessük Őket egy olyan helyre nyaralni, ahol delfinekkel együtt úszhatnak :-)


Persze ez még sajnos nem a nagyon közeli jövő, de azért mégis érdekelne (talán van valakinek saját tapasztalata), hogy hol van a "legközelebbi" ilyen nyaralási lehetőség és, hogy összegben milyen nagyságrendben kell gondolkodni.

Magyarul ez mondjuk milliós/több milliós, vagy esetleg "meg lehetne úszni" kevesebből is?


Természetesen addig sem "unatkozunk", hiszen kis hazánkat is érdemes felfedezni :-))


(Biztosan utána tudnék nézni utazási irodáknál, de a kérdést leginkább azért itt tettem fel, mert a saját tapasztalat mindig többet ér :-))


Köszönöm aki megtisztel a véleményével/tapasztalatával!


Viki

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook